Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sklepy ze sprzętem

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • NoLeafClover
    Senior
    • 09-2001
    • 449

    Sklepy ze sprzętem

    Dawno tu nie zaglądałem. Porzuciłem na razie browarnictwo amatorskie a to za sprawą wina które teraz zajmuje mój szklany baniak. Co to ma do rzeczy z browarnictwem ? (bo zaraz mogą odezwać się głosy że nie na temat). Otóż poszukując drożdży winnych i pożywek natrafiłem w necie na ciekawy adres internetowego sklepu



    I cóż tam można dostać ????

    Np. Kapslownice dwuramienną z tworzywa "Greta" za 36.31 zł
    Np. kapsle – za 100 sztuk 2.28zł
    butelki, zamknięcia kabłąkowe
    I wiele innych pomocnych przy warzeniu sprzętów, zresztą sprawdźcie sami

    Dorzucam zaraz ten adres do katalogu browaru co by Art go tam dodał.

    A do browarnictwa wrócę niebawem, jak się tylko zwolni szklany baniak.
    NoLeafClover
  • g-log
    Junior
    • 05-2002
    • 9

    #2
    Drogi Goździku - owszm biowin daje w swej ofercie niezłe na pozór ceny, lecz gdy zamówiłem setkę kapsli jakieś dwa miesiące temu, otrzymałem jedynie telefon (nie mylić z aparatem telefonicznym) - głos miłej pani w słuchawce informował, że zamówienie na razie nie moze zostac zrealizowane.... - nie udało mi się dowiedzieć dlaczego.
    Następnie udałem się do innego internetowego sklepu z akcesoriami dla piwowarów domowych i kapsle dla swego ALE miałem po trzech dniach.

    Comment

    • NoLeafClover
      Senior
      • 09-2001
      • 449

      #3
      Lubię krytykę ale jak jest twórcza. Zatem skoro udałeś się do innego sklepu internetowego gdzie można taki sprzęt dostać może podzieliłbyś sie swoimi spostrzeżeniami z nami - drogimi forumowiczami

      I dlaczego nazywasz mnie goździkiem ?????
      NoLeafClover

      Comment

      • g-log
        Junior
        • 05-2002
        • 9

        #4
        Za Goździka przepraszam, tak mi się cioś skojarzyło, ale chyba niezbyt tafnie...
        cóż, a ten inny sklep to , www.browamator.pl, lub www.polskiebrowary.pl, ale , pewnie i tak większosci forumowiczów jest on znany więc żadna to nowość.
        Jeśli jednak uda Ci się dokonać , udanego zakupu w biowinie chętnie o tym poczytam.
        I jeszcze jedno - to wcale nie miała być krytyka, no może coś na kształt małej polemiki.

        Comment

        • oryks
          Senior
          • 01-2002
          • 297

          #5
          Sprzęt Biowin-u pojawił się w sieci OBI. Jednak póki co są to aratykuły dla winiarzy. Z bardziej uniwersalnych to jedynie pojemniki (wiadra) do fermentacji, wężyki, cukromierze. Dla tych co by chcieli inaczej wykorzystać słód są szklane spirale destylacyjne.

          Comment

          • NoLeafClover
            Senior
            • 09-2001
            • 449

            #6
            Drogi G-logu !

            Otóż podane przez Ciebie adresy sklepów są jak najbardziej cool. One już są znane to nie nowość. Czy dostałem przesyłkę z biowinu. Otóż już po trzech dniach i wszystko co zamawiałem było. Zatem adres i sklep jak dla mnie jest w porządku

            Drogi Oryksie

            Sprzęt jak najbardziej dla winiarzy jest ale i dla piwiarzy też jest. Sa przecież kapsle, kapslownice, wiadra i inne sprzęta zatem warto tam zajrzeć. A takie kapsle czy kapslownice można dostać taniej niż w www.browamator.pl, www.polskiebrowary.pl. Można porównać.

            I prosze Arta (który zapewne i tak ma sporo roboty z przebudową witryny) aby zamieścił ten adres w katalogu
            NoLeafClover

            Comment

            • NoLeafClover
              Senior
              • 09-2001
              • 449

              #7
              Ja już nie wiem gdzie miałem to napisać a gdzie nie może Art mnie za to zgani ale buszując po sieci napotkałem firmę AN.KA pod adresem http://www.anka.pl/. Handlują artykułami do produkcji napojów. I mają też m.in i np. . drożdże piwowarskie DANSTAR WINDSOR górne typu ALE. Skierowałem tam pytanie co i po ile. Jak się odezwą to dam znać
              NoLeafClover

              Comment

              • Krzysiu
                Krzysiu
                • 02-2001
                • 14936

                #8
                Zapoznałem się z ofertą Biowinu i musze powiedzieć, że jest atrakcyjna cenowo, nieco mniej asortymentowo. ale mozna sobie skompletować w zasadzie wszystko, co jest potrzebne, oprócz surowców.

                Comment

                • g-log
                  Junior
                  • 05-2002
                  • 9

                  #9
                  pytanie do autora postu

                  W jaki sposób zamawiałeś kapslownicę w Biowinie ? I ile zapłaciłeś za przesyłkę ? Ja zamawiałem przez internet, potwierdzałem telefonicznie i dostałem tylko informację, żeby "uzbroić się w cierpliwość", bo w Polsce "paczki idą nawet 3 dni". Ja czekam już 2 tygodnie i dziś dowiedziałem się, że czeka mnie jeszcze co najmniej tydzień. Ty dostałeś zamówienie po 3 dniach. Zdradź sekret !

                  Comment

                  • NoLeafClover
                    Senior
                    • 09-2001
                    • 449

                    #10
                    Zrobiłem dokładnie tak jak Ty i dostałem po trzech dniach. może akurat nie mają na magazynie tej kapslownicy i też czekają na przesyłkę ?

                    Cierpliwości.....

                    Pozro
                    NoLeafClover

                    Comment

                    • Krzyś
                      Junior
                      • 10-2002
                      • 27

                      #11
                      Właśnie byłem w BIOWINIE. Nabyłem kapslownicę młotkową. Przy ostrożnym stosowaniu działa bez zarzutu. Koniecznie trzeba położyć butelkę na czymś co dobrze amortyzuje.Sam stosuję butelki Grolsch. Praktyczniejsze i cichsze w obsłudze. Do nabycia na bazarach ze starzyzną w dowolnych ilościach. Inwestycja na lata, cena 0,5 - 1,0 zł. Wracając do Biowinu to uzyskałem informacje, że ok. połowy listopada rozpoczną sprzedaż australijskich gotowców Coopers (www.coopers.com.au). Przewidywana cena ok. 25 zł.Wreszcie jakieś normalne ceny.
                      Choćby piwo było z g---a, nic mu w smaku nie dorówna.
                      CBDO

                      Comment

                      • Krzysiu
                        Krzysiu
                        • 02-2001
                        • 14936

                        #12
                        Moje zamówienie zostało przez Biowin zrealizowane w ciagu tygodnia. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

                        Comment

                        • wąski
                          Gość
                          • 10-2002
                          • 38

                          #13
                          Potwierdzam rzetelność BIOWIN'u. Paczka szła ok. tygodnia, a w paczce wszystko to co zamówiłem.

                          Comment

                          • Mawas
                            Senior
                            • 02-2002
                            • 299

                            #14
                            Czekam za dostawą z BIOWIN-u już ponad tydzień. Napiszę po jakim czasie zrealizowali zamówienie.
                            Jeżeli będą mieli gotowce po25 zł to może i pokuszą się o tani słód?
                            http://Wspieraj swój Browar! Stań si...żytkownikiem!

                            Comment

                            • Krzyś
                              Junior
                              • 10-2002
                              • 27

                              #15
                              Będąc dziś w Biowinie zauważyłem gotowce firmy Brau Partner po 36 zł. Nie wiem czy są one dostępne w ofercie wysyłkowej. Gotowce Coopersa będą miały podobną cenę. Mają być dostępne pod koniec listopada. Na ofertę słodów, czystego lub suchego ekstraktu na razie nie ma co liczyć.
                              Choćby piwo było z g---a, nic mu w smaku nie dorówna.
                              CBDO

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎