Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

"Kasia i Tomek"

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pjenknik
    • 08-2001
    • 3388

    "Kasia i Tomek"

    "Kasia i Tomek" jest taki serial. Oglądam go z przyjemnością razem z moja partnerką życiową. Strasznie ją śmieszy, a ja uważam, że nie powinien.
    Przecież wreszcie nakręcono pierwszą "Reality Story" a nie sitcom. Czy pozostali piwosze też odnoszą takie wrażenie?
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
  • szostak
    Gość
    • 02-2002
    • 1176

    #2
    Ja mam nieco inne zdanie. Że to też sitcom, tyle że nie dla idiotów, ale dla inteligentniejszych, którzy chcą się czasem pośmiać.
    A poza tym jest to produkt w dwustu procentach komercyjny. Bo obejrzą to przede wszystkim podobni głównym bohaterom, różni prezesi spadochroniarze, maklerzy, brokerki, autoryzoweani przedstawiciele handlowi, konsultantki i tym podobni, co mają forsy jak lodu i lubią ją wydawać. Są więc najlepszym kąskiem dla reklamodawców. I telewizja ciężkie pieniądze na reklamach zarabia.

    Comment

    • Cyrkonia
      Senior
      • 10-2001
      • 1936

      #3
      Serial jest ....... dziwny
      Może to i prawdziwe "Reality Story", ale dlaczego znowu to licencja? Czy POLACY nie są w stanie sami czegoś wymyślić?
      www.stat-gra.pl

      Comment

      • celt_birofil
        † 2017 Piwosz w Raju
        • 09-2001
        • 4469

        #4
        Cyrkonia napisał(a)
        Czy POLACY nie są w stanie sami czegoś wymyślić?
        Nie jest źle - Szansa na sukces, Miliard w rozumie chociażby
        Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

        Comment

        • Cyrkonia
          Senior
          • 10-2001
          • 1936

          #5
          No dobra, ale to jest trochę ambitniejsze.
          A ludzie i tak wolą oglądać Idola i Milionerów.
          Pewnie dlatego że tam robią SHOW. Dużo błyskotek itp.
          I nikt nie zwraca uwagi na to, że finaliści Idola to ludzie którzy wcześniej wygrywali właśnie Szansę na Sukces.
          www.stat-gra.pl

          Comment

          • szostak
            Gość
            • 02-2002
            • 1176

            #6
            Bo w programach telezizyjnych przewijają się ci sami ludzie. Parę razy zdarzyło mi się grać, byłem na wielu eliminacjach i wszędzie widzę te same osoby. Pojawia się trochę nowych twarzy, ale kilkadziesiąt to starzy znajomi z innych tego typu imprez.

            Comment

            • pjenknik
              • 08-2001
              • 3388

              #7
              Zdaje się że "Świat wg Kiepskich", "Plebania" i "Samo życie" nie są na licencji, "Dwa Światy" też nie były, "M jak miłość","Labirynt" i jeszcze parę....a jak pomysł jest dobry to czemu nie? Nie śmieszyłaby nas francuska wersja, z czego innego się tam śmieją.
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Comment

              • szostak
                Gość
                • 02-2002
                • 1176

                #8
                "Świat według Kiepskich" licencyjny może nie jest, ale jest to naśladownictwo "Świata według Bundych". Główni bohaterowie, Ferdynand Kiepski i Al Bundy są do siebie podobni nawet fizycznie

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23782

                  #9
                  mózgu mielenie na tefałenie
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • Cyrkonia
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 1936

                    #10
                    pjenknik napisał(a)
                    ... "Świat wg Kiepskich", "Plebania" i "Samo życie" ... "Dwa Światy" .. "M jak miłość","Labirynt"
                    Ty chyba nic innego nie robisz tylko siedzisz przez telewizorem, skoro znasz tyle seriali
                    Telenowele brazylijskie i inne też oglądasz?
                    www.stat-gra.pl

                    Comment

                    • pjenknik
                      • 08-2001
                      • 3388

                      #11
                      Nie znam tych seriali tylko wiem, że takie są. A to że nie są na licencji to wiem z jakiegoś mądrego artykuły w gazecie która ma więcej tekstu niz zdjęć
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Comment

                      • szostak
                        Gość
                        • 02-2002
                        • 1176

                        #12
                        A są jeszcze takie?

                        Comment

                        • Volkh
                          Gość
                          • 12-2002
                          • 35

                          #13
                          Kasia i Tomek to pierwszy fajny polski (chociaż na kanadyjskiej licencji) sitcom. Niedobrze mi było od Kiepskich czy 13 Posterunku Polecam amerykańskie sitcomy zwłaszcza Frasier, Dharma & Greg, Sweet Seventies i Friends (starą serie). Bardzo lubię kreskówki dla dorosłych: Głowa Rodziny, King of the Hill, the Simpsons, Futurama.
                          W piątki na TV4 od 23 zaczyna się fajny ciąg seriali komediowych.

                          Comment

                          • Ahumba
                            Senior
                            • 05-2001
                            • 8962

                            #14
                            Volkh napisał(a)
                            Kasia i Tomek to pierwszy fajny polski (chociaż na kanadyjskiej licencji) sitcom. Niedobrze mi było od Kiepskich czy 13 Posterunku Polecam amerykańskie sitcomy zwłaszcza Frasier, Dharma & Greg, Sweet Seventies i Friends (starą serie). Bardzo lubię kreskówki dla dorosłych: Głowa Rodziny, King of the Hill, the Simpsons, Futurama.
                            W piątki na TV4 od 23 zaczyna się fajny ciąg seriali komediowych.
                            to Ty chuba piwa nie pijesz, bo mnie przy drugim serialu już by się myliła Głowa Simpsona z King Futucośtam

                            a Kasię z Dwóch Plebanii oglądam i mi się podoba. a co?
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                            Comment

                            • pama
                              Gość
                              • 08-2002
                              • 205

                              #15
                              A czemu uważacie, ze program czy serial licencyjny jest gorszy niż "rodzimy"? Takie np. rodzime samochody Syrena trochę ustępowały produktom zagranicznym
                              Co do opinii Szostaka o widowni serialu - "Kasię i Tomka" oglądają tacy sami widzowie jak pozostałe programy TVN, czyli z przewagą mieszkańców miast, wykształceniem nieco powyżej średniej krajowej, najwięcej w wieku 20-49 lat. Nie ma nadreprezentacji spadochroniarzy, brokerów, maklerów itd. "Produkt w 200 procentach komercyjny" - dopóki telewizje prywatne nie dostają ani grosza z abonamentu, jedynym źródłem utrzymania są dla nich reklamy. Czyli "Kasia i Tomek" jest serialem komercyjnym, jak i wszystko inne w prywatnych tv. Albo - jak wszystkie artykuły we wszystkich gazetach (z wyjątkiem może gazetek szkolnych).

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎