Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tematy "osobiste"

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    Tematy "osobiste"

    Art, czy jest możliwość takiego uruchomienia tematu, żeby tylko jego autor miał możliwość wpisów? Zależy mi na założeniu kilku takich tematów, żeby nie było możliwości dopisywania tam głupkowatych komentarzy niektórych forumowiczów. Konkretnie chodzi mi o działy: imprezy, historia, kolekcjonerski oraz browarnictwo amatorskie.
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23791

    #2
    teoretycznie jest, tyle że praktycznie trzeba utworzyć nowe działy, w których będzie możliwość zakładania takowych tematów monologów (dla siebie zostawiam oczywiście furtkę ).
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • pjenknik
      • 08-2001
      • 3388

      #3
      Wydaje mi się, że takie rozwiązanie byłoby słuszne w dziale historia. Tam nie potrzeba dodatkowych komentarzy. A jeżeli ma się cos ciekawego do dodania można poprośić autora o zamieszczenie takiej uwagi lub dopisku.
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Comment

      • Krzysiu
        Krzysiu
        • 02-2001
        • 14936

        #4
        W takim razie będę korzystał z furtki w razie potrzeby

        Comment

        • Simon
          † 1964-2008 Piwosz w Raju
          • 02-2001
          • 993

          #5
          całkowicie zablokować - to nie wydaje się najlepszym pomysłem, w koncu to Forum ( sic ).
          Chociaż denerwują mnie wypowiedzi i komentarze niektórych kolegów ( zwłaszcza w działach "ścisłych" ) to jednak jestem przeciwny cenzurze. Mam poza tym nadzieję, że Art w porę "zaradzi"...
          Simon

          Comment

          • jerzy
            piwoholik
            • 10-2001
            • 4705

            #6
            A może da się wykorzystać w takiej sytuacji funkcję moderowania dyskusji (przez zakładającego temat)?
            browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

            Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #7
              bez obrazy, nasuwa mi sie tylko pytanie: do czego miałaby słuzyć taka forma "dyskusji" skoro to jest forum i nie byłoby możliwości skomentowania bądź dodania czegokolwiek? nie chodzi mi tu o jakieś ble ble, o które nietrudno ale całkowicie? Jesli wszyscy prowadziliby takie "monologi" to nie byłoby to forum, być może nie znam intencji pomysłodawcy...
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • pulas
                Senior
                • 08-2001
                • 965

                #8
                A może zamiast pisać w zamknietych, osobistych tematach na forum lepiej stworzyć dział w browar.biz (nie na forum) o nazwie np. Historia i pisać do niego artykuły. Myślę, że Art nie miałby nic przeciwko.
                pułaś
                ---------------------------------
                "(...)W kącikach flechtów wieczór już
                Lśni jak porzeczka krwawa
                Ukradkiem z rdzy wycieram nóż
                I między bajki wkładam"

                Comment

                • dziku
                  Senior
                  • 12-2002
                  • 1992

                  #9
                  pulas napisał(a)
                  A może zamiast pisać w zamknietych, osobistych tematach na forum lepiej stworzyć dział w browar.biz (nie na forum) o nazwie np. Historia i pisać do niego artykuły. Myślę, że Art nie miałby nic przeciwko.
                  Na podobnej zasadzie może też działać "tablica ogłoszeń" o imprezach, czy poradnik dotyczący browarnictwa amatorskiego. To nie jest głupie - wiele przydatnych informacji byłoby w jednym miejscu. A inspiracje co do rozwoju artykułów, porad, czy uzupełnienia ogłoszeń Autorzy i tak czerpaliby z... Forum
                  Dziku


                  Comment

                  • szostak
                    Gość
                    • 02-2002
                    • 1176

                    #10
                    pulas napisał(a)
                    A może zamiast pisać w zamknietych, osobistych tematach na forum lepiej stworzyć dział w browar.biz (nie na forum) o nazwie np. Historia i pisać do niego artykuły. Myślę, że Art nie miałby nic przeciwko.
                    Nie tylko z historii. Wiele tematów z browarnictwa amatorskiego da się bez problemów przetworzyć na samodzielne materiały. Z powodzeniem mogą służyć jako instruktaż.

                    Comment

                    • Krzysiu
                      Krzysiu
                      • 02-2001
                      • 14936

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                      Art, czy jest możliwość takiego uruchomienia tematu, żeby tylko jego autor miał możliwość wpisów? Zależy mi na założeniu kilku takich tematów, żeby nie było możliwości dopisywania tam głupkowatych komentarzy niektórych forumowiczów. Konkretnie chodzi mi o działy: imprezy, historia, kolekcjonerski oraz browarnictwo amatorskie.
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Art
                      teoretycznie jest, tyle że praktycznie trzeba utworzyć nowe działy, w których będzie możliwość zakładania takowych tematów monologów (dla siebie zostawiam oczywiście furtkę
                      Pozwalam sobie odświeżyć to zagadnienie. być może zaistniały jakieś nowe okoliczności, mogące mieć wpływ na decyzję w tej sprawie.
                      Last edited by Krzysiu; 19-11-2005, 12:00.

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎