Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Języki obce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    Języki obce

    A co z browarem w językach obcych. Są przygotowane chyba w tym celu flagi niemiecka i brytyjska, ale po kliknieciu na nie i tak otwiera się wersja polska. A mam znajomego, który byłby zainteresowany, gdyby było i po francusku.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    #2
    będzie tylko objaśnienie co to jest i do czego służy, tłumaczenia browar.biz nie przewiduję, bo mnie na to nie stać (czasowo).
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      #3
      Mógłbym się tym zająć, ale najwcześniej w wakacje, jak już będę miał za sobą tę cholerną magisterkę.

      Comment

      • szostak
        Gość
        • 02-2002
        • 1176

        #4
        ART napisał(a)
        będzie tylko objaśnienie co to jest i do czego służy, tłumaczenia browar.biz nie przewiduję, bo mnie na to nie stać (czasowo).
        I bardzo dobrze! Chcą korzystać ze strony (a warto), niech się uczą polskiego!

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          #5
          Bez przesady...

          W ten sposób każdy musiałby się nauczyć kilkudziesięciu języka, żeby przeczytać to, co chce.

          Jak ktoś wejdzie na tę stronę i nic z niej nie zrozumie, to nie zacznie się uczyć polskiego, tylko ją opuści i więcej tu nie wróci.

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            #6
            dzięki Żą, jeśli z zapału Ci jeszcze za rok coś pozostanie to chętnie przyjmę Twoją pomoc!
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • szostak
              Gość
              • 02-2002
              • 1176

              #7
              żąleną napisał(a)
              Bez przesady...

              W ten sposób każdy musiałby się nauczyć kilkudziesięciu języka, żeby przeczytać to, co chce.

              Jak ktoś wejdzie na tę stronę i nic z niej nie zrozumie, to nie zacznie się uczyć polskiego, tylko ją opuści i więcej tu nie wróci.
              Bo my, Europejczycy jesteśmy lenie. Rozmawiałem swego czasu ze słynnym podróżnikiem Ryszardem Czajkowskim, który także zdolnościami językowymi nie grzeszy specjalnie. Mówił on, że w Afryce każdy przeciętnie inteligentny Murzyn zna pięć języków, a ten inteligentniejszy to i dziesięć. Ale tam nie maja wyjścia, skoro co wioska to inny język

              Comment

              • Ahumba
                Senior
                • 05-2001
                • 8962

                #8
                Póki co Art zamieść tam informacje, że jest taki jeden ( tu odnośnik do Żą ), który za przystępną cenę skrzynki piwa będzie im tłumaczył czego nie zrozumieją
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  #9
                  Ahumba napisał(a)
                  Póki co Art zamieść tam informacje, że jest taki jeden ( tu odnośnik do Żą ), który za przystępną cenę skrzynki piwa będzie im tłumaczył czego nie zrozumieją
                  Jest tu również taka jedna, tylko że ona prowadzi już interes - hotelowy.

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    #10
                    żąleną napisał(a)
                    kilkudziesięciu języka
                    Co jo godom, co jo godom!

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎