Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gab, Super Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • endriu
    Member
    • 03-2001
    • 57

    Gab, Super Mocne

    Kupiłem je przypadkowo, pani ekspedientka pomyliła się i wydała mi je zamiasta dobrego mocnego z Lwówka.

    Browar "Gab"

    alk 7,8%, 15,1% ekst

    Piana średnia szybko opadająca, barwa bursztynowa, w smaku całkiem smaczne nie czuć alkocholu jak w przypadku innych tanich mocnych piw, bardzo łagodne lekko goryczkowate.

    Moja ocena to super mocne 4 , po cenie piwa (1,87) nie spodziewałem niczego specjalnego, jednak byłem w błędzie.
  • pjenknik
    • 08-2001
    • 3388

    #2
    Muszę potwierdzić opinię endriu. Kupiłem w Olśnie celowo, bardzo sympatyczne mocne piwko...
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Comment

    • ANDRO
      Senior
      • 10-2001
      • 640

      #3
      super mocne

      O! Coś dla mnie... Niestety nie spotkałem na wyspie
      Uruchamiam siatkę uśpionych agentów i rozpoczynam poszukiwania.
      Andro z wyspy jednej takiej.
      http://www.bahama.uznam.net.pl/

      Comment

      • grzech
        Senior
        • 04-2001
        • 4592

        #4
        Faktycznie, całkiem dobre o delikatnym słodowym smaku.

        Comment

        • talrasha
          Senior
          • 11-2001
          • 685

          #5
          Ostatnio endriuu dał mi załapać łyka tego piwa i wogóle mi nie smakowało. Może przyczyną tego było to, że już wcześniej wypiłem inne piwa i nie czułem dobrze smaku.
          Catalunya es una nación y el Barça es un ejército

          Comment

          • kiszot
            Senior
            • 08-2001
            • 8081

            #6
            GAB-Super Mocne

            Kupiłem 2 piwa:GAB Złoty i GAB Super Mocne.Byłem pewny że to pieniądze wyrzucone w błoto I w połowie miałem rację.
            Złoty GAB nie nadawał się do picia.
            Natomiast mocne mnie zadziwiło.Nie spodziewałem się tak solidnego piwa.Nie licząc słabej piany(to już prawie norma w polskim browarnictwie),reszta była OK
            Można postawić solidną 4
            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
            So von Natur, Natur in alter Weise,
            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

            Comment

            • ANDRO
              Senior
              • 10-2001
              • 640

              #7
              Czytałem o tym browarze w Piwoszu kiedyś i po tej lekturze życzę mu wszystkiego najlepszego , co się dokonuje , jak widzę.
              Szkoda tylko , że z dostępnością na wyspie krucho (czytaj "zero")
              A takie super mocne z Wąsoszy by mi pasowało
              Andro z wyspy jednej takiej.
              http://www.bahama.uznam.net.pl/

              Comment

              • szarpik
                Senior
                • 02-2002
                • 676

                #8
                Nie jesteś sam , nawet duużym Poznaniu są wielkie kłopoty z zakupem piwek niewielkich browarów
                WWW.EKSTRAKLASA.NET

                Comment

                • slavoy
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 5052

                  #9
                  Gab Super Strong, bąk 0,33

                  Bardzo dobre mocne piwo! Delikatna, ale wyraźna goryczka, malutka nuta słodyczy. Poza tym ładna, drobna i dość trwała piana, osadzająca się obficie na szklance.
                  Jedynie zapach pozostwia nieco do życzenia - lekko rynsztokowy. Nie rzutuje to jednak zbytnio.
                  Ocena 5=
                  Parametry takie same jak przy "Super Mocnym", odczucia podobne. Wnioskuję więc że to to samo piwo.
                  Dick Laurent is dead.

                  Comment

                  • slavoy
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 5052

                    #10
                    Gab Super Strong
                    Attached Files
                    Dick Laurent is dead.

                    Comment

                    • dziku
                      Senior
                      • 12-2002
                      • 1992

                      #11
                      Kupiłem dziś w małym sklepiku. Jedną ścianę zajmują w nim warzywa i owoce, pozostałe dwie - piwo. Sama nazwa "Super Strong" nie brzmi dla mnie zbyt zachęcająco. Wypiłem i zostałem przyjemnie zaskoczony. Kolor, smak i zapach na "mocną czwórkę". Łagodne, z nutką goryczki, nie ulepek, a do tego nie śmierdzi alkoholem. Nasycenie trochę za słabe. Jedyne mankamenty to bardzo słaba piana i brzydka etykietka. W sumie - niezłe piwko z małego browaru. Pewnie do niego wroce, chociaż... w tym samym sklepie jest stale do nabycia "Staropolskie Mocne", a ono obok dobrego smaku ma piękną pianę...

                      Moja ocena: [4.15]
                      Dziku


                      Comment

                      • Piwofil
                        Senior
                        • 01-2002
                        • 907

                        #12
                        Kupiłęm nie spodziewając się niczego dobrego, raczej dla etykiety a bardzo pozytywnie mnie to piwo zaskoczyło, teraz czytam opisy na forum i widzę że to nie tylko moje odczucia, ale po kolej
                        zapach, chyba najgorszy ze wszystkich elementów, jakiś nieprzyjemny, lekko śmierdzący.
                        Pianka drobniutka, śnieżnobiała, nawet trochę wytrzyamała, ale po 5 min nie było po niej śladu.
                        Gaz delikatny, w sumie mi taka ilość właśnie bardzo pasuje, nie chcę się po nim bekać, ale też lekko go czuć.
                        Kolor ładny, złoty, bursztynowy.
                        Opakowanie jak na piwo mocne typowe, ciemna etykieta, trzyma poziom, butelka Euro, ale nie zniszczona, na plus należy zaliczyć kapsel z nadrukiem, co prawda "polskie piwo", ale zawsze wygląda to lepiej niż czysty bez nadruku stosowany przez większość małych browarów.
                        Smak, czyli najważniejsza sprawa w piwie,bardzo dobry, lekko słodkawy, ale przyjemny, nie czuć alkoholu, do tego przyjemnie rozgrzewa.
                        Podsumowując bardzo przyzwoite piwo.

                        Moja ocena: [3.6]
                        www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

                        Comment

                        • bahtol
                          słomiany zapał
                          • 10-2002
                          • 331

                          #13
                          Ja niestety nie podzielę opinii ogółu. Zakupiłem i nie mogłem zmęczyć. Po prostu nie do wypicia. Może trafiłem na gorszą partię. Smak psującego się mleka ze spirytusem. Smród odrzucający. Jedyny pozytywny aspekt to ładny kolorek, bo piana zniknęła bardzo szybko. Jak do tej pory jest to najgorsze polskie piwo (no może razem z Kasztanem z Juranda) jakie kiedykolwiek piłem.
                          =bahtol=

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23790

                            #14
                            bahtol napisał(a)
                            Ja niestety nie podzielę opinii ogółu. Zakupiłem i nie mogłem zmęczyć. Po prostu nie do wypicia. Może trafiłem na gorszą partię. Smak psującego się mleka ze spirytusem. Smród odrzucający. Jedyny pozytywny aspekt to ładny kolorek, bo piana zniknęła bardzo szybko. Jak do tej pory jest to najgorsze polskie piwo (no może razem z Kasztanem z Juranda) jakie kiedykolwiek piłem.
                            teraz powstaje pytanie, czy należy w jakikolwiek sposób oceniać zepsute piwa...
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • Cocobango
                              Senior
                              • 04-2002
                              • 818

                              #15
                              Piana kremowa intensywnie się wytwarza lecz szybko opada. Gaz na 4,5. Barwa bursztynowa, nieco za jasna jak na mocne. Zapach słodkawo mydlany
                              Smak mydlano-mydlany, potwrny i nie do wypicia
                              Brak kontry i składu na opakowaniu.
                              Teraz już wiem dlaczego sprzedawczyni tak się namnie patrzyła gd poprosiłem o to piwko.
                              To był pierwszy browar tego dnia potem pojechałem na Juwenalia i rano obudziłem się z kacem gigantem któremu towarzyszyło wspomnienie tego nie ziemsko potwornego smaku, prawie umarłem.

                              Moja ocena: [1.6]
                              Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
                              Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
                              HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎