Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dobre piwiarnie w Warszawie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Nicolae
    Gość
    • 09-2001
    • 99

    Dobre piwiarnie w Warszawie

    Będę w ten weekend w Warszawie i korzystając z okazji chciałby odwiedzić wieczorem parę Warszawskich lokali. Żebym za bardzo nie błądził proszę o jakieś namiary.
  • grzech
    Senior
    • 04-2001
    • 4592

    #2
    Tego typu sprawy załatwiamy na Piwo-Gdzie, Poszukuję miejsca...

    Comment

    • Nicolae
      Gość
      • 09-2001
      • 99

      #3
      Przepraszam

      Comment

      • zythum
        Kot Makawity
        • 08-2001
        • 8305

        #4
        NIe będzie to łatwe. Przymierzam się od jakiegoś czasu do opisania sytuacji w Warszawie ale jakoś nie mogę się zabrać, trochę informacji jest w Piwo -Gdzie. A tak na szybko z pamięci
        SOMA - ul Foksal. własne piwo, 8 PLN za 0,5 l ( w godz 16 -19 dostajesz dwa płacisz za jedno)
        Nora - duży lokal ale zawsze zatłoczony, studenci i licealiści. Kilka piw beczkowych ceny od 6 PLN. Przy bramie Uniwersytetu Warszawskiego
        Pasieka (Nowe Miasto, zaraz za Barbakanem Starówki), kilka beczkowych, miody pitne, Piwo od 6 PLn
        Kompania Piwowarska ul Podwale (niedaleko Pasieki), Pilzner za 6 za 0,4, w sumie ciekawy wystrój ale jedzenie się mocno pospuło ostatnio
        Baryłka , Mariensztat (trzeba zejść ze Starówki na dół przy wielkich schodach prowadzących w dół), wybór piw ale chyba od 7 PLN
        Pod Michałem tylko Żywiec ale ja bardzo lubię ten lokal za wnętrza ( w piwnicach), naprzeciwko Pasieki czyli Nowe Miasto zaraz za Barbakanem
        To pokrócce Starówka, jest tam zresztą dużo knajp. Np na ulicy Piwnej kupisz Paulanera z beczki (ale za chyba 12 PLN)
        Przy ul. Miodowej czyli też powiedzmy Starówka Irish Pub - wnętrza fajne ale piwo kiepskie

        Nie wiem gdzie będziesz dokładnie w Warszawie bo poza Starówką w Warszawie warto wpaść na Pola Mokotowskie , jest tam kilka knajp (Elegancki Bolek, Zielona Gęś, Merlin)

        Kilka innych jest mocno rozrzuconych.

        Jak zejdziesz nad Wisłę na wysokości mostu Śląsko Dąbrowskiego to jak skręcisz w lewo znajdziesz Albatrosa, w lewo Rybitwa - uwaga tam jest budowa i ciężko trafić)

        Jakbyś był w piątek już to po 20 spotykamy się z Yemiołką, SLavoyem i nie tylko. Być może rano w sobotę doszłoby do powtórki.

        Daj namiar na PW gdzie dokładnie będziesz, o której kiedy masz wolny czas.
        To inaczej miało być, przyjaciele,
        To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
        Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
        Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
        Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

        Rządzący światem samowładnie
        Królowie banków, fabryk, hut
        Tym mocni są, że każdy kradnie
        Bogactwa, które stwarza lud.

        Comment

        • celt_birofil
          † 2017 Piwosz w Raju
          • 09-2001
          • 4469

          #5
          Originally posted by Nicolae
          Przepraszam
          Grzechy młodości ...
          Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎