Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sklep Piwosza

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Zdrój
    Senior
    • 05-2001
    • 284

    Sklep Piwosza

    Przynaje, że na stronach Forum trwają bardzo ciekawe dyskusje, gratulacje dla organizatorów tego przedsięwzięcia.

    Wracam do tematu "sklep internetowy" - prowadzimy podobny na stronie www.piwosz.com.pl/sklep i wiemy, jak trudna jest taką działalność.
    Będę wdzięczny za uwagi dot. naszego S.P.
    Browamator Piwowar PINTA Festiwal Birofilia
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    #2
    Często tam zaglądam i np. ceny etykiet są przesadzone 90 gr. za etykietę PN-89 lub 95 to drobne 3-krotne przepłacenie.Inne rzeczy różnie.
    Raz skorzystałem z oferty i zostałem bardzo szybko i satysfakcjonująco załatwiony.
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • celt_birofil
      † 2017 Piwosz w Raju
      • 09-2001
      • 4469

      #3
      Odkurzam temat. Mam pytanko - jak aktualnie wywiązuje się sklep z ze składanych zamówień? Szczegółnie interesuje mnie sprawa dostaw szkła. Dociera "w całości" (istnieje opcja ominięcia z daleka Poczty Polskiej...)
      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

      Comment

      • dkrasnodebski
        cymbał
        • 05-2003
        • 2316

        #4
        celt_birofil napisał(a)
        Odkurzam temat. Mam pytanko - jak aktualnie wywiązuje się sklep z ze składanych zamówień? Szczegółnie interesuje mnie sprawa dostaw szkła. Dociera "w całości" (istnieje opcja ominięcia z daleka Poczty Polskiej...)
        Sklep pracuje sprawnie i solidnie
        Jeżeli idzie o szkło to jak ja kupowałem tam szklaneczki i kufelki to były tak zapakowane, że nie było takiej możliwości żeby się "popsuło".
        Pocztę można spokojnie ominąć wybierając dostawę kurierem, który wbrew pozorom drogi nie jest.
        Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

        www.radoslawstolar.pl

        Comment

        • celt_birofil
          † 2017 Piwosz w Raju
          • 09-2001
          • 4469

          #5
          Usiłowałem zamówić dwa nosidełka Brackiego. Nie dało się
          Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎