Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Uwaga! Nieuczciwa promocja Żywca.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Dudlik
    Senior
    • 11-2002
    • 269

    Uwaga! Nieuczciwa promocja Żywca.

    Ostatnio byłem w Auchan i była promocja Żywca niestety trzeba było kupić 4 konserwowe piwa a za to się dostawało szklankę 0,5. Ładna pani tak zachęcała że się skusiłem. Radośnie zmierzam po odbiór szklanki za kasami i co... Zabrakło szklanek!!! Mówią do mnie niech pan przyjdzie jutro, czyli dzisiaj piątek 20XII 2002r. Jadę przez całe miasto z rachunkiem i co... po promocji ani śladu a po stoisku Żywca nic nie zostało. Zostałem oszukany i na dodatek z puszkami Żywca. I co wy na to? Przestrzegam was kochani uważajcie na Żywca i jego promocję!! Oj gorzki to będzie dla mnie Żywiec
    Piana jak śmietana smak szesnastoletniej dziewczyny! To jest piwko!
  • zythum
    Kot Makawity
    • 08-2001
    • 8305

    #2
    Sam sobie jesteś winny skoro wierzysz wielkim korporacjom, człowieku otwórz oczy to, że korporacje to złodzieje to naprawdę nie ocena oszołoma tylko PRAWDA.
    Last edited by zythum; 20-12-2002, 18:14.
    To inaczej miało być, przyjaciele,
    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

    Rządzący światem samowładnie
    Królowie banków, fabryk, hut
    Tym mocni są, że każdy kradnie
    Bogactwa, które stwarza lud.

    Comment

    • Dudlik
      Senior
      • 11-2002
      • 269

      #3
      Chciałem tylko szklankę a dostałem g...
      Piana jak śmietana smak szesnastoletniej dziewczyny! To jest piwko!

      Comment

      • Piecia
        Senior
        • 02-2002
        • 3307

        #4
        Dudlik może chociaż napisz co to za szklanka? ja kiedyś na siłę za 4 Żywce (zakupione przez koleżanki ) dostałem półlitrowy kufelek...ale nic szczególnego...
        Koniec i bomba,
        Kto nie pije ten trąba !!!
        __________________________
        piję bo lubię!

        Comment

        • pieczarek
          zwykle cham i prostak
          • 06-2001
          • 5011

          #5
          zythum napisał(a)
          Sam sobie jesteś winny skoro wierzysz wielkim korporacjom, człowieku otwórz oczy to, że korporacje to złodzieje to naprawdę nie ocena oszołoma tylko PRAWDA.
          Z tym, że całkowitą winę za niezręczną sytuację ponosi w tym przypadku Auchan.
          Zythum - ale stałeś się dziwnie bezpośredni w wyrażaniu antykorporacyjnych opinii. Takiej Telekomunikacji Polskiej to zawsze broniłeś jak lew. Napisz o nich coś brzydkiego w świetle olania ustawowych obowiązków realizacji połączeń międzynarodowych tj. zmian jakie mają wejść od 01.01.2003.

          Comment

          • ppns
            Senior
            • 10-2002
            • 1737

            #6
            Odp: Uwaga! Nieuczciwa promocja Żywca.

            Dudlik napisał(a)
            Ostatnio byłem w Auchan i była promocja Żywca niestety trzeba było kupić 4 konserwowe piwa a za to się dostawało szklankę 0,5. Ładna pani tak zachęcała że się skusiłem. Radośnie zmierzam po odbiór szklanki za kasami i co... Zabrakło szklanek!!! Mówią do mnie niech pan przyjdzie jutro, czyli dzisiaj piątek 20XII 2002r. Jadę przez całe miasto z rachunkiem i co... po promocji ani śladu a po stoisku Żywca nic nie zostało. Zostałem oszukany i na dodatek z puszkami Żywca. I co wy na to? Przestrzegam was kochani uważajcie na Żywca i jego promocję!! Oj gorzki to będzie dla mnie Żywiec

            Ale z tego opisu jednoznacznie wynika , że szwindel leży po stronie
            korporacji -> Auchan , a nie Żywca. MArketingowcy z Żywca raczej
            nie dopuszczają się oszukiwania piwoszy i birofilów , o czym
            świadczy przecież działąlność forumowicza z Piwiarni Żywieckiej
            oraz zawsze obfite odpisywanie na prośby birofilów. Ponieważ Auchan
            nie dopełnił warunków promocji , puszki należało zwrócić !!!!!
            U mnie Auchan (tzn. Zielona Góra) też nie działa zbyt grzecznie wobec piwoszy.
            piwoppns@wp.pl

            Comment

            • And69
              Senior
              • 06-2002
              • 1487

              #7
              Masz racje że jest to wina Auchan . Promocje są umawiane na tydzień wcześniej , lecz jak coś podchodzi sobie pan dyrektor ( jakiś niedouczony żabojad ) i mówi wyp... i koniec z umowami . Sam byłem świadkiem takiej sceny ( wyrzucona została promocja Palma ) i miałem kilka takich akcji ze swoimi promocjami .
              Teraz mają dobra wymówkę okres świąteczny , dużo ludzi i hostesy przeszkadzają w sprawnym poruszaniu się w ciągach komunikacyjnych .
              Tekst autentyczny cytowany z głowy .

              Comment

              • Dudlik
                Senior
                • 11-2002
                • 269

                #8
                Szklanka najzwyczjniejsza w świecie. Prosta zwężąjąca się ku górze z logo Żywca i mirką 0,5 i napisem Żywiec. Może już nie chodzi o samą szklankę ale pojechałem celowo do tego marketu następnego dnia a sklep ten nie jest zbyt blisko mojego domu no i się srogo zawiodłem a to nie należy do przyjemnych doświadczeń.
                Piana jak śmietana smak szesnastoletniej dziewczyny! To jest piwko!

                Comment

                • And69
                  Senior
                  • 06-2002
                  • 1487

                  #9
                  Jak wygląda ta mirka 0,5

                  A jak coś to żywiec takie szklanki dawał dzisiaj w Carrefourach .

                  Comment

                  • slavoy
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 5052

                    #10
                    Dudlik napisał(a)
                    Szklanka najzwyczjniejsza w świecie. Prosta zwężąjąca się ku górze
                    Jeśli zwęża się ku górze to chyba nie jest to najzwyczajniejsza szklamka na świecie.
                    Dick Laurent is dead.

                    Comment

                    • Petrax
                      Senior
                      • 12-2001
                      • 662

                      #11
                      Szklanka, butelka - jeden pies
                      In cervisia veritas
                      http://www.ptxc.de.vu
                      Пиво - вот мое экотопливо

                      Comment

                      • Dudlik
                        Senior
                        • 11-2002
                        • 269

                        #12
                        Przepraszam! Żadnej Mirki tam nie było chociaż kto wie? Przy szklance była miarka 0,5 A szklanka nie zwężała się ku górze tylko ku dołowi tylko już z tego zdenerwowania piszę głupoty Ponieważ miałem składać motorek dla siostrzeńca pod choinkę a zamiast tego jeździłem po jakiś Auchanach za szklanką, której nie było Jest to szklanka którą można zobaczyć na większości bilbordów.
                        Piana jak śmietana smak szesnastoletniej dziewczyny! To jest piwko!

                        Comment

                        • Kudłaty
                          Senior
                          • 09-2001
                          • 1972

                          #13
                          Czyli szklanka standard.

                          Comment

                          • Dudlik
                            Senior
                            • 11-2002
                            • 269

                            #14
                            Zgadza się ale nie jest to najprzyjemniejsze kiedy robi się człowieka w balona. Napisałem do Żywca ale nie liczę na odpowiedź bo nigdy nie odpisują. Napisałem im, że to będzie naprawdę gorzki Żywiec
                            Piana jak śmietana smak szesnastoletniej dziewczyny! To jest piwko!

                            Comment

                            • Krzysiu
                              Krzysiu
                              • 02-2001
                              • 14936

                              #15
                              Taka szklanka kosztuje 5 złotych. Na cztery piwa wydałeś - sądzę - około 12 złotych. Na moje oko to i tak bardzo kiepski interes.
                              O wiele prościej jest iść do knajpy i kupić taką szklankę od barmana za 5 zł.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎