Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2003.04.05 - 2. Bialska Giełda Birofilów, Biała Podlaska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • may
    Senior
    • 01-2002
    • 1508

    2003.04.05 - 2. Bialska Giełda Birofilów, Biała Podlaska

    Witam.
    Z ogromna radością informuję że II Bialska Giełda Birofilów odbędzie się 5 kwietnia 2003 roku w godz.6.00-13.00.
    Miejsce giełdy: ul.Warszawska 12 C (oficyna zachodnia pałacu Radziwiłłów).
    Z browarem PERŁA prowadzone są rozmowy dotyczące zasponsorowania zestawu prezentów dla kolekcjonerów.
    Na bieżąco będę aktualizował informację dotyczące bialskiej giełdy.
    Zapraszam i pozdrawiam.
    may
  • szostak
    Gość
    • 02-2002
    • 1176

    #2
    Koledzy z BP twierdzą, że to niezła impreza. Jak znajdę czas to też się wybiorę.

    Comment

    • pjenknik
      • 08-2001
      • 3388

      #3
      Szostak czy to jest temat Giełda w Białej Podlaskiej - Komentarze?
      Bo chyba nie. Jak masz komentarz, załóż taki temat i tam pisz. Tu mają być informacje o giełdzie, a nie o tym, że "koledzy mówią, że jest fajnie". Pozdrawiam.
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Comment

      • szostak
        Gość
        • 02-2002
        • 1176

        #4
        Jest to - jak mniemam - temat informujący o giełdzie. A skoro wiem od znajmomych, że jest to impreza dobra, to wspieram Maya swoją informacją na jej temat. Komentował będę post factum.

        Comment

        • celt_birofil
          † 2017 Piwosz w Raju
          • 09-2001
          • 4469

          #5
          szostak napisał(a)
          Jest to - jak mniemam - temat informujący o giełdzie. A skoro wiem od znajmomych, że jest to impreza dobra, to wspieram Maya swoją informacją na jej temat. Komentował będę post factum.
          Jest to tzw. komentarz wstępny
          Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

          Comment

          • may
            Senior
            • 01-2002
            • 1508

            #6
            Dzięki za wsparcie,komentarze itp...

            Jak najbardziej czekam na komentarze i opinie - szczególnie tych którzy wsparli swoją obecnością I Bialską Giełdę.Wiem to na 100% że m.in. "Lublin" skutecznie przyczynił się do sporej frekfencji.

            Comment

            • decio
              Senior
              • 10-2002
              • 165

              #7
              nowy z pytaniem ....

              Ja nie mam zadnych informacji. Wrecz przeciwnie Jedno pytanie. Mam nadzije, ze kolega pjenknik nie bedzie mial nic przeciwko Chodzi o to, ze jako junior member nie mialem jeszcze okazji byc na zadnej tego typu imprezie. Dlatego moze kolega may, lub ktokolwiek inny moglby napisac czy taka impreza jest jedynie dla osob z zaproszeniami (pytam bo na czerwcowa gielda w zywcu podobno takowe miec trzeba) i skad sponsor ewentualnych prezentow bedzie wiedzial kto jest prawdziwym kolekcjonerem, a kto wpadl tylko na 5 minut napic piwa i zgarnac gedgety. Czy powinienem miec moze jakis znak rozpoznawczy?

              P.S. Ja osobiscie zbieram wafle, wiec moze przykleic sobie jeden z nich na czole
              www.decio.friko.pl

              Comment

              • zythum
                Kot Makawity
                • 08-2001
                • 8305

                #8
                Na Giełdach które do tej pory odwiedziłem wstęp był dla wszystkich ale jedynie osoby z zaproszeniami dostawały gadżety. Mam prośbę, popraw trochę pisownie (przede wszystkim jeżeli możesz używaj polskich znaków).
                To inaczej miało być, przyjaciele,
                To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                Rządzący światem samowładnie
                Królowie banków, fabryk, hut
                Tym mocni są, że każdy kradnie
                Bogactwa, które stwarza lud.

                Comment

                • StaryKocur
                  Senior
                  • 01-2002
                  • 1521

                  #9
                  W odpowiedzi giełdowym nowicjuszom

                  Każda giełda rządzi sie swoimi prawami, ale nigdy nie jest tak, że wstęp mają wyłącznie osoby posiadające zaproszenia. Wręcz przeciwnie -wszyscy chętni są mile widziani. Zaproszenia przydają się zwykle po to, aby otrzymać od organizatorów gadżety i ( opcjonalnie )
                  darmowe piwo czy przekąskę. Tak było m.in. na ubiegłorocznej giełdzie
                  w Żywcu i w Tychach. Natomiast w Grodzisku wsytarczyło wpisać się
                  na listę obecności, by stać sie posiadaczem giełdowych gadżetów.

                  SK
                  Piwo pite z umiarem
                  nie szkodzi w żadnych ilościach.

                  Comment

                  • decio
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 165

                    #10
                    No tak...

                    Po pierwsze - rzeczywiście mało kto podobnie jak ja pisze bez polskich znaków, więc postaram się zastosować do wskazówki. Błędy ortograficzne już będziecie musieli mi darować

                    Po drugie - mam nadzieję, że informacja o ewentualnych zaproszeniach pojawi się na forum odpowiednio wcześnie
                    www.decio.friko.pl

                    Comment

                    • StaryKocur
                      Senior
                      • 01-2002
                      • 1521

                      #11
                      Odp: No tak...

                      decio napisał(a)
                      [B] Błędy ortograficzne już będziecie musieli mi darować [/B
                      My może i byśmy Ci je darowali, ale terroryści z FCJP NIGDY.
                      Strzeż się .

                      SK
                      Piwo pite z umiarem
                      nie szkodzi w żadnych ilościach.

                      Comment

                      • may
                        Senior
                        • 01-2002
                        • 1508

                        #12
                        Zaproszenia

                        Właśnie myslę nad sprawą zaproszeń.Jeżeli mam do wyboru wydanie ok.300 zł. na zaproszenia+poczta wolę jednak wykorzystać pieniądze na gadżety.Całkiem możliwe że każdy gość giełdy po wspisaniu sie na liste uczestników otrzyma zaproszenie z kuponami.
                        Do kwietnia jeszcze daleko i ta sprawa będzie jeszcze raz naświetlona.

                        Comment

                        • Ahumba
                          Senior
                          • 05-2001
                          • 8962

                          #13
                          ktoś kiedyś straszył, że przy okazji giełdy zorganizuje II Zlot Ogólnopolski
                          a może się przesłyszałem
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                          Comment

                          • ppns
                            Senior
                            • 10-2002
                            • 1737

                            #14
                            Tyle że także na początku kwietnia (11-13.IV) jest planowana giełda
                            w Szczecinie , i piwosze oraz forumowicze będą się musieli mocno
                            sprężać , aby przez dwa łykendi być poza domem. .
                            piwoppns@wp.pl

                            Comment

                            • norbert322
                              Junior
                              • 11-2002
                              • 15

                              #15
                              giełda

                              W ubiegłym roku jechałem na giełde Bialską a przez jednego kretyna dojechałem do Bielska - Białej. Pewnie połowa giełdy się ze mnie śmiała jak wydzwaniałem gdzie jest były Dom Partii, a cały czas jeżdziłem po Bielsku Czarna rozpacz, ale w tym roku trafie.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎