Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Lublin, Wieniawska 4/28, Pub Hevelius

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lesioo
    Junior
    • 11-2001
    • 8

    Lublin, Wieniawska 4/28, Pub Hevelius

    Jeżeli ktokolwiek tu zaglądnie z zamiarem wybrania się do Lublina to polecam pub Hevelius z tyłu empiku na Krakowskim Przedmieściu. Jest tam w maire tanie piwo (ostatnio 0,5 heveliusa z beczki - 4,50) i bardzo fajna atmosfera. Jeszcze nie zdazylo mi się tam pójść i nie poznać co najmniej kilku nowych znajomych. I ważna informacja - można przynosić swoje kasety i kompakty do puszczenia (po negocjacji z jedną z fajnych barmanek).
  • talrasha
    Senior
    • 11-2001
    • 685

    #2
    No jak fajna ta barmanka to napewno warto
    Catalunya es una nación y el Barça es un ejército

    Comment

    • borowek
      Gość
      • 04-2004
      • 1

      #3
      witam wszystkich browaromanow z lublina... cos tu ucichlo na dlugi czas ale mysle ze skoro w koncu udalo mi sie odkryc ta trone to moze cos tu uda mi sie rozkajtac jak bysmy sie jakos skontakcili to mozna urzadzic jakis tur de bar na przyklad. wzielo by sie jakis aparacik i rozpropagowalo bary i puby warte tego aby o nich pisac...

      trafilem tutaj przypadkowo a raczej z przymusu: musze napisac prace z antropologii na temat "spotkania przy piwie jako rytuał", i dobrze sie stalo, ze tu dotarlem.
      Tymczasem polecam pub Hubertus na ul. I Armi WP (boczna 3-go maja). klimat jest niezły, może przez wystrój, gdyż wszystko co sie tam znajduje jest z polowań. Jeśli ktoś nie kuma to św. Hubert jest patronem myśliwych... Miłego spożycia

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎