Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Godz. 15

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • szostak
    Gość
    • 02-2002
    • 1176

    Godz. 15

    Jak to jest, że gdy zbliża się godzina 15, gwałtownie rośnie liczba użytkowników forum. Czyżby szefowie poszli już sobie
  • albeertos
    Senior
    • 10-2001
    • 2313

    #2
    Mój szef właśnie poszedł, jednak nie ma to większego znaczenia na moją obecność na forum pomiędzy 8 a 16. Zaglądam na forum o każdej możliwej porze dnia pracy. W domu niestety dostępu nie mam.
    (_)>
    Nigdy się nie poddawaj!!!
    Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
    Lech jest tam gdzie jego wiara
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Comment

    • Dudlik
      Senior
      • 11-2002
      • 269

      #3
      Ja właśnie się uczę do kolosa!!
      Piana jak śmietana smak szesnastoletniej dziewczyny! To jest piwko!

      Comment

      • szostak
        Gość
        • 02-2002
        • 1176

        #4
        Dudlik napisał(a)
        Ja właśnie się uczę do kolosa!!
        Czyżby teraz tak się nazywało kolokwium?

        Comment

        • Volkh
          Gość
          • 12-2002
          • 35

          #5
          Dudlik znam ten ból reszta towarzystwa jest pewnie za stara aby pamiętać czasy studenckie . Dla nich informacja: tak kolos to kolokwium. I trzymajcie za mnie kciuki 6 grudnia

          Comment

          • celt_birofil
            † 2017 Piwosz w Raju
            • 09-2001
            • 4469

            #6
            Volkh napisał(a)
            I trzymajcie za mnie kciuki 6 grudnia
            Dorabiasz jako Świety Mikołaj? :-D
            Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

            Comment

            • Volkh
              Gość
              • 12-2002
              • 35

              #7
              Zdecydowanie nielubie tego grubasa w czerwonym wdzianku. Kojarzy mi się z pewnym odrdzewiaczem pod nazwa coca cola. Żadne pieniądze by mnie nie zmusiły do założenia brody i wogóle brrr...
              A koło mam z fonetyki angielskiej.

              Comment

              • Beermatt
                Gość
                • 10-2002
                • 192

                #8
                Matko jedyna , świat sie poprzewracał
                Święty Mikołaj kojarzy Ci sie z Coca - Colą .????
                Na początku chciało mi sie śmiać ale w gruncie rzeczy jak mawai moja 5-letnia siostra KATASTROFA
                Chłopie weź sie w garść ,

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23793

                  #9
                  to jest jedynie przykład intensywnego wpływu reklam na człowieka. mam czasem podobne odczucia w przypadku utworów danych zespołów, wykorzystanych w reklamach - po pewnym czasie ów utwór z reklamówki, gdy go usłyszę np. w radiu to odruchowo przełączam stację myśląc że to reklama, bo utwór ten kojarzy mi się już nie z artystą a produktem, który reklamował.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • Volkh
                    Gość
                    • 12-2002
                    • 35

                    #10
                    Polecam bardzo fajny cykl na bodajże Planete "Za Boga, Ojczyznę i Coca Cole" jest tam przedstawiona historia tego napoju okazuje się że postać Mikołaja jaką obecnie znamy została wykreowana przez specjalistów coca coli jeszcze przed I WŚ wcześniej nosił on zielone bądź żółte wdzianko b. rzadko czerwone. Zmienili to aby podpasować go do etykiety napoju. Siła reklamy jest tak duża że obecnie kojarzymy Mikołaja tak jak nam to narzucili prawie 100 lat temu.

                    Comment

                    • Piecia
                      Senior
                      • 02-2002
                      • 3307

                      #11
                      Volkh napisał(a)
                      reszta towarzystwa jest pewnie za stara aby pamiętać czasy studenckie
                      albo za młodzi.........ja w maju mam maturkę
                      Koniec i bomba,
                      Kto nie pije ten trąba !!!
                      __________________________
                      piję bo lubię!

                      Comment

                      • Beermatt
                        Gość
                        • 10-2002
                        • 192

                        #12
                        Jeśli Mikołaj kojarzy Ci sie z Coca - Colą to pozostaje wspólczuć Tobie a gratulowac specom od marketingu w Koncernie Coca- Coli.
                        Mają kolesie efekty!!!!!!


                        Ja jestem bardziej sceptyczna w stosunku do różnych teorii spiskowych, tworów telewizji, programów itp.
                        Jeśli nawet wykreowali takiego Mikołaja , zmienili go , to dlaczego
                        dorosła , myslaca osoba ( za jaka sie uważam) ma uczestniczyc i wierzyć w coś takiego. A że kubraczek miał czerwony . czy zielony , czy żółty co to zmienia ?
                        Dla mnie Mikołaj jest Mikołajem i nie wiem komu dziekowac że kojarzy mi sie z czymś zupełnie innym.

                        Comment

                        • szostak
                          Gość
                          • 02-2002
                          • 1176

                          #13
                          Nie miałem pojęcia, że św. Mikołaj którego znamy, to też produkt Coca-Coli. Nie dziwmy się więc jej specom od reklamy, że chcą przypomnieć, że postać w czerwonym płaszczy z białą brodą to robota ich poprzedników.
                          A swoją drogą ciekawe, czy przypadkiem św. Walentego w obecnej postaci nie wymyślili producenci np. prezerwatyw

                          Comment

                          • adam16
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 9865

                            #14
                            Volkh napisał(a)
                            Polecam bardzo fajny cykl na bodajże Planete "Za Boga, Ojczyznę i Coca Cole" jest tam przedstawiona historia tego napoju okazuje się że postać Mikołaja jaką obecnie znamy została wykreowana przez specjalistów coca coli jeszcze przed I WŚ wcześniej nosił on zielone bądź żółte wdzianko b. rzadko czerwone. Zmienili to aby podpasować go do etykiety napoju. Siła reklamy jest tak duża że obecnie kojarzymy Mikołaja tak jak nam to narzucili prawie 100 lat temu.
                            O tak. Cały blok programów poświęconych reklamie na Planete. O Coca-coli, o Benetonie i o Chanel. Równie świetny jest program "Uwaga - reklama" gdzie pokazują najlepsze i najśmieszniejsze reklamy z całego świata. Jest tam i trochę piwnych reklam.
                            Ale to już nie na temat
                            Co do Mikołaja to jego tradycyjne "wdzianko" raczej powinno przypominać szaty biskupie. I tak było przed Colą.
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • szostak
                              Gość
                              • 02-2002
                              • 1176

                              #15
                              I takiego biskupiego Mikołaja pamiętam z czasów minionych, kiedy to ponoć kościół był dyskryminowany. Kiedy nastał obecny korupcjonizm, a kościół okazał się potężną władzą, Mikołaj zmienił strój na ten cocacolowy.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎