Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mack, Mack-øl Arctic Beer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    Mack, Mack-øl Arctic Beer

    ("o" powinno być przekreślone, ale w zestawie znaków CE nie przewidziano tej pozycji)
    Producent: Mack Olbryggeri, Tromso, Norwegia
    Alk. 4,5%obj.
    Praktycznie bezpianowe, jaśniutkie piwko o dosyć fajnym zapaszku. W smaku jest ciekawe, ale nie trafia w mój gust. Dla mnie to piwko jest za lekki w smaku - chyba za mało słodu. Spory posmak taki jakiś kwiatowo-perfumowy (?)
    Dla mnie 3+

    Importer w Niemczech: www.haus-der-131-biere.de
    Attached Files
    Dick Laurent is dead.
  • kloss
    Senior
    • 03-2003
    • 2526

    #2
    Wszystko sie zgadza ale nie jest to wina browaru tylko zabojczego ustawodawstwa antyalkoholowego,zgodnie z ktorym w normalnym sklepie nie kupisz piwa mocniejszego niz 4,5%.Prawdziwie dobre piwa mozna kupic w ukrytych sklepach z alkoholem.Polecam "Gull Mack"z tego samego browaru.Ceny piwa w Norwegii sa potworne/walka z alkoholem/.Butelka 0,33 to wydatek ok 8-10 zlotych.

    Comment

    • grzeber
      Senior
      • 05-2002
      • 2867

      #3
      Puszeczka 0,5l przywieziona z Norwegii. Dane jak u Slavoya.

      Piana początkowo ładna ale po chwili opada bez śladu. Kolor jasno żółtawy. Smaku czuć mało coś jak nasze koncernówki . Perfumowanego zapachu nie wyczułem .

      Dla mnie nic specjalnego i za cenę norweską to nie polecam, ale na miejscu podobno ciężko o lepsze specjały.
      pozdrawiam
      www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎