Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dział kolekcjonerski

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23798

    dział kolekcjonerski

    bardzo proszę komentarze dot. tego tematu
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • And69
    Senior
    • 06-2002
    • 1487

    #2
    Jeden minus , za wolno można zamieszczać scany .

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23798

      #3
      no niestety nie mogę sobie pozwolić na pełne otwarcie puszki Pandory
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        hmmmm, wydaje mi sie, że może pojawić sie bałagan w "etykiety z roku...." dlatego, że niektóre etykiety są uzywane przez kilka lat i Forumowicze czasami bedą się mylić, a co za tym izie umieszczać te same etykiety w różnych latach, zrobić sie może dość tłoczno przez to
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23798

          #5
          ale dodaje się etykiety (czy inne) nie ze względu na wiek tylko zważając na wygląd - wydaje mi się to oczywiste. podział na wiek jest tylko w celu porządkowym. zresztą zobaczymy jak będzie. i proszę nie uprawiać czarnowidztwa, tylko dodawać!
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23798

            #6
            no, może nie tylko porządkowym
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • Petrax
              Senior
              • 12-2001
              • 662

              #7
              ART, czy przewidziane jest także poszerzenie działu kolekcjonerskiego o eksponaty z poza Polski? Chodzi mi konkretnie o podstawki - w tej materii istnieje ogólnie zaaprobowany katalog Radka Kwietnia a bardziej pożyteczny byłby spis podstawek zagranicznych.
              In cervisia veritas
              http://www.ptxc.de.vu
              Пиво - вот мое экотопливо

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23798

                #8
                aktualnie nie. zresztą zobaczymy jak się sprawy potoczą.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • Joasia
                  Gość
                  • 10-2002
                  • 17

                  #9
                  [QUOTE]Petrax napisał(a)
                  [B]ART, czy przewidziane jest także poszerzenie działu kolekcjonerskiego o eksponaty z poza Polski?

                  Sporo zagranicznych - rowniez na wymiane - znajdziesz na
                  bierdeckel, bier, sammeln, bierdeckelsammler, brauerei, beer, biere, pivo, pivovar, browar, piwo, alt, weizen, pils, posavasos, bolachas de chopp

                  Comment

                  • Petrax
                    Senior
                    • 12-2001
                    • 662

                    #10
                    Joasia napisał(a)
                    [Sporo zagranicznych - rowniez na wymiane - znajdziesz na
                    http://www.bierdeckelsammler.net/ [/B]
                    Chodziło by mi raczej o kraje Europy wschodniej, ponadto w Internecie sporo jest różnych indeksów podstawek ale wygodniej było by zebrać to wszystko na jednej stronie.
                    In cervisia veritas
                    http://www.ptxc.de.vu
                    Пиво - вот мое экотопливо

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      #11
                      jesli poszerzać "kolecjonerstwo" o eksponaty spoza Polski to albo: o cały świat albo w ogóle nie poszerzać, nie wiem czemu miałaby byc tylko europa wsch.
                      zresztą sama Polska wystarczy, samych etykiet znalazłoby sie ponad 20 000 i wiem nawet gdzie są, tylko za zamieszczanie co 6 godz. później)to parę latek zejdzie )))
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • Petrax
                        Senior
                        • 12-2001
                        • 662

                        #12
                        becik napisał(a)
                        jesli poszerzać "kolecjonerstwo" o eksponaty spoza Polski to albo: o cały świat albo w ogóle nie poszerzać, nie wiem czemu miałaby byc tylko europa wsch.
                        zresztą sama Polska wystarczy, samych etykiet znalazłoby sie ponad 20 000 i wiem nawet gdzie są, tylko za zamieszczanie co 6 godz. później)to parę latek zejdzie )))
                        Oj Becik, chodziło mi o katalog ogólny a Europę wschodnią podałem za przykład, bo akurat to mnie najbardziej interesuje. Jak też zaznaczyłem istnieje bardzo dokładny katalog podstawek i duplikowanie go na stronach browar.biz wydaje mi się mało użyteczne. Etykieciarze nie mają o ile wiem takiego katalogu a i samych wzorów jest znacznie więcej niż podstawek więc można etykiety zawęzić do granic Polski bo zresztą chyba głównie takim zbieractwem trudni się większość kolekcjonerów.
                        Last edited by Petrax; 25-12-2002, 20:07.
                        In cervisia veritas
                        http://www.ptxc.de.vu
                        Пиво - вот мое экотопливо

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23798

                          #13
                          becik napisał(a)
                          zresztą sama Polska wystarczy, samych etykiet znalazłoby sie ponad 20 000 i wiem nawet gdzie są, tylko za zamieszczanie co 6 godz. później)to parę latek zejdzie )))
                          no ale nie jesteś sam, prawda? myślę że w ten sposób każdy ma szanse pokazać się w dziale z odpowiednim zbiorem. a przy okazji serwer nie zapcha się pod naporem skanów.

                          @Petrax
                          Katalog Radka o ile wiem nie jest dostępny w sieci.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • Petrax
                            Senior
                            • 12-2001
                            • 662

                            #14
                            ART napisał(a)

                            @Petrax
                            Katalog Radka o ile wiem nie jest dostępny w sieci.
                            Ale większość kolekcjonerów z pewnością już się w niego zaopatrzyła. Rozumiem, że nie wszyscy zbierają podstawki i niekoniecznie chcą wydawać 30 zł, żeby zobaczyć kilka ładniejszych egzemplarzy ale myślę, że to właśnie dla kolekcjonerów kierowany jest dział Kolekcjonerstwo. ART, nie zrozum mnie źle bo sama formuła działu jest bardzo dobra i oby wszystko szło pomyślnie
                            In cervisia veritas
                            http://www.ptxc.de.vu
                            Пиво - вот мое экотопливо

                            Comment

                            • Kudłaty
                              Senior
                              • 09-2001
                              • 1972

                              #15
                              Jeżeli ty jeszcze nie dodałes wszystkiego tego co było na starym browarze to skąd ludzie mają wiedzieć, że danego powiedzmy kapsla nie ma już w zbiorach??/

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎