Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

chyba mnie sa potrzebne okulary...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • godzilla
    Senior
    • 10-2002
    • 105

    chyba mnie sa potrzebne okulary...

    "Przepraszam.

    Jednak to jak się wydaje jedyna zaleta. Będę Ci wdzięczny jak już sobie pójdziesz i więcej tu nie zajrzysz. Dla mnie nie istniejesz."

    faktycznie kolega pieczarek napisal slowo 'przepraszam'...

    to ja teraz przepraszam ze tego nie zauwazylem a skoncentrowalem sie na nastepnych slowach, ktore nie byly zbyt zachecajace... nie wiem tez czy one jednak nie przewazyly...

    coz... kazdemu sie moze zdarzyc blad...

    ps
    niestety po slowie 'przepraszam' nastapil ciag dalszy, za ktory juz nie ja powinienem przepraszac... slowa typu 'tfu' czy 'spadaj' w tym konkretnym kontekscie nie byly ani przyjemne ani zasluzone...

    przejrzalem sobie przed chwila caly ten watek i szkoda ze zostal zamkniety bo tam mialem chec umiescic ten tekst...

    poza moimi niewinnymi w sumie wyglupami na powitanie nie znalazlem tam zadnej wrednej czy zlosliwej zaczepki w kierunku innych zasiedzialych forumowiczow...

    rozumiem za to ich irytacje zacytowanym przez kolege pieczarka postem...


    wasze forum chodzi super, forma jest niezla, paru ludzi tez jest w porzadku...

    wasze zdrowie


  • godzilla
    Senior
    • 10-2002
    • 105

    #2
    teraz jestem w domu i animacja mordek nie dziala... glupi tak patrzec jak sie ta moja mordka nie rusza i patrzy glupio w przestrzen a piwo sie grzeje... jest na to jakas rada? w domu uzywam IE 5

    Comment

    • godzilla
      Senior
      • 10-2002
      • 105

      #3
      "poznalem tego ciecia co mi zwrocil uwage ze nie wolno zbyt szybko postowac... coz... poczekam chwilke przytupujac z niecierpliwosci.."

      zauwazylem ze wielu kolegow nie pisuje zbyt czesto wiec mozliwe ze nigdy w zyciu nie widzieli rysunku faceta z kuflem w garsci, ktory zabrania umieszczac posty czesciej niz co 30 sekund...

      przyznam sie ze pisze dosyc szybko wiec moze bylem zbyt szybki jak dla skryptu obslugujacego to forum....

      zostalem nazwany nieladnie za nazwanie jakiegos rysunku 'cieciem'...

      hm...

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #4
        godzilla napisał(a)
        [B zauwazylem ze wielu kolegow nie pisuje zbyt czesto wiec mozliwe ze nigdy w zyciu nie widzieli rysunku faceta z kuflem w garsci, ktory zabrania umieszczac posty czesciej niz co 30 sekund...

        [/B]
        Wielu z nas tego "ciecia" zna osobiście.

        A co do Admina, to przeciwnie niz na FW, my z nim nie walczymy, tylko współpracujemy.
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • godzilla
          Senior
          • 10-2002
          • 105

          #5
          Marusia napisał(a)


          Wielu z nas tego "ciecia" zna osobiście.

          A co do Admina, to przeciwnie niz na FW, my z nim nie walczymy, tylko współpracujemy.
          czyli cos w stylu 'gadal dziad do obrazu'?

          no bo nie bardzo lapie jak mozna znac rysunek 'osobiscie'...

          wiem... jestem upierdliwy ale ten 'ciec' to tylko ten obrazek faceta z kuflem... nawet nie zdjecie...

          a czy ja z nim walcze?

          ja szukalem tylko dialogu...

          zreszta... dzisiaj nie mialem czasu na glupoty... caly dzien mialem wypelniony... najpierw zakupy a potem dlubanina w lazience przy suficie podwieszanym... jutro moze dokoncze z synem...

          co do tematow piwnych to jestem do tylu... ani nie kupilem zadnego nowego piwa ani nie wypilem go zbyt wiele... kupilem jakis czas temu dwadziescia puszek tego birra moretti i sie z tym mecze...

          zdrowko

          Comment

          • godzilla
            Senior
            • 10-2002
            • 105

            #6
            no i wyszlo ze jednak uwazalem admina za ciecia...

            przeczytalem moj poprzedni post i tak z niego wychodzi...

            niestety... zmeczony jestem i chociaz pomyslalem o odpowiedzi na nastepne zdanie ze 'z adminem nie walczymy...' to napisalem odpowiedz na to jednym ciagiem zaraz pod 'cieciem'...

            hm....

            Comment

            • adam16
              Senior
              • 02-2001
              • 9865

              #7
              godzilla napisał(a)
              wiem... jestem upierdliwy ale ten 'ciec' to tylko ten obrazek faceta z kuflem... nawet nie zdjecie...

              A może ten cieć z obrazka, nawet nie zdjęcia, to Miłościwie Panujący nam Admin
              Browar Hajduki.
              adam16@browar.biz
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

              Comment

              • godzilla
                Senior
                • 10-2002
                • 105

                #8
                adam16 napisał(a)

                A może ten cieć z obrazka, nawet nie zdjęcia, to Miłościwie Panujący nam Admin
                i ten milosciwie panujacy wam admin czyha nad kazdym postem przez 24 godziny na dobe i uwaza zeby ktos nie napisal czegos wczesniej niz za 30 sekund?

                oj... podejrzewam ze watpie....

                Comment

                • adam16
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 9865

                  #9
                  godzilla napisał(a)


                  i ten milosciwie panujacy wam admin czyha nad kazdym postem przez 24 godziny na dobe i uwaza zeby ktos nie napisal czegos wczesniej niz za 30 sekund?

                  oj... podejrzewam ze watpie....
                  Pewne sprawy można zautomatyzować. Dzięki czemu nie trzeba czychać na szybko piszących Zresztą to już sprawa admina, a nam maluczkim nic do tego
                  Last edited by adam16; 20-10-2002, 17:46.
                  Browar Hajduki.
                  adam16@browar.biz
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                  Comment

                  • kangurpl
                    Senior
                    • 03-2002
                    • 2660

                    #10
                    Ależ sprawa jest chyba oczywista. To nie jest czat tylko forum.
                    Tu nie pisze sie ot tak sobie z nudów aby trochę poplotkować o niczym.
                    No to
                    Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                    "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                    "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23782

                      #11
                      Godzilla, nie musisz wątpić, może jesteś zaawansowanym automatem z Cern reprezentowanym jedynie przez swój obrazek.
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎