Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Będzin, na przeciw Dworca PKP, Bar Uniwersalny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piwofil
    Senior
    • 01-2002
    • 907

    Będzin, na przeciw Dworca PKP, Bar Uniwersalny

    Bar Uniwersalny

    Bar ten jest naprzeciwko stacji PKP Będzin Miasto, jedyne miejsce, gdzie w będzinie można coś zjeść czekając w deszczu na ostatni pociąg do Katowic, odjeżdzający o 22 56!
    Serwują lechy i tyskie po 3,5 i 3 zł, pilsnera i jakieś z lodówki, a także ogromny wybór wódek, przyznam że nie widziałem dawno takiej wystawy w barze tego typu!
    Ale najlepsze są zapiekanki, kosztują 2,5zł, ale są duże i sycące!
    www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD
  • RAFIFAFI
    Senior
    • 11-2002
    • 188

    #2
    Odp: Będzin

    [QUOTE]Piwofil napisał(a)
    [B]Bar Uniwersalny

    Bar ten jest naprzeciwko stacji PKP Będzin Miasto, jedyne miejsce, gdzie w będzinie można coś zjeść czekając w deszczu na ostatni pociąg do Katowic, odjeżdzający o 22 56!


    Akurat dopiero żem tu zawitał
    Ten bar praktycznie mieszczący się naprzeciwko dworca cieszy się duzym powodzeniem zarówno miejscowych jaki i przejeżdżających przez Będzin podróżnych.
    Otwarty już od wczesnych godzin porannych niby do 22 ale nie wiem czemu czasem jego zamknięcie przeciąga się do godzin okołopółnocnych.
    Piwo lane jak pisał Piwofil bez zmian, ceny właściwie też, sporo butelkowych no i coś mocniejszego w szerokim asortymencie.
    Tylko z butli!

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎