Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Borsuk i jego wpływ na światowy przemysł browarniczy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    Borsuk i jego wpływ na światowy przemysł browarniczy

    Jak w temacie.
    Mówiąc konkretniej i w wojskowym skrócie - motyw borsuka na etach piwnych.
    Od razu w ramach FAQ odpowiem na pytanie "Ale dlaczego ?"
    Bo tak, bo mam taki humor, bo tak sobie wybrałem, bo chce być borsukowym tuzem i rozdawać karty, bo może w poprzedniej reinkarnacji byłem borsukiem, bo zupa była za słona.

    Aktualnie kolekcja liczy blisko 150 et. Jej dwoma kołami napędowymi są brytyjski browar Badger Brewery z Dorset i niemiecki Dachsbraeu z Bawarii ale na borsuczym rynku próbują grać też mali gracze z innych krajów.
    Póki co siła polskiego, dumnego borsuka w zbiorze to 8 et jednak jestem pewien że to nie ostatnie słowo jakie ze swojej nory rzuci nasz czarno-biały futrzak.

    Tym bardziej że borsucze ety wychodzą z nor naszych sąsiadów z południa mocno wypierając z nich czeskie kreciki. Te jednak póki co nie udały się mi złapać.
    A sygnały płyną z całego świata. Są potwierdzone ślady bytowania osobnika nawet i z egzotycznej Brazyli !!

    Wzamian postaram się coś zaoferować z innych tematycznych et oraz wiadomo kasę jeśli opcja wymiany nie powiodła by się.

    W linku aktualizowany na bieżąco stan kolekcji.
    Attached Files
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
  • Petitpierre
    Senior
    • 01-2014
    • 2560

    #2
    Spragniona fretka browaru borsuk-szczyt perwersji słownej
    Mały porterek-przyjaciel nerek

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #3
      Na tyle co się orientuję to było by raczej Thirsty a Fursty to chyba coś bardziej w stylu futrzasta Może jakaś gra słów którą ogarniają tylko Brajanki. Nie wiem, nie znam się ale jakby co to podbijam wątek.
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • Petitpierre
        Senior
        • 01-2014
        • 2560

        #4
        Futrzasta też, ale głównie jako homonim, czyli pun on words, gra słów. Zresztą na etykietach jest jak się dobiera do beczki.
        Mały porterek-przyjaciel nerek

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          #5
          Wątek tutaj trochę przystygł ale kolekcja borsuków pomału rośnie. Na chwilę obecną przekroczyła 180 osobników. Ilościowo dominują Brytyjczyczy, Niemcy i nasze rodzime borsuki-Janusze. Są też niewielkie mniejszości w postaci Australijczyka, Estończyka, Francuza, Hiszpana, oczywiście kilku Amerykanów a ostatnio do grona dołączył Rusek dzięki czemu można opowiadać kawały o narodowościach.
          Najbardziej cieszą mnie nowe nacje chociaż jeśli przytafi się kolejny Brytol lub Niemiaszka to też chętnie przywitam ich. Całą populację można podziwiać na bieżąco w linku pod moimi postami. Wzamian oferuję masę różniastych birofiliów.
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • borsukwroc
            Member
            • 02-2013
            • 71

            #6
            I tak trzymać. Z Borsuczym pozdrowieniem Borsuk BockFan

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎