Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

w sprawie e-prezesa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    w sprawie e-prezesa

    zapewne niektórzy mają mnie już dość... większość słusznie ignoruje... jeśli ART zajmie stanowisko to ja się do niego podporządkuję, włącznie z opuszczeniem waszego wirtualnego towarzystawa.
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 08-2001
    • 3562

    #2
    A ja tam nic do ciebie nie mam. Chodź fakt faktem że nieraz twoje posty wywołują wielkie poruszenie na forum. Ale nie martw się będzie dobrze. Mam nadzieję Najlepiej o wszystkim zapomnieć i zacząć od początku!! Panie i Panowie piwny pokój!!!!

    Comment

    • pieczarek
      zwykle cham i prostak
      • 06-2001
      • 5011

      #3
      Moja córka (znana dobrze w pewnych forumowych kręgach) mawia do mnie niekiedy: "Ojciec wyluzuj się, przeżywasz jak mrówka okres".
      Więc daj sobie spokój z dramatycznymi deklaracjami. Zachowuj się normalnie. Zwróc tylko uwagę, że my tutaj mało agresywni.
      A poza tym to były przypadki znacznie gorzej rokujące niż Twój. I po małej forumowej przepychance, po pewnym okresie samoograniczenia wszystko się dobrze ułożyło.
      Nie przypominam sobie aby Art kogoś usunął z forum.

      Comment

      • baklazanek
        † 2014 Piwosz w Raju
        • 08-2001
        • 3562

        #4
        Apropos tego całego zamieszania ciekawi mnie bo nie pamiętam kto mnie na początku mojego pojawienia się na forum ochrzanił na PW ??
        Ps. Prezes spoko ja też miałem przerąbane

        Comment

        • darek99
          Senior
          • 04-2002
          • 2147

          #5
          Ale o co chodzi ?
          Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
          Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
          skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
          Epikur z Samos.

          Comment

          • Piecia
            Senior
            • 02-2002
            • 3307

            #6
            to dobrze że swoimi wypowiedziami zabarwiasz nam Forum!!!e-prezesie jesteś sobą a to chyba dobrze!! a poza tym reprezentujesz nas w grodzie Kraka...
            Koniec i bomba,
            Kto nie pije ten trąba !!!
            __________________________
            piję bo lubię!

            Comment

            • zythum
              Kot Makawity
              • 08-2001
              • 8305

              #7
              Nikt nie atakuje Ciebie jako osoby ale chyba mamy prawo komentować Twoje posty (chyba po to je piszesz). A, że częśc osó się znimi nie zgadza to jaki to problem. Ja tam nie chcę, żebyś opuszczał forum chociaż w wielu momentach się z Tobą nie zgadzam. Forum nie jest niczyją własnością (nawet ART-a jak myślę) i nie ma na forum nikogo kto by nie napisał czegoś niemądrego (przynajmniej w opinii innych).Więc po prostu wyluzuj i nie traktuj niczego jako taak na Ciebie jako człowieka a jedynie jako wyrażanie opinii (które mogą być drastycznie odmienne od Twoich)
              To inaczej miało być, przyjaciele,
              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

              Rządzący światem samowładnie
              Królowie banków, fabryk, hut
              Tym mocni są, że każdy kradnie
              Bogactwa, które stwarza lud.

              Comment

              • kangurpl
                Senior
                • 03-2002
                • 2660

                #8
                Chyba za bardzo personalizujesz (ale mi się określenie trafiło) wypowiedzi innych. Jest to niestety poważny problem wielu osób także ze sfer politycznych.
                Traktuj wypowiedzi innych jako chęć do dyskusji a nie atak personalny na Ciebie. Chyba, że wolisz aby twoje wypowiedzi pozostawały bez odzewu, ale po co w takim razie cokolwiek pisać?
                Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                Comment

                • Kudłaty
                  Senior
                  • 09-2001
                  • 1972

                  #9
                  Forumowicze czasami potrafią zdołować, ale to normalne (chyba) hehehhe

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    #10
                    Odp: w sprawie e-prezesa

                    e-prezes napisał(a)
                    jeśli ART zajmie stanowisko to ja się do niego podporządkuję, włącznie z opuszczeniem waszego wirtualnego towarzystawa.
                    Art, a mógłbyś zająć takie stanowisko, że E-prezes stawia comiesięczne zgrzewki, których losowanie jakoś ostatnio podupadło?

                    E-prezes - jedyny problem to taki, że niepotrzebnie się czasem zacietrzewiasz, być może zbyt kategoryczne sądy wygłaszasz, a wtedy wystarczy drugi nerwus (Marusia, wyluzuj ) i kończą się argumenty, a zaczynają komplementy. Mnie generalnie twoje posty nie rażą (nawet ten o towarzystwie wzajemnej adoracji, którym w jakimś stopniu przecież jesteśmy - i bardzo dobrze!), niezależnie od tego, czy się z nimi zgadzam, czy nie.

                    Comment

                    • szostak
                      Gość
                      • 02-2002
                      • 1176

                      #11
                      I bardzo dobrze, że jest ktoś taki jak e-prezes. Włożenie kija w mrowisko sprawia, że dyskusja się ożywia. A chyba o to nam chodzi. Też chciałbym nieraz podpuścić, ale czasem mi to nie wychodzi A e-prezesowi zawsze

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        #12
                        szostak napisał(a)
                        I bardzo dobrze, że jest ktoś taki jak e-prezes. Włożenie kija w mrowisko sprawia, że dyskusja się ożywia. A chyba o to nam chodzi. Też chciałbym nieraz podpuścić, ale czasem mi to nie wychodzi A e-prezesowi zawsze
                        Ja lubię jak ktoś wsadza kij w mrowisko (sama często to robię), a kolega nasz szanowny e-prezes wsadza kij nie tym końcem, bo nie pisze niczego specjalnie kontrowersyjnego, tylko dość autorytatywnym tonem wpisuje slogany i się przy nich upiera nie podejmując polemiki.

                        Fajnie by było, jakby spróbował zrozumieć, co się do niego mówi, bo jak narazie to z tym ciężko.

                        A z forum nikogo nie wyrzucamy. Po prostu niektórzy nie wytrzymują

                        No i co do towarzystwa wzajemnej adoracji: jest to towarzystwo myślę około 100 osób aktywnych na forum, a ponad pięćdziesiątka zna się osobiście dzięki forum. Bardzo fajnie się nawzajem adorujemy
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • Ahumba
                          Senior
                          • 05-2001
                          • 8962

                          #13
                          Odp: w sprawie e-prezesa

                          e-prezes napisał(a)
                          zapewne niektórzy mają mnie już dość... większość słusznie ignoruje...
                          E!- prezes my nie mamy dość ani piwa, ani Ciebie. Tak jak już mówiono tu więcej luzu a będzie ok.
                          A to,że traktowany jesteś jako jeden z nas to być może się wkrótce przekonasz, gdy Art opublikuje krzyżówkę forumową, którą ułożyłem i też tam występujesz i to wcale nie w złym świetle.
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                          Comment

                          • kangurpl
                            Senior
                            • 03-2002
                            • 2660

                            #14
                            Odp: Odp: w sprawie e-prezesa

                            Ahumba napisał(a)

                            gdy Art opublikuje krzyżówkę forumową, którą ułożyłem i też tam występujesz i to wcale nie w złym świetle.
                            Czyżby nowy konkurs? Chyba kilka osób już zna jedno hasło
                            Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                            "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                            "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                            Comment

                            • Ahumba
                              Senior
                              • 05-2001
                              • 8962

                              #15
                              Odp: Odp: Odp: w sprawie e-prezesa

                              kangurpl napisał(a)

                              Czyżby nowy konkurs? Chyba kilka osób już zna jedno hasło
                              to hasło może? już zna Art, jeśli rozwiązał krzyżówkę. Choć teraz ma "trochę" pracy przy browarze i podejrzewam, że jeszcze się nie zabrał za rozwiązywanie
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎