Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Legia - Schalke

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zythum
    Kot Makawity
    • 08-2001
    • 8305

    Legia - Schalke

    Właśnie się dowiedziałem, że legia przełożyła mecz na dziś. Co Wy na jakieś wspólne oglądanie, można u mnie, z tym, że ja od razu po meczu wypadam na koncert Oxymoron, ale mogę rozbawione towarzystwo kibico-forumowiczów zostawić spokojnie w mieszkaniu
    To inaczej miało być, przyjaciele,
    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

    Rządzący światem samowładnie
    Królowie banków, fabryk, hut
    Tym mocni są, że każdy kradnie
    Bogactwa, które stwarza lud.
  • iron
    Senior
    • 08-2002
    • 6703

    #2
    Ty Ziutek, w jakich godzinach jest mecz i o ktorej bys chcial ludzi goscic?
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • Ahumba
      Senior
      • 05-2001
      • 8962

      #3
      przykro mo na takie "szybkie hasła" to ja już chyba za stary jestem.
      Potrzebuję trochę dłuższej gry wstępnej. Bawcie się dobrze i na meczu i Ty Zythumie na koncercie
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

      Comment

      • zythum
        Kot Makawity
        • 08-2001
        • 8305

        #4
        iron napisał(a)
        Ty Ziutek, w jakich godzinach jest mecz i o ktorej bys chcial ludzi goscic?
        Mecz jest od 18.00. Ja będę w domu na pewno pół godziny wcześniej a może i jeszcze wcześniej. ZAPRASZAM.
        To inaczej miało być, przyjaciele,
        To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
        Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
        Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
        Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

        Rządzący światem samowładnie
        Królowie banków, fabryk, hut
        Tym mocni są, że każdy kradnie
        Bogactwa, które stwarza lud.

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          #5
          Niezdety w porze meczu mam trenirowkę, więc też się nie zjawię. Mecz obejrzę sobie na wideło i mam nadzieję, że do tego czasu żaden %*@"<>{[ nie chlapnie, że było tyle a tyle, albo że 'słyszałeś jak pojechali, a ten karny to już w ogóle paranoja'.

          Comment

          • baklazanek
            † 2014 Piwosz w Raju
            • 08-2001
            • 3562

            #6
            Ja robię u siebie mała imprezę meczową. Ciekawe czy moim kolegą posmakuje Lwówek Śląski, a zresztą czy mają jakieś inne wyjście
            2:1 dla Legii.

            Comment

            • baklazanek
              † 2014 Piwosz w Raju
              • 08-2001
              • 3562

              #7
              No i przegrali Nie będę się pastwił zbyt mocno nad zawodnikami ale jednak troszeczkę muszę.Obrońcy nie kryli napastników i stąd te bramki a przynajmniej 2. Najbardziej śmiać mi się chciało jak widziałem pojedynki biegowe Kucharskiego z przeciwnikami, ten facet w ogóle nie ma kondycji ani szybkości. Mam nadzieje że w przerwie zimowej popracuje nad tym bo inaczej przestanę go lubić
              Ps. Koledzy byli zachwyceni Lwówkiem

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #8
                a ja byłem zachwycony tylko PALM-em )))
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  #9
                  Szkoda, że przegrali, bo przez większą część spotkania grali naprawdę dobrze, choć długo nie mogli ukąsić bramki Schalke. Ale bramka na 2:0 to blamaż i żenada - taaaaka dziura??? Pod koniec meczu to mogłoby być zrozumiałe, ale nie na początku drugiej połowy!

                  A sędzia nie gwizdnął ewidentnego karniacza po faulu na Svitlicy. Inna sprawa, że wcześniej nie gwizdnął faulu na Hajcie, po którym padła pierwsza bramka dla Legii...

                  Teraz d... blada, bo na wyjazdach polskie zespoły tracą połowę wartości, jak nie więcej. W Gelsenkirchen będzie pogrom.

                  Comment

                  • baklazanek
                    † 2014 Piwosz w Raju
                    • 08-2001
                    • 3562

                    #10
                    Wlejemy schalke 2:0.
                    Zobaczysz Żą będzie dobrze

                    Comment

                    • Mawas
                      Senior
                      • 02-2002
                      • 299

                      #11
                      I jest 2:3 po dobrej nieskutecznej grze. Chyba za mało popijaliście
                      http://Wspieraj swój Browar! Stań si...żytkownikiem!

                      Comment

                      • Ahumba
                        Senior
                        • 05-2001
                        • 8962

                        #12
                        Mawas napisał(a)
                        I jest 2:3 po dobrej nieskutecznej grze. Chyba za mało popijaliście
                        jakiej nieskutecznej?
                        3 sytuacje i 2 bramki. Co by było, gdyby przy takiej skuteczności wypracowali 10-20 sytuacji?

                        a najlepsza to była reklama krombachera
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎