Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Brzeg, Piastowska 12, Restauracja Piastowska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    Brzeg, Piastowska 12, Restauracja Piastowska

    Nawiedziłem to miasto w piątek, nalatałem się ze skutkiem średnim. Pracuję nad sprawozdaniem, będzie za parę dni, mam nadzieję załączyć parę fotek, jeżeli coś z nich wyszło.

    Brzeg - masto ok. 40 tys. mieszkańców, położone w połowie drogi pomiędzy Wrocławiem a Opolem miasto Brzeg jest jednym z najstarszych i piękniejszych miast Śląska. Pierwszy zapis o istniejącej niegdyś w miejscu Brzegu osadzie rybacko-handlowej Wissoke Brzegh zamieszczono w dokumencie z 1234 r.

    Zabytki - pałac książąt brzeskich, ratusz, kościoły, część zabudowy staromiejskiej. Czynny browar.
  • profesor
    Senior
    • 10-2001
    • 174

    #2
    o qrcze to prawie byłeś u mnie, jak miło. Chętnie poczytam o moim mieście powiatowym
    Pozdrowionka
    profesor

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      #3
      Restauracja "Piastowska", przy hotelu "Piast"

      Czynna od godz. 11.00, więc nie zajrzałem do środka. Z zewnątrz wystrój typu "Późny Gierek", mocno zapyziały, firanki w oknach przykurzone, sądzić można, że jest to jeden z lokali, w których czas się zatrzymał dość dawno temu. Zamierzałem tam wstąpić w godzinach późniejszych, lecz niestety nadmiar obiektów do obejrzenia spowodował, że nie dałem rady.

      Comment

      • Krzysiu
        Krzysiu
        • 02-2001
        • 14936

        #4
        Ul. Ofiar KAtynia, kilkadziesiąt metrów dalej.

        Pytam stojącego na rogu menela, gdzie tu jest najgorsza knajpa w mieście. Menel mi na to, że nie ma takiej i że mogę sobie kupić piwo w sklepie. Więc ja mu na to, że nie chće w sklepie, tylko lane w najgorszej knajpie. Więc on mi na to, że w sklepie jest tanie i w ogóle nie rozumie, o co mi chodzi.

        I tak po krótkiej pogawędce rozstaliśmy się w przyjaźni. Zasię udałem się na poszukiwania wzdłuż ulicy Piwowarskiej.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎