Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

American boys i ... Ełk

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    American boys i ... Ełk

    Jestem totalnie wkurzony. Amerykańskie wojska okupacyjne stacjonujące w pobliskim Orzyszu i Bemowie nawet nie chcą jechać na rozrywki do większego Olsztyna, czy Białegostoku. Wolą do bliższego Ełku...
    A tu są nawet burdele ... ełckie puby i restauracje są opanowane przez Amerykańców którzy wyglądają jak przegląd każdej rasy, szczególnie jakieś konusy to są i sporo Murzynów.
    Nie jestem żadnym rasistą, ale coś tu za dużo obcych w moim mieście. Ukraińców też.
    Mają dużo pieniędzy i zaczynają bałamucić mazurskie dziewczyny
  • wpadzio
    Senior
    • 06-2011
    • 2645

    #2
    Darek, dla nikogo nie zabraknie, bez obaw Twoja Cię odstawiła od cyca, czy co?
    Last edited by wpadzio; 30-12-2017, 01:06.
    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
    Serviatus status brevis est
    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

    Comment

    • ppns
      Senior
      • 10-2002
      • 1737

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
      [..]
      Wolą do bliższego Ełku...
      A tu są nawet burdele ... ełckie puby i restauracje są opanowane przez Amerykańców

      [..]
      (


      Ełk - miasto przyjazne turystom.
      piwoppns@wp.pl

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9730

        #4
        Ełk dla Ełczan! I eł-cza-nek!!!

        Comment

        • darekd
          PremiumUżytkownik
          • 02-2003
          • 12148

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
          Nie jestem żadnym rasistą, ale coś tu za dużo obcych w moim mieście.
          Ten nastrój ełczaczanom już tradycyjnie udziela się wraz z nowym rokiem...?

          W Orzyszu w relacjach z Amerykanami stawiają na folklor:

          Portal informacyjny TVP Info to najnowsze informacje i wideo. Zawsze aktualne wiadomości z kraju i ze świata, transmisje on-line i relacje na żywo.



          – Przygotowujemy imprezy dedykowane dla nich. Z tego, co wiemy, podoba im się folklor – mówi Zbigniew Włodkowski, burmistrz Orzysza. – Nie wiemy jeszcze, jakie są oczekiwania. Ale trzeba się przygotować. To są młodzi chłopcy, którzy po pracy będą chcieli gdzieś wyjść. Wiemy też, że daleko nie mogą się oddalać, bo mają określony czas dotarcia do koszar w razie alarmu.

          To może ełckie bałamutki przebrać w stroje ludowe. Takie połączenie tradycji i nowoczesności!

          Posłuchaj Wpadzia i nie pękaj Jak american boys będą w formie , to może i nowe dziewczyny przyjadą... nie tylko z kraju

          Comment

          • jacekwerner
            Senior
            • 05-2004
            • 2836

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
            Ełk dla Ełczan! I eł-cza-nek!!!
            Ziemia dla ziemniaków !!!
            Ochotnicza Straż Piwna
            BAZA = 7446

            Comment

            • anteks
              maruda
              • 08-2003
              • 10737

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
              Mają dużo pieniędzy i zaczynają bałamucić mazurskie dziewczyny
              SKANDAL!!
              Mniej książków więcej piwa

              Comment

              • ppns
                Senior
                • 10-2002
                • 1737

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
                [..]

                To może ełckie bałamutki przebrać w stroje ludowe. Takie połączenie tradycji i nowoczesności!

                [..]

                Kraju Polan , powstań z kolan !
                piwoppns@wp.pl

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
                  Amerykańskie wojska okupacyjne stacjonujące w pobliskim Orzyszu i Bemowie
                  ...
                  opanowane przez Amerykańców którzy wyglądają jak przegląd każdej rasy, szczególnie jakieś konusy to są i sporo Murzynów.
                  Nie jestem żadnym rasistą, ale coś tu za dużo obcych w moim mieście. Ukraińców też.
                  Mają dużo pieniędzy i zaczynają bałamucić mazurskie dziewczyny
                  Normalnie jakbym słuchał Ziemca z wiadomości na TVP1.....
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • ArtK31
                    Senior
                    • 04-2005
                    • 708

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                    Normalnie jakbym słuchał Ziemca z wiadomości na TVP1.....
                    Moje odczucia są takie same ..... przez sekundę myślałem, że to ironiczny post autora, ale chyba jednak to faktyczne przemyślenia mieszkańca Ełku .....

                    Comment

                    • PaPe
                      Senior
                      • 03-2005
                      • 176

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                      Normalnie jakbym słuchał Ziemca z wiadomości na TVP1.....
                      Tuż obok:
                      Trzy lata więzienia oraz rok w zawieszeniu na dwa lata - taki prawomocny wyrok zapadł przed Sądem Apelacyjnym w Białymstoku wobec dwóch młodych mężczyzn, oskarżonych m.in. o pobicie żołnierza armii amerykańskiej, stacjonującego w Polsce. Wydarzenia miały miejsce na początku grudnia 2017 roku w Giżycku..

                      Comment

                      • Gringo
                        Senior
                        • 07-2007
                        • 2151

                        #12
                        Kurcze, po rzucie okiem na post myślałem że Wam piwo wypijają.

                        A wracając do k....obiet... te które dają się zbałamucić, warte są Twojej uwagi ? Macie przynajmniej "papierek lakmusowy".... wartości.......

                        Comment

                        • Cooper
                          Senior
                          • 11-2002
                          • 6055

                          #13
                          Sebixy z Ełka zamiast z Amerykańcami wolą bawić się z dżinem
                          Attached Files
                          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                          Comment

                          • Warzywo
                            Senior
                            • 08-2016
                            • 955

                            #14
                            Bic konusow

                            Comment

                            • DariuszSawicki
                              Senior
                              • 08-2012
                              • 2868

                              #15
                              Chciałbym wyjaśnić o co mi chodziło.

                              Przez całe ostatnie dwa tygodnie starego roku zapieprzałem w pracy tak, że jedynie pracę i sen znałem. W ostatni piątek roku, kiedy już najważniejsze było zrobione postanowiliśmy po pracowniczym Sylwestrze pójść z kolegami na piwo.

                              Zachodzimy do pierwszego pubu, a tam żeby zamówić piwo trzeba czekać 10 minut gdyż w kolejce jest na oko 15 Amerykanów. Czekamy i zamawiamy. Kiedy kończymy pić i chcemy drugie... wchodzi jeszcze z dziesięciu. Nas po pracy suszy więc szybko wychodzimy do pubu obok po następne... a tu cały bar opanowany jest przez ... czterdziestu żołnierzy.

                              Dobra, nad jeziorem Ełckim, co krok, to pub. Idziemy do następnego pubu. A tu już tylko dziesięciu przy barze, ale sami buszmeni i dwóch z nich jest mocno przylepionych do naszych białogłowych. Miejsca wolnego też nie ma.
                              Pełen frustracji musiałem podkulić ogon, w zacisznym domku napić się piwka i swe gorzkie żale tu na forum przelałem.
                              Najbliżej był Gringo, tylko że nam piw nie wypiją, ale opanowali puby w weekendy i ciężko wetknąć tu nosa, a jak już to trzeba długo czekać na piwo.

                              Oni przyjechali tu nas bronić przed Putinem, czy na pijaństwo i rozrywki??

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎