Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziennik Piwny - komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23794

    Dziennik Piwny - komentarze

    temat dotyczy Dziennika Piwnego, opisanego w dziale "Nowości techniczne":
    Ogłoszenia i informacje o nowych usprawnieniach oraz zmianach technicznych w Browarze.


    tam też będę umieszczał wszelkie info o zmianach w działaniu, anonsy, odpowiedzi na najczęstsze pytania etc.

    tutaj bardzo proszę o zgłaszanie usterek, uwag i propozycji rozwoju. jest to wersja BETA i dlatego proszę o zgłaszanie też tych błędów, które wyjdą w czasie działania, a których mogłem nie przewidzieć i nie zauważyć.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    rozumiem ze piwka zagraniczne wpisujemy w innych browarach, miałem problem z piwem , którym byłem dziś poczęstowany, nie znałem ani ceny, ani nie płaciłem ani nie wiedziałem gdzie było kupione, ale jakoś sobie poradziłem zaznaczając, że jest od znajomych
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23794

      #3
      jestem świadom, że istnieją przypadki których nie da rady perfekcyjnie sklasyfikować - cały system nie może utonąć w opcjach. jeśli ktoś nam piwo ofiarował - cena: 0 zł 0 gr.
      "walidator" nie powinien się czepiać.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        szkoda że nie ma opcji jakiejś "knajpianej", chodzi o to, że bedzie dość mozolne wprowadzanie np 3 litrów piwa wypitych gdziekolwiek (pub, impreza etc) trzeba bedzie wtedy wchodzić po kilka razy aby np wpisać ilość większą niż litr
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • slavoy
          Senior
          • 10-2001
          • 5052

          #5
          ARCIE czytasz w moich myślach.
          Jutro z rana miałem zamiar rozpocząć wypełniac zeszycik ze statystyką, a tu taka niespodzianka!
          BRAWO!
          U mnie jak na razie 4,5 litra. Tego co wypiłem po północy w Nowy Rok nie liczę.
          Dick Laurent is dead.

          Comment

          • slavoy
            Senior
            • 10-2001
            • 5052

            #6
            Aha.
            Przydałby sie tryb edycji, bo zdążyłem już strzelic jednego bubla.
            Na szczęście tylko w godzinie spożycia.
            Last edited by slavoy; 03-01-2003, 01:12.
            Dick Laurent is dead.

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23794

              #7
              tryb edycji jest w edycji,
              po łykedzie sobie bedzie.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                #8
                Możnaby zrezygnować z przymusu wypełniania wszystkich pól. Na przykład pierwsze moje piwko w nowym roku to był Żywiec w charakterze klina i ni cholery nie pamiętam, czy mi smakował (zaraz 10 osób mi napisze, że ze spokojnym sumieniem mogłem zakreślić 'nie smakował' , ale ja chcę być skrupulatny).

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23794

                  #9
                  wtedy niestety prowadzenie statystyki "ciągłej" będzie o kant. d. rozbić. jeżeli klin podziałał to znaczy że był dobry
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    #10
                    Nie pamiętam, czy zadziałał, bo zaraz się nim ululałem.

                    A może udostępnić więcej opcji - chociaż jedną, np. 'tak sobie' lub 'bez rewelacji'- żeby wybór nie był czarno-biały?

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23794

                      #11
                      właśnie o to chodzi w tej opcji: czy jesteś zadowolony z danego piwa. albo jesteś albo nie jesteś, zastanawiałem się nad tą opcją około 10 sekund i wierz mi wybrałem optymalne rozwiązanie .

                      przez to Wasze gadanie jeszcze zdetronizuję Krzysia. aaa! będę Premierem!
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23794

                        #12
                        co mnie oczywiście wcale nie martwi
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • Nicolae
                          Gość
                          • 09-2001
                          • 99

                          #13
                          Uważam że dni powinny być zaokrąglone do pełnej liczby, np. zamiast 2,23 powinno być 3.

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            #14
                            Rewelacja!! też mi brak edycji, bo wpisując zaległe piwa z przedwczoraj nie zmieniłam daty i wyszło, że właśnie wróciłam z roboty i w ciągu pół godziny obaliłam 4 piwa

                            Jak do tej pory wszystkie piwa mi "smakowały" choć właściwie Belfasta wpisałam w ten sposób z przyzwyczajenia, bo akurat tym razem był delikatnie mówiąc średni.
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • Nicolae
                              Gość
                              • 09-2001
                              • 99

                              #15
                              Nazwa piwa też powinna być wybierana z listy, pozwoliłoby to w wykresach ogólnych wykazać jakie piwo danego browaru jest pite najchętniej.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎