Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie zakupić ciekawe piwa w Opolu?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iommi
    Senior
    • 07-2003
    • 1522

    Gdzie zakupić ciekawe piwa w Opolu?

    20 lutego będę przelatywał przez Opole. Chętnie zrobiłbym tam jakieś piwne zakupy - interesuje mnie przede wszystkim Namysłów (NFull i Piwo Śląska przede wszystkim), jakieś Viflingi i LWÓWEK przede wszystkim.
    Który sklep najlepiej odwiedzić? Przejrzałem tematy w Piwo Gdzie, ale tam prawdziwa huśtawka nastrojów - tu jest, już nie ma, znów jest, ale już zabrakło...
    Gdzie aktualnie znajdę to co mnie interesuje? Będę wdzięczny za pomoc i krótką charakterystykę umiejscowienia przybytku... W Opolu pięć lat studiowałem i trochę znam, więc wystarczy mi subtelny opis, a pewno trafię.
    *****************************

    Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

    *****************************
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 08-2001
    • 3562

    #2
    Widocznie słabo się zagłębiłeś w tematykę sklepów w Opolu Ale nie ważne.
    Cała gama Viflingów:
    Vifling

    Piwo Śląska jest rzadko spotykane, ja je widziałem tylko w jednym sklepie na ulicy Sieradzkiej. Koło sklepu społem znajduje się kilka drewnianych sklepików i jeden z nich to spożywczak w którym właśnie możesz kupić to piwo jak i chyba inne wyroby z Namysłowa. Ale na pewno trochę piw z tego browaru spotkasz w:

    Namysłów

    Życzę miłych zakupów.
    Ps. Możesz tez wstąpić do Pulsa na Ozimskiej naprzeciwko pływalni, tam tez powinni mieć sporo namysłowskich piw.

    Comment

    • iommi
      Senior
      • 07-2003
      • 1522

      #3
      Bardzo koledze dziękuję
      *****************************

      Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

      *****************************

      Comment

      • baklazanek
        † 2014 Piwosz w Raju
        • 08-2001
        • 3562

        #4
        iommi napisał(a)
        Bardzo koledze dziękuję
        Ależ proszę bardzo, mam nadzieję że kupisz to na co masz ochotę.

        Comment

        • baklazanek
          † 2014 Piwosz w Raju
          • 08-2001
          • 3562

          #5
          Wczoraj zmierzając na zajęcia spotkałem na ulicy Duboisa rozbitą butelkę Książęcego z Lwówka a niedaleko kapsel. Czy to oznacza iż w Opolu ponownie można kupić to piwo czy to tylko pamiątka z innego miasta? Nie wiem, będzie się trzeba rozejrzeć w tamtych okolicach a dokładnie to na targu.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎