Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Pilsner Urquell ze skrzynką (pól)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pulas
    Senior
    • 08-2001
    • 965

    Pilsner Urquell ze skrzynką (pól)

    W sklepiku z tyłu D.H ŻOLIBORZ przy ul. Rudnickiedo jest promocja Pilsnera Urquella. Do 10 butelek 0,5l dodają półskrzynkę (nie wiem jak to dokładnie nazwać, ale jest to tak jakby skrzynka przecięta na pół, z zainstalowaną całkiem wygodną rączkę do noszenia). Dostajemy więc wygodne nosidełko na 10 butelek piwa.
    Cena wraz z piwami (butelki zwrotne) ok. 32PLN
    pułaś
    ---------------------------------
    "(...)W kącikach flechtów wieczór już
    Lśni jak porzeczka krwawa
    Ukradkiem z rdzy wycieram nóż
    I między bajki wkładam"
  • albeertos
    Senior
    • 10-2001
    • 2313

    #2
    Widziałem toto na promocji w Aucham Swadzim k/Poznania, kosztowało też coś w granicach 27-30 zł (nie pamiętam dokładnie). Idealne nosidełko na piwo, z pomysłu przypomina peerelowskie na mleko
    (_)>
    Nigdy się nie poddawaj!!!
    Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
    Lech jest tam gdzie jego wiara
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Comment

    • And69
      Senior
      • 06-2002
      • 1487

      #3
      O skrzyneczkach tych pisałem już w temacie Jeszcze coś do kolekcjonowania . Fajne jest to że połówki te można łączyć w całość .

      Comment

      • pulas
        Senior
        • 08-2001
        • 965

        #4
        And69 napisał(a)
        O skrzyneczkach tych pisałem już w temacie Jeszcze coś do kolekcjonowania .
        Masz rację, sorka, ale do działów kolekcjonerskich rzadko zaglądam...
        pułaś
        ---------------------------------
        "(...)W kącikach flechtów wieczór już
        Lśni jak porzeczka krwawa
        Ukradkiem z rdzy wycieram nóż
        I między bajki wkładam"

        Comment

        • ppns
          Senior
          • 10-2002
          • 1737

          #5
          Odp: Pilsner Urquell ze skrzynką (pól)

          pulas napisał(a)
          ..Cena wraz z piwami (butelki zwrotne) ok. 32PLN..
          Ja widziałem taką półskrzyneczkę po 25.40 zł (razem z zawartością oczywiście). Skrzyneczki można rzeczywiście połączyć ze sobą , tylko że wtedy czerwone rączki należy wcisnąć do dołu (służą one wtedy jako złączki) , co niestety utrudnia przenoszenie takiej skrzyneczki , bo trudno jest chwycić jedną ręką za krótszy bok.
          piwoppns@wp.pl

          Comment

          • celt_birofil
            † 2017 Piwosz w Raju
            • 09-2001
            • 4469

            #6
            1/2 skrzynki Pilsnera

            Ciekawie to wygląda - 20 butelek Pilsnera w skrzynce (kontenerek). W środkowej części skrzynki zamontowane podwójne nosidełko. Istnieje możliwość wysunięcia połowy takiej skrzynki, dzięki czemu zyskuje się zgrabny 10-pak (pytanie tylko po co dzielić skrzynkę). I wszystko w cenie piwa.

            P.S.
            Przepraszam za mały chaos myśli, ale nie piłem jeszcze porannej kawy :-D
            Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

            Comment

            • Krzych15
              Senior
              • 10-2002
              • 596

              #7
              Takie skrzynki widziałem już w Czechach kilka miesięcy temu,i jest to dobre rozwiązanie bo gdy do Ciebie przyjdą nieproszeni goście a mimo to chcesz ich poczęstować ,wyciągasz tylko 10 piw a mówisz że stawiasz "całą skrzynkę",pozatym wygodniejsze jest w noszeniu w jednej ręce 10 i w drugiej 10
              krzych
              Dzień bez piwa to stracony dzień.

              Comment

              • pjenknik
                • 08-2001
                • 3388

                #8
                Obok mnie, w sklepiku, ta promocja kosztuje 29,90. Nie jestem pewien czy to taka okazja
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Comment

                • Cyrkonia
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 1936

                  #9
                  A ja musze iść i porozglądać się za takim rozwiązaniem, bo moja gazetowa torba na piwo raczej długo żyć nie będzie
                  www.stat-gra.pl

                  Comment

                  • pieczarek
                    zwykle cham i prostak
                    • 06-2001
                    • 5011

                    #10
                    Pjenkniku, albo ja nie umiem liczyć albo są jakieś nieścisłości w Waszych relacjach.
                    Skrzynka 20 butelek w dającym się podzielić kontenerku. I to wszystko w sklepiku obok Ciebie kosztuje 29,90. Czyli jedna butelka po 1,50. A skrzynka za darmo. Można nie lubić tego piwa (a to pewnie w dodatku wersja z Tych) ale to jednak niedrogo. Troszkę nie rozumiem Twojego narzekania.

                    Comment

                    • pjenknik
                      • 08-2001
                      • 3388

                      #11
                      Źle napisałem. Promocją objęte są połówki skrzynek, czyli 10 butelek, po 2,99.
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Comment

                      • bahtol
                        słomiany zapał
                        • 10-2002
                        • 331

                        #12
                        W krakowskim Świecie Piwa przy ul. Długiej - skrzynka-10ciopak - za 27 zł. Bardzo Ciekawy pomysł.
                        =bahtol=

                        Comment

                        • ppns
                          Senior
                          • 10-2002
                          • 1737

                          #13
                          (_)>

                          Dla spragnionych dokładniejszych informacji :
                          piwoppns@wp.pl

                          Comment

                          • Center
                            Senior
                            • 03-2003
                            • 133

                            #14
                            Zaopatrzyłem się w takowe 2 "połówki" jakieś 4 miesiące temu. Nie mogłem się oprzeć. Oczywiście z wkładem

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎