Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wieniec na pogrzeb Centona

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Małażonka
    Senior
    • 03-2003
    • 4602

    Wieniec na pogrzeb Centona

    Po konsultacji z Szanownym Adminem, w związku ze smutną uroczystością, która jest przed nami (pogrzeb naszego kolegi- Centona), proponuję zorganizowanie wspólnego dużego wieńca od przyjaciół i kolegów z Browar.biz.

    Pieniądze na ten cel proszę kierować na konto:
    41 2490 0005 0000 4004 2212 0023
    Joanna Tumanów-Tumańska
    (w przypadku konieczności podania w przelewie adresu, po te dane proszę się zgłosić na PW)

    Ponieważ na dzień dzisiejszy nie znamy terminu pogrzebu, a istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że zostanie on zorganizowany w najbliższym tygodniu, proszę o niezwlekanie w przekazywaniu kwot, które byście chcieli przeznaczyć na wieniec dla Centona. W tytule proszę wskazać nick osoby, która chciałaby uczestniczyć w akcji i dopisek "wieniec", abym potem mogła się z Wami rozliczyć z zaliczek i kosztów wieńca, co planuję uczynić w tym temacie.

  • Warzywo
    Senior
    • 08-2016
    • 955

    #2
    Żeby temat nie zginął może do na dwa dni przypiąć?

    Comment

    • emes
      Nadszyszkownik Chmielowy
      • 08-2003
      • 4275

      #3
      Wysłałem. Niestety prawdopodobnie nie będzie mnie na pogrzebie, od pewnego czasu nie ma mnie w stolicy, będę i to też prawdopodobnie dopiero w ten najbliższy weekend. Nie napisałem wieniec, ani nicka, ale chyba będziesz wiedziała na co, na kogo i kto.
      Last edited by emes; 22-10-2017, 16:39.

      Comment

      • Maggyk
        Szara Adminiscjencja
        • 05-2004
        • 5615

        #4
        Zapomniałam o dopisku wieniec.
        Co do pogrzebu dajcie znać, jak będzie znany termin, może jednak jakoś uda nam się przyjechać.
        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
        Piwo domowe -
        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

        Reklama w BROWARZE
        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

        Comment

        • Małażonka
          Senior
          • 03-2003
          • 4602

          #5
          Jak do wieczora nic się nie wyklaruje, spróbuję zadzwonić do Córki Centona, choć wolałabym Rodziny nie niepokoić dodatkowo. Nie wiem, jaka tu jest sytuacja, ale jak zmarł mój kolega z pracy (60 lat, rak żołądka), to prokuratura uparła się robić sekcję. Jeśli tu byłaby podobna sytuacja (czego z całego serca nie życzę Rodzinie), data pogrzebu będzie znana znacznie później...

          W robocie już obgadałam - biorę urlop, choć jeszcze nie wiem na jaki dzień.

          PS. Pieniążki od Emesa mam już zaksięgowane, dzięki.

          Comment

          • Cooper
            Senior
            • 11-2002
            • 6055

            #6
            Wysłałem. Jeśli pogrzeb będzie gdzieś blisko w Warszawie to postaram się wpaść. Proszę absolutnie mi nic nie odsyłać gdyby były później jakieś rozliczenia ewentualnie pozostałej kasy.

            Żegnaj Centon.
            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9729

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
              Wysłałem. Jeśli pogrzeb będzie gdzieś blisko w Warszawie to postaram się wpaść. Proszę absolutnie mi nic nie odsyłać gdyby były później jakieś rozliczenia ewentualnie pozostałej kasy.

              Żegnaj Centon.
              Dokładnie jak wyżej.

              Comment

              • genea
                Senior
                • 02-2006
                • 1515

                #8
                Poszedł przelew.
                Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
                Bractwo Piwne

                Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
                Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

                Comment

                • Małażonka
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 4602

                  #9
                  Tylko tak organizacyjnie: potwierdzam otrzymanie przelewów od Emesa, Coopera, Pieci, Artów (sztuk 2), Basików (sztuk 2), Warzywa, E-prezesa, Fido, Ojca Jacka i Darka99.

                  Data pogrzebu jeszcze nie jest znana.
                  Last edited by Małażonka; 23-10-2017, 18:52.

                  Comment

                  • Małażonka
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 4602

                    #10
                    Potwierdzam kolejne wpływy od: Pancernika, Sergia, Maremaliego i Geneo.

                    Zgodnie z otrzymaną informacją od Maćka, który ma kontakt z Moniką: pogrzeb odbędzie się w przyszłym tygodniu, dokładna data jeszcze nie jest ustalona.

                    Comment

                    • iron
                      Senior
                      • 08-2002
                      • 6703

                      #11
                      Informacja z fb od Córki Tomka:
                      " Pogrzeb odbędzie się w przyszłym tygodniu jeszcze nie znamy terminu bo niestety ale załatwianie wszystkiego trwa. Będę informować na bieżąco jak będę coś wiedziała."
                      Last edited by ART; 25-10-2017, 05:40.
                      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                      Rock, Honor, Ojczyzna

                      Comment

                      • Małażonka
                        Senior
                        • 03-2003
                        • 4602

                        #12
                        I kolejne przelewy wpłynęły: od Antka oraz Pepka i Wiktrorii.

                        Comment

                        • Małażonka
                          Senior
                          • 03-2003
                          • 4602

                          #13
                          Potwierdzam kolejne wpływy: Concerto i (chyba) Banaszka. Prosiłam, byście podawali nick, każdego po nazwisku nie kojarzę.

                          Na chwilę obecną wpłynęła kwota 550 złotych, my z Maćkiem też się chcemy dołożyć. Mam nadzieję, że kwiaty przez nas wybrane i Wam przypadną do gustu.

                          Comment

                          • centon
                            † 2017 Piwosz w Raju
                            • 03-2004
                            • 575

                            #14
                            Pogrzeb taty odbędzie się 31 października na Cmentarzu Północnym ul. Wóycickiego 14. Uroczystość rozpocznie się w sali pożegnań o 13.30
                            Zbieram etykiety i podstawki z ciężarówkami, karty telefoniczne z motywem piwnym ,podstawki guinness oraz birofilia związane z browarem warszawskim.
                            Ktokolwiek chciałby pomóc w powiększaniu zbioru proszę o kontakt.


                            https://picasaweb.google.com/115486805717439828103

                            Comment

                            • Małażonka
                              Senior
                              • 03-2003
                              • 4602

                              #15
                              Jeszcze rzutem na taśmę otrzymałam wpłatę od Pirackich Muz i Burych Wilków. W sumie odnotowuję kwotę 700,00 zł i dziś jadę załatwiać kwiaty.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎