Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo a inne napoje alkoholowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Johnus_Beer
    Senior
    • 08-2002
    • 124

    Piwo a inne napoje alkoholowe

    Jak piwo ma się do innych napojów alkoholowych, czyli win, wódek, whisky itd?
  • ppns
    Senior
    • 10-2002
    • 1737

    #2
    Ale pod jakim względem ma być piwo rozpatrywane z innymi alkoholami ?
    Smakowym , zdrowotnym , cenowym , kulturotwórczym itd , itp.

    Sprecyzuj dokładnie zagadnienie.
    piwoppns@wp.pl

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      #3
      Ma się bardzo prosto: piwo jest do gardła, a inne są do du..

      Comment

      • Johnus_Beer
        Senior
        • 08-2002
        • 124

        #4
        Pod każdym względem! Smakowym, wplywem na kulterę itd. A z Krzysiem się zgadzam!

        Comment

        • szostak
          Gość
          • 02-2002
          • 1176

          #5
          O winie tego bym nie powiedział. Oczywiście winie prawdziwym. Także mocniejsze trunki pite w małych ilościach mają pozytywny wpływ. A negatywny wpływ piwa też mogę przedstawić

          Comment

          • Piwofil
            Senior
            • 01-2002
            • 907

            #6
            Ja miałem okres że piłem tylko i wyłącznie piwo, w tym roku zacząłem jednak od czasu do czasu próbować mocniejszych alkoholi, nie zawsze wychodziło to na dobre, złaszcza U Boty nie są najzdrowsze, jeden można wypić, ale pięć, sześć to drobna przesada.Ostanio wróciłem jednak do starych zwyczajów i znów pije tylko piwo. Wódek czystych nie pijam bo nie mają dla mnie smaku, czasem skosztuje jakiejś wódki gatunkowej, mam w domu także ładną litrową butelkę Jonny Walkera, lubie także koniaki, brendy a także ubóstwiam tequille. No i w klubach gin z tonikiem lubię posączyć. Te alkohole są jednak w polsce drogię, więc czasem tylko mam do nich dostęp, gdy przejeżdzam przez strefę bezcłową, a takim pasjonatem nie jestem, żeby 3 razy przepłacać. Win w zasadzie nie pijam, bo mi nie smakują, ew kieliszek jakiegoś musującego na jakieś specjalne okazje typu sylwester.
            Ale i tak 95% alkoholu jaki spożywam zawarte jest w piwie
            www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

            Comment

            • Pucak
              Senior
              • 12-2002
              • 242

              #7
              Ze studenckich czasow pamietam, ze wielbiciele wodki nazywali piwo "utrwalaczem", chodzilo o zapijanie wodki piwem co mialo utrwalic efekt dzialania gorzalki. Kiedys sprobowalem - kac byl potworny!!!

              Comment

              • Ahumba
                Senior
                • 05-2001
                • 8962

                #8
                w niedzielę na imieninach u teściowej pierwszy raz gdzieś od pół roku miałem do czynienia z gorzałką. jeziuuuuuuu jakie to wstrętne.wypiłem może z kieliszek i miałem dość. odżyłem dopiero, gdy teściowa przypomniała sobie o moich preferencjach i zapodała Broka Martina
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎