Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Allegro

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    Allegro

    Na Allegro pojawiło się sporo ciekawych ofert, głównie etykiet i wafli. Niestety, te ceny ... Ale polecam.

    Prepraszam za ę reklamę, ale może nie wszyscy tam zaglądają, a tym razem naprawdę warto.
    Jakby ktoś się bardzo napalił, sugeruję najpierw skonsultować ceny.
  • Misiekk
    Senior
    • 05-2001
    • 913

    #2
    Byłem tam wczoraj, widziałem ciekawe wafelki, ale te ceny są też całkiem ciekawe
    Piwo to jest życia blues, daje miłość oraz luz. :)

    Comment

    • celt_birofil
      † 2017 Piwosz w Raju
      • 09-2001
      • 4469

      #3
      Też tam byłem

      Zabawnie to wygląda - licytacja jednego wafla
      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

      Comment

      • slavoy
        Senior
        • 10-2001
        • 5052

        #4
        Kapsle Chiny, Indonezja 4zł/szt.
        Zapraszam do licytacji kapsli z Węgier
        Dick Laurent is dead.

        Comment

        • Andi
          Senior
          • 07-2001
          • 1915

          #5
          Röwniez tam bylem i ogarnal mnie napad smiechu-w niemczech jest wiele przetargöw na kapsle np ebaY albo sammlernet ale ceny sa stosunkowo umiarkowane atak nawiasem möwiac w klubie kosztuje 1 kapsel 10PF tj ok 20 Gr.W polsce o dziwo jest drozej bo na gieldach kosztuje 1 Kapsel 30Gr
          Zeby jeszcze cos ciekawego w Allegro mieli to co innego ale zwykle podstawowe i wszedzie do zdobycia kapsle za ta cene?-Ci ludzie chyba tylko na tym zeruja i czekaja na kilku waryiatöw.
          Ja musze powiedziec ze nie dalem jeszcze wiecej za jeden kapsel jak 25Pf i to juz bylo za drogo
          Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

          http://www.andreas-kronkorken.de

          Comment

          • pieczarek
            zwykle cham i prostak
            • 06-2001
            • 5011

            #6
            Andi, przypuszczam, że mieszkasz w jakimś biednym kraju.

            Kiedyś na allegro ktoś wystawiał na sprzedaż 30 porcelanek i chciał 100 złotych. Napisałem mu, że to zdecydowanie za drogo. Zaproponowałem wymianę na moje w stosunku 2:1 czyli za jego 30 dawałem 60 sztuk moich porcelanek. Nawet się nie odezwał. A może nasi kolekcjonerzy są emocjonalnie mocno związani ze swoimi zbiorami?

            Comment

            • Andi
              Senior
              • 07-2001
              • 1915

              #7
              pieczarek napisal/a
              Andi, przypuszczam, że mieszkasz w jakimś biednym kraju.

              Kiedyś na allegro ktoś wystawiał na sprzedaż 30 porcelanek i chciał 100 złotych. Napisałem mu, że to zdecydowanie za drogo. Zaproponowałem wymianę na moje w stosunku 2:1 czyli za jego 30 dawałem 60 sztuk moich porcelanek. Nawet się nie odezwał. A może nasi kolekcjonerzy są emocjonalnie mocno związani ze swoimi zbiorami?
              tego nie sadze a wrecz uwazam ze zaden kolekcjoner nie wystawia swoich zbioröw do sprzedazy.
              w niemczech coraz czesciej na gieldach kolekcjonerskich jest zakaz sprzedazy a jedynie polega to na wymianie.
              Rozmawialem z wieloma kolekcjonerami i uwazaja ze wygörowane ceny przynosza tylko straty dla innych kiolekcjoneröw.
              A tak w nawiasie w belgii Holandii czy USA sa firmy zajmujace sie profesjonalna sprzedaza np Kapsli-raz ze mozna sobie wybrac a po drugie w USA kosztuje 12 Kapsli-zgrzewka 1,85$ do wyboru do koloru ale co to za zbieractwo jak wszystko sie kupi.
              Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

              http://www.andreas-kronkorken.de

              Comment

              • Krzysiu
                Krzysiu
                • 02-2001
                • 14936

                #8
                Na Allegro jest wiele osób przypadkowych i stąd tak dziwne ceny, dlatego powiedziałem, żeby je skonsultować przed licytacją.
                Ale niektóre ceny są niższe niż na giełdach (np. warszawskie etykiety Junga), poza tym parę rzeczy na giełdach w ogóle się nie pojawiło (etykieta Szczecin Elysium, większość wafli).

                Oczywiście mówię cały czas o rzeczach STARYCH, głównie przedwojennych.

                Comment

                • beny
                  Senior
                  • 03-2001
                  • 984

                  #9
                  Allegro jest bardzo ciekawym miejscem w ktorym mozna znalezc zarowno ciekawe rzeczy jak i smieci.
                  Kazdy moze zaoferowac tyle ile jest wstanie dac za dany eksponat. Jezeli to drogo dla Ciebie no coz poszukaj gdzies indziej jezeli tanio to pewnie kupisz.

                  Jak mowi stara maxyma handlowa towar jest tyle warty ile zaoferuje kupiec i to sie sprawdza w 100% na serwisach aukcyjnych. Czasami rozpietosc cenowa tej samej rzeczy jest ogromna.

                  Licytacja jednej podstawki jest normalna rzecza. Jezeli Ci brakuje dany wzor nie musisz kupowac celego zbioru lub wiekszego zestawu wystarczy jak kupisz tylko ta jedna.


                  Kapsle zamorskie za 25pf super cena moze zaczne zbierac podajcie tylko zrodlo


                  Po za tym nalezy pamietac, ze sprzedajacy placi jeszcze serwisowi prowizje za wystawiony towar (od 1,25 do 3% ale nie mniej niz 20gr). Czyli sprzedajac podstawke za 30gr tak naprawde dostajemy tylko 10 gr :-(

                  Jak na razie nikt nie skarzy sie na rzeczy, ktore wystawiam (kod allegro:beny) towar ciekawy zawsze znajdzie swojego nabywce !
                  Z piwnym pozdrowieniem
                  Radosław Kwiecień

                  http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

                  Comment

                  • Andi
                    Senior
                    • 07-2001
                    • 1915

                    #10
                    Zgadzam sie z teza ze towar jest tyle wart ile kupiec za niego daje.Röwniez zgadzam sie z tym ze Allegro ma wiele ciekawych zeczy i napewno jezeli bede zainteresowany to tez bede licytowac.
                    zeby nie byc goloslownym podaje wycinek z ostazniego cennika klubowego gdzie np kapsel obojetnie jaki duzo zamorskich kosztuje300 st w cenie 18 €to jest w przeliczeniu za 1 st 0,06€co daje w przeliczeniu na polskie zl ok 20 Gr
                    Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                    http://www.andreas-kronkorken.de

                    Comment

                    • Andi
                      Senior
                      • 07-2001
                      • 1915

                      #11
                      to juz nastepne podejscie -mysle ze teraz sie uda
                      Attached Files
                      Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                      http://www.andreas-kronkorken.de

                      Comment

                      • albeertos
                        Senior
                        • 10-2001
                        • 2313

                        #12
                        Andi, jak te kapsle można dostać?

                        Poza tym, co złego jest w kupowaniu? Przecież nie kupuje się od razu kilku tysięcy za duże kwoty. Kupisz zestaw raz na kwartał, posegregujesz, zeskanujesz, zobaczysz co na wymianę, co do kolekcji. Na giełdach można się wymieniać na to co bardziej ci pasuje. Czym to się różni od tego jak na Allegro można też kupić zestawy etykiet, wafli i kapsli i wszystkie są nowe?

                        A jak ktoś ma żonę, to już całkiem z kupowaniem takich rzeczy pełna partyzantka...
                        (_)>
                        Nigdy się nie poddawaj!!!
                        Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                        Lech jest tam gdzie jego wiara
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Comment

                        • Krzysiu
                          Krzysiu
                          • 02-2001
                          • 14936

                          #13
                          Rzecz w tym, że przy małych zakupach nowych rzeczy płacisz więcej za przesyłkę niż za eksponaty, i kompletnie się to nie opłaca. Dopiero powyżej 50 zł. koszt przesyłki wynosi mniej niż 20% ceny eksponatu.
                          Między innymi dlatego trzeba mocno myśleć przy licytacji.

                          Comment

                          • slavoy
                            Senior
                            • 10-2001
                            • 5052

                            #14
                            A widzieliście? Jakiś człoweik próbuje sprzedać kapsle przedwojenne, w opłakanym stanie, po 40 złociszy od sztuki. Lesze jest jeszcze to że sam dobrze nie wie od czego te kapsle są.
                            Dick Laurent is dead.

                            Comment

                            • adam16
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 9865

                              #15
                              Chyba to nie jakaś zbrodnia?
                              Browar Hajduki.
                              adam16@browar.biz
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎