Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Troche grzecznosci

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Andi
    Senior
    • 07-2001
    • 1915

    Troche grzecznosci

    Po zamieszczeniu na Forum dyskusji o Kapslach z Braxa z Mistrzostw Swiata otrzymuje wiele E-Maili od ??
    Nie wiem czy to tak trudno podpisac sie pod wyslanym tekstem a na poczatku tekstu przywitac sie chocby typu Witaj Tu jest ten a ten.
    Wiele poczty wogölle nie odbieram bo nie ma zadnego tematu nawet nie pisza Ci ludzie jednego slowa -Kapsle albo tp.
    Piszac ten post chcialbym zwröcic uwage wszystkim ktörzy do mnie i nie tylko do mnie pisali -troche grzecznosci nie zaszkodzi-Jezeli Wan na czyms zalezy to tymbardziej postaraj sie to wykorzystac -a czasem takie male slowa typu -Tutaj ten a ten -Dziekuje alboi prosze mogo zmienic caly tok dyskusji.
    Zamieszczam ten temat tutaj bo wlasnie Ci ludzie pisza do mnie ze slyszeli to czy owo na Forum Browaru a wiec sie domyslam ze sa to röwniez uczestnicy Forum albo jego gosciem.
    Pozdrawiam wszystkich Andi
    Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

    http://www.andreas-kronkorken.de
  • szostak
    Gość
    • 02-2002
    • 1176

    #2
    Raczej są to przygodni goście. Forumowicze takich słów ani sformułowań nie używają.

    Comment

    • Beermatt
      Gość
      • 10-2002
      • 192

      #3
      Podpisuję się pod tym co napisał Andi.
      Odkąd mam stronę w internecie pisze do mnie mnóstwo kolekcjonerów początkujących. Bardzo chcę im pomóc ponieważ mnie i męzowi kiedy zaczynaliśmy zbierać sporo osób pomogło. Niestety w wielu przypadkach osoby te po prostu na to nie zasługują. Z haseł jakie do mnie dotarły mogłabym książkę napisać . Tak jak pisał Andi, ludziom nawet nie chce się przedstawić , powitać , od razu " Chcę kapsle ( i tu długa długa lista )". Często na koniec pada hasło " Dorzuć mi jeszcze kilka gratisów ". Często słyszę hasła typu " Czemu ten kapsel jest taki porysowany " , po setnym tłumaczeniu ,że ten kapsel ma więcej lat niż rozmówca odechciewa mi się kontaktu z taką osobą . Zdarzały mi się pogróżki, wymyślania i inne tego typu historie bo " ten a ten przysłał mi kapsle gratis a ty nie chcesz wysłac mi ( i tu najczęściej padają jakieś rzadkie kapsle). Można by tak długo wymieniać .

      Comment

      • szostak
        Gość
        • 02-2002
        • 1176

        #4
        To może spróbuj wymiany kapsli z moim synem. Ma niecałe cztery lata, zbiór nieduży, mniej niż setka wzorów, żadnych brzydkich słów nie zna, pisać nie potrafi, więc mailami zarzucał nie będzie

        Comment

        • Beermatt
          Gość
          • 10-2002
          • 192

          #5
          Bardzo chętnie , jesli wśród jego setki znajdą się takie, których nie ma wśród moich 12 tysięcy .

          Comment

          • szostak
            Gość
            • 02-2002
            • 1176

            #6
            Raczej nie ma. Choć...

            Comment

            • baklazanek
              † 2014 Piwosz w Raju
              • 08-2001
              • 3562

              #7
              Beermatt napisał(a)
              Podpisuję się pod tym co napisał Andi.
              Odkąd mam stronę w internecie pisze do mnie mnóstwo kolekcjonerów początkujących. Bardzo chcę im pomóc ponieważ mnie i męzowi kiedy zaczynaliśmy zbierać sporo osób pomogło. Niestety w wielu przypadkach osoby te po prostu na to nie zasługują. Z haseł jakie do mnie dotarły mogłabym książkę napisać . Tak jak pisał Andi, ludziom nawet nie chce się przedstawić , powitać , od razu " Chcę kapsle ( i tu długa długa lista )". Często na koniec pada hasło " Dorzuć mi jeszcze kilka gratisów ". Często słyszę hasła typu " Czemu ten kapsel jest taki porysowany " , po setnym tłumaczeniu ,że ten kapsel ma więcej lat niż rozmówca odechciewa mi się kontaktu z taką osobą . Zdarzały mi się pogróżki, wymyślania i inne tego typu historie bo " ten a ten przysłał mi kapsle gratis a ty nie chcesz wysłac mi ( i tu najczęściej padają jakieś rzadkie kapsle). Można by tak długo wymieniać .
              Ja takim ludziom napisał bym spier... albo olał bym ich ciepłym porannym moczem Chamstwo trzeba zwalczać bo zwrócenie takiemu komuś uwagi nie wiele da. Będą oni udawali że są mili i wdzięczni. Lekceważyć tych co zachowują się jak w stodole!!!!

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #8
                baklazanek napisał(a)


                Ja takim ludziom napisał bym spier... albo olał bym ich ciepłym porannym moczem Chamstwo trzeba zwalczać ...
                ... no własnie, kolego...
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • pieczarek
                  zwykle cham i prostak
                  • 06-2001
                  • 5011

                  #9
                  Zaledwie kilka razy wysyłałem komuś piwne prezenty. Na przykład po giełdzie w Żywcu miałem górkę wafli i kapsli. Nie zbieram ani jednego ani drugiego więc porozsyłałem młodzieży. I tylko jedna osoba odpowiedziała (niespiesznie zresztą). Pozostałe nie napisały ani dziękuję, ani pocałuj mnie w d.... Może nie odpowiadały im wafle i kapsle z Litwy, Łotwy i Estonii?
                  Ale ja się łatwo nie zniechęcam, pewnie nadal będę rozdawał zbędne mi rzeczy.

                  albeertos, Andi, Joasia, Krzysiu, Kudłaty, marcopolok, Marusia, maryhh, Misiekk, Piwowar, StaryKocur, Zythum i inni, których nie wymieniłem a zostałem przez nich obdarowany - jeśli kiedyś za coś nie podziękowałem to proszę o wybaczenie dla starego sklerotyka.

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    #10
                    pieczarek napisał(a)
                    albeertos, Andi, Joasia, Krzysiu, Kudłaty, marcopolok, Marusia, maryhh, Misiekk, Piwowar, StaryKocur, Zythum i inni, których nie wymieniłem a zostałem przez nich obdarowany - jeśli kiedyś za coś nie podziękowałem to proszę o wybaczenie dla starego sklerotyka.
                    Rozdawnictwo na spotkaniach forumowych jest tak nagminne, że wiecznie mam wyrzuty sumienia, że za dużo dostaję a za mało daję

                    A co do podziękowania: jak raz Ci dałam otwieracz, to jeszcze usiłowałeś wyciągnąć ode mnie drugi
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • Andi
                      Senior
                      • 07-2001
                      • 1915

                      #11
                      pieczarek napisał(a)

                      albeertos, Andi, Joasia, Krzysiu, Kudłaty, marcopolok, Marusia, maryhh, Misiekk, Piwowar, StaryKocur, Zythum i inni, których nie wymieniłem a zostałem przez nich obdarowany - jeśli kiedyś za coś nie podziękowałem to proszę o wybaczenie dla starego sklerotyka. [/B]

                      Ty Pieczarek nie bierz wszystkiedo tak do serca
                      W tym poscie nie chodzilo o podziekowania a raczej o to co juz wspomniala Bermatt-jak ktos do kogos sie zwraca z prosba o cos to nalezalo by sie przynajmniej przedstawic-a nie pisac" hej slyszalem ze masz duzo kapsli-moze bys mi przyslal jakies albo cos w tym sensie.i na zakonczenie nic nie wiadomo z kim sie ma do czynienia.
                      Juz wielu ludziom waslalem kapsle albo inne zeczy i sluzylem zawsze moja pomoca jak ktos sie do mnie o to zwröcil przedstawiajac sie i piszac o co mu chodzi i napisal krötko z kim mam do czynienia
                      Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                      http://www.andreas-kronkorken.de

                      Comment

                      • Beermatt
                        Gość
                        • 10-2002
                        • 192

                        #12
                        Myślę ,że trzeba tu rozganiczyć o jakie osoby chodzi. Ja mam na myśli osoby, których najczęściej nie znam, one gdzieś tam wyczytały mój adres i piszą . Andiemu też chyba o to chodzi.
                        Pieczarek ma na myśli osoby, które osobiście zna, przyjaciół i znajomych a Ci to już prawie jak rodzina. Znaja się i lubią i wymieniają w nierównych proporcjach i chyba nie mają wielkich pretensji o to.

                        Comment

                        • pieczarek
                          zwykle cham i prostak
                          • 06-2001
                          • 5011

                          #13
                          Marusia napisał(a)

                          A co do podziękowania: jak raz Ci dałam otwieracz, to jeszcze usiłowałeś wyciągnąć ode mnie drugi
                          He he! Skleroza to nie tylko moja specjalność.
                          Wyciągnąłem od Ciebie trzy otwieracze a chciałem jeszcze czwarty. Jednak dzielnie dałaś odpór moim zachciankom.

                          Comment

                          • szostak
                            Gość
                            • 02-2002
                            • 1176

                            #14
                            I na tym temacie widać, czym się różni stary (stażem, stażem) forumowicz i młody (stażem, stażem) forumowicz z ambicjami od reszty. Ten nasz dziękuje, daje, a reszta się domaga i jeszcze ma pretensje.
                            A może by tak tych najbardziej uciążliwych umieścić na czarnej liście kolekcjonerów, albo stworzyć własną

                            Comment

                            • baklazanek
                              † 2014 Piwosz w Raju
                              • 08-2001
                              • 3562

                              #15
                              Marusia napisał(a)


                              ... no własnie, kolego...

                              No fakt może przesadziłem Ale wyobrażam sobie jak to musi być denerwujące dla Andiego czy innych kolekcjonerów jak jacyś nie znani ludzie zachowują się tak jak by wszystko się im należało i że to zaszczyt w ogóle z nimi rozmawiać.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎