Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Porter Królewski plus otwieracz

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zythum
    Kot Makawity
    • 08-2001
    • 8305

    Porter Królewski plus otwieracz

    W Sezamie (ul. Marszałkowska) do Królewskiego Portera dodają otwieracz. Uwaga piwo ma datę ważności do 24 stycznia.
    To inaczej miało być, przyjaciele,
    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

    Rządzący światem samowładnie
    Królowie banków, fabryk, hut
    Tym mocni są, że każdy kradnie
    Bogactwa, które stwarza lud.
  • pieczarek
    zwykle cham i prostak
    • 06-2001
    • 5011

    #2
    Zythum, kup sobie to piwo. Będę miał otwieracz.

    Comment

    • celt_birofil
      † 2017 Piwosz w Raju
      • 09-2001
      • 4469

      #3
      pieczarek napisał(a)
      Zythum, kup sobie to piwo. Będę miał otwieracz.
      A przeterminowanego piwa pić nie musisz. Szkoda zdrowia
      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

      Comment

      • NoLeafClover
        Senior
        • 09-2001
        • 449

        #4
        Data 24 stycznia nie oznacza wcale że 23 stycznia piwo będzie jeszcze dobre a 25 stycznia już nie będzie smakowało jak 23. Więc chyba warto zaryzykować za otwieracz. Tym bardziej że Królewski porterek jest COOL
        NoLeafClover

        Comment

        • And69
          Senior
          • 06-2002
          • 1487

          #5
          NoLeafClover napisał(a)
          Data 24 stycznia nie oznacza wcale że 23 stycznia piwo będzie jeszcze dobre a 25 stycznia już nie będzie smakowało jak 23. Więc chyba warto zaryzykować za otwieracz. Tym bardziej że Królewski porterek jest COOL
          A zwłaszcza że porterkom nie szkodzi nawet kilku letnie stanie , a nawet dobrze na nie wpływa .

          Comment

          • Ja2ger
            Senior
            • 10-2002
            • 177

            #6
            And69 napisał(a)


            A zwłaszcza że porterkom nie szkodzi nawet kilku letnie stanie , a nawet dobrze na nie wpływa .
            jesli bylby robiony naturalnie, to pewnie i masz racje... ale tu mamy doczynienia z masowa i szybka produkcja, wiec data waznosci jest jak najbardziej wlasciwa. to to samo co wino - dobre wino im starsze tym lepsze, a "bełty" maja date waznosci.

            Comment

            • And69
              Senior
              • 06-2002
              • 1487

              #7
              Nawet i tzw. piwa przemysłowe są dobre pite po terminie . Sam przeprowadzałem próby z różnymi piwami .

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23782

                #8
                Ja2ger, proszę nie wypisuj takich mądrości bez jakiegokolwiek pokrycia.

                porter i masówka... no coś takiego...
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • Ja2ger
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 177

                  #9
                  chodzilo mi tu o to, iz sa one robione nie do konca naturalnymi metodami i to moze wplywac na ich date waznosci... ale z racji tego iz wielbicielem potrerow nie jestem - moge popelniac (ludzkie ) bledy, za ktore przepraszam...

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23782

                    #10
                    iz sa one robione nie do konca naturalnymi metodami
                    rozwiń proszę, czyli wymień owe metody, skoro o tym piszesz.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • Ja2ger
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 177

                      #11
                      nie wiem do konca jak to jest z tymi porterami, ale jesli chodzi o zwykle jasne, to cala produkcja piwa trwac powinna kilka miesiecy, a piwo z duzych browarow robi sie w kilka dni.
                      i tu przyznaje sie bez bicia, ze nie wiem jak robia portery... WYDAWALO mi sie, ze skoro robia to te same browary to uzywaja do tego podobnych (nienaturalnych) metod przyspieszajacych produkcje... jesli sie myle, to przepraszam, ze wyskoczylem z tymi bzdurami (bylem w stanie wskazujacym na spozycie i wszelkie hamulce nie dzialaly... gada sie wtedy co slina na jezyk przyniesie...)

                      Comment

                      • robox
                        = kapslarz =
                        • 11-2002
                        • 8188

                        #12
                        Na giełdzie w Warszawie, w porannych godzinach jej funkcjonowania otwieracz ten był dodatkiem do zakupionego Królewskiego.
                        Udało mi się wyrwać jeden.

                        Comment

                        • pieczarek
                          zwykle cham i prostak
                          • 06-2001
                          • 5011

                          #13
                          Robox przyjacielu, co Ty za bajki opowiadasz!? Otwieracze były w późnych godzinach giełdowych i dostawało się je od innych forumowiczów. Nie mam pojęcia skąd oni to brali. Przywiozłem do domu 11 sztuk. Królewskie wypiłęm tylko jedno i nie otrzymałem wówczas żadnego otwieracza. Może byliśmy na różnych giełdach?

                          Comment

                          • robox
                            = kapslarz =
                            • 11-2002
                            • 8188

                            #14
                            Pieczarek, trzeba było być na giełdzie gdzieś w okolicach godziny siódmej, wtedy do zakupionego piwa dodawano któryś z gadżetów: wspomniany otwieracz, szklanki Królewskiego lub Kaisera, czapkę Królewskiego a do zakupionych 4 piw, skrzynkę na chmielowy trunek.
                            Wszystko rozeszło się w ekspresowym tempie.
                            Oprócz otwieracza przywiozłem te dwie szklaneczki.
                            W razie dalszych niepewności skontaktuj się z organizatorami.
                            To w końcu kto z nas był na tej giełdzie?

                            Comment

                            • darek99
                              Senior
                              • 04-2002
                              • 2147

                              #15
                              Dodatki do piwa

                              Robox ma racje, o godzinie siódmej dojechało piwo a wraz z nim sympatyczny Pan z całą masą zabawek z browaru na Grzybowskiej,dzięki uprzejmości kierownictwa browaru warszawskiego otrzymaliśmy masę gadżetów które przeznaczyliśmy dla kolekcjonerów którzy przybyli do Warszawy, a że nie mieliśmy żadnego pomysłu jak te skarby rozdysponować więc były one dodatkiem do piwa, były trzy rodzaje szklanek, otwieracze, czapki( te wysokie) i jeszcze kilka innych gadżetów które wycyganiliśmy w hurtowni z której kupowaliśmy piwo.Zabawki rozeszły się w pierwszej godzinie lania piwa.
                              Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                              Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                              skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                              Epikur z Samos.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎