Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Tatra mocna + kufel

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zythum
    Kot Makawity
    • 08-2001
    • 8305

    Tatra mocna + kufel

    W sklepiku u mnie na osiedlu (Wawrzyszew - Warszawa) promocja Tatry mocnej , za sześć w cenie 16,80 kufel.. Wszystko opakowane w jednym pakiecie. Nie kupowałem bo tatra mnie nie interesuje ale kufelek wygląda nie tak źle.
    To inaczej miało być, przyjaciele,
    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

    Rządzący światem samowładnie
    Królowie banków, fabryk, hut
    Tym mocni są, że każdy kradnie
    Bogactwa, które stwarza lud.
  • pulas
    Senior
    • 08-2001
    • 965

    #2
    Tatra w butelkach czy puszkach?
    pułaś
    ---------------------------------
    "(...)W kącikach flechtów wieczór już
    Lśni jak porzeczka krwawa
    Ukradkiem z rdzy wycieram nóż
    I między bajki wkładam"

    Comment

    • ppns
      Senior
      • 10-2002
      • 1737

      #3
      To bardzo drogi ten kufel . U mnie jest Tatra Pils po 1.69zł/0.5l ,
      co daje 10.14zł za samo piwo. Co to za promocja .
      piwoppns@wp.pl

      Comment

      • zythum
        Kot Makawity
        • 08-2001
        • 8305

        #4
        Puszka. PPNS czytaj uważnie posty, chodzi nie o tatrę pils tylko mocną a ta jest jak każde piwo mocne droższa. NIe oceniam promocji bo piwo typu tatra nie interesuje mnie jako piwo ale kufel był niezły.
        To inaczej miało być, przyjaciele,
        To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
        Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
        Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
        Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

        Rządzący światem samowładnie
        Królowie banków, fabryk, hut
        Tym mocni są, że każdy kradnie
        Bogactwa, które stwarza lud.

        Comment

        • ppns
          Senior
          • 10-2002
          • 1737

          #5
          zythum napisał(a)
          Puszka. PPNS czytaj uważnie posty
          Spoko ,spoko , to mój błąd. Nie zwróciłem uwagi. U mnie szklankę 0.5l z nadrukiem logo browaru można kupić za 3...4zł. Więc takie warunki promocji nieco mnie przeraziły. Ale Zythum , nie napisałeś na początku , że to puszkowe piwo // a takie jest zawsze droższe niz
          // butelkowe.
          Za dokładne czytanie postów przeze mnie .
          piwoppns@wp.pl

          Comment

          • zythum
            Kot Makawity
            • 08-2001
            • 8305

            #6
            ppns napisał(a)

            Spoko ,spoko , to mój błąd. Nie zwróciłem uwagi. U mnie szklankę 0.5l z nadrukiem logo browaru można kupić za 3...4zł. Więc takie warunki promocji nieco mnie przeraziły. Ale Zythum , nie napisałeś na początku , że to puszkowe piwo // a takie jest zawsze droższe niz
            // butelkowe.
            Za dokładne czytanie postów przeze mnie .
            Jestem dzisiaj już zmęczony pracą.
            Puszka to była odpowiedź na pytanie pulasia. a potem tak dla rozładowania siebie napisałem o pomyłce tatra mocna tatra pils. na szczęście chyba za godzinę mogę już wyjść z pracy[/list]
            To inaczej miało być, przyjaciele,
            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

            Rządzący światem samowładnie
            Królowie banków, fabryk, hut
            Tym mocni są, że każdy kradnie
            Bogactwa, które stwarza lud.

            Comment

            • ppns
              Senior
              • 10-2002
              • 1737

              #7
              zythum napisał(a)

              ..Jestem dzisiaj już zmęczony pracą.
              chyba za godzinę mogę już wyjść z pracy..[/list]
              Dla odprężenia po pracy najlepsze jest ulubione w ulubionym kufelku.
              piwoppns@wp.pl

              Comment

              • sklep-piwowar
                Senior
                • 10-2002
                • 559

                #8
                Dla zainteresowanych z pięknego miasta Lublin i okolic .Promocja Tatry jest u nas po 17 zł , ładnie zapakowane 6 puszek mocnej + kufelek chyba 0,3

                Comment

                • Krzysiu
                  Krzysiu
                  • 02-2001
                  • 14936

                  #9
                  Jeśli prowadzisz biznes, to w sprawie reklamy należy zwrócić się do administratora. Tu jest forum dyskusyjne, a nie darmowa reklama.

                  Comment

                  • sklep-piwowar
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 559

                    #10
                    Krzysiu napisał(a)
                    Jeśli prowadzisz biznes, to w sprawie reklamy należy zwrócić się do administratora. Tu jest forum dyskusyjne, a nie darmowa reklama.
                    Masz rację, ale dlaczego ciągle widzę na forum darmową reklamę hipermarketów tzn.wiadomości w którym i za ile można kupić jakieś piwa

                    Comment

                    • pulas
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 965

                      #11
                      sklep-piwowar napisał(a)


                      Masz rację, ale dlaczego ciągle widzę na forum darmową reklamę hipermarketów tzn.wiadomości w którym i za ile można kupić jakieś piwa
                      To raczej nie reklama, tylko informacja. Myślę, że nie podają ich same hipermarkety, tylko klienci. Taka subtelna różnica.

                      Swoją drogą mi osobiście nie przeszkadza, że zamieściłeś info o produkcie ze swojego sklepu. Gdybym mieszkał w Lublinie ciekawiłoby mnie co masz do zaoferowania.
                      pułaś
                      ---------------------------------
                      "(...)W kącikach flechtów wieczór już
                      Lśni jak porzeczka krwawa
                      Ukradkiem z rdzy wycieram nóż
                      I między bajki wkładam"

                      Comment

                      • Krzysiu
                        Krzysiu
                        • 02-2001
                        • 14936

                        #12
                        Ta drobna różnica polega na tym, że dzielimy się wiedzą, gdzie co można kupić i za ile, ale nie zarabiamy na tym. Jeśli prowadzisz biznes, to staraj się to robić własnym kosztem, nie cudzym, w tym przypadku własciciela strony.
                        A dlaczego jest dużo o hipermarketach? Bo mają w sumie dość interesującą ofertę, w porównaniu do zwykłych sklepów w moim miasteczku. I to nie chodzi o ceny, a o wybór.

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23782

                          #13
                          tak to właśnie jest - ta mała subtelna różnica. dziękuję Krzysiu i Pulas za rozjaśnienie.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • StaryKocur
                            Senior
                            • 01-2002
                            • 1521

                            #14
                            Zestaw promocyjny dostępny w sosnowieckim MAKRO za 14,34 PLN.
                            Opakowanie rzeczywiście ładne o dziwacznym nieco kształcie.
                            Kufelek z logo Tatry mieści 0,25 l. Nie ma ani miarki
                            ani oznaczenia producenta. Utrzymany w "kriośnieńskim" stylu z "kryształowym" denkiem,
                            Moja żona, która zwykle pierwsza ocenia nowe ezgzemplarze
                            w mojej kolekcji szkła ( robi to od ponad 11 lat, więc ma niezłe oko )
                            oceniała go nastepująco: Chcesz go naprawdę włączyc do kolekcji?
                            No chyba żartujesz.
                            Piwo pite z umiarem
                            nie szkodzi w żadnych ilościach.

                            Comment

                            • celt_birofil
                              † 2017 Piwosz w Raju
                              • 09-2001
                              • 4469

                              #15
                              SK - to może zrób z niego flakon na
                              Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎