Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lwówek Śląski, Milenijna Rozkosz

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 08-2001
    • 3562

    Lwówek Śląski, Milenijna Rozkosz

    Mam takie małe pytanie. Mam dwie etykiety z tego piwa a różnica między nimi polega na tym, iż jedna ma na środku dużymi białymi cyframi lata 2000-2001 a druga 2001-2002. I moje pytanie brzmi czy są jeszcze etykiety z tego piwa z innymi datami na środku?? Z góry dziękuję za odpowiedź.

    Powyższy tekst zamieściłem także w dziale Piwo konkretnie ale tam chyba kolekcjonerzy rzadziej zaglądają Jeszcze raz proszę o pomoc.
  • beny
    Senior
    • 03-2001
    • 984

    #2
    Nie spotkałem
    Z piwnym pozdrowieniem
    Radosław Kwiecień

    http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

    Comment

    • baklazanek
      † 2014 Piwosz w Raju
      • 08-2001
      • 3562

      #3
      Dzięki za dobre wieści

      Comment

      • breslauer
        Senior
        • 05-2002
        • 2690

        #4
        Odp: Lwówek Śląski, Milenijna Rozkosz

        baklazanek napisał(a)
        Mam takie małe pytanie. Mam dwie etykiety z tego piwa a różnica między nimi polega na tym, iż jedna ma na środku dużymi białymi cyframi lata 2000-2001 a druga 2001-2002. I moje pytanie brzmi czy są jeszcze etykiety z tego piwa z innymi datami na środku?? Z góry dziękuję za odpowiedź.

        Powyższy tekst zamieściłem także w dziale Piwo konkretnie ale tam chyba kolekcjonerzy rzadziej zaglądają Jeszcze raz proszę o pomoc.
        Jest jeszcze jedna różnica. Na którejś z tych etykiet (2000-2001 albo 2001-2002 - nie pamiętam na której, bo pisząc te słowa nie mam przed sobą zbioru) w jednej wersji napisy podające zawartość ekstraktu, procent alkoholu, itp. są zrobione srebrną farbą, a w drugiej białą. Sprawdzę to w domu i dam znać.

        Comment

        • breslauer
          Senior
          • 05-2002
          • 2690

          #5
          Odp: Odp: Lwówek Śląski, Milenijna Rozkosz

          breslauer napisał(a)


          Jest jeszcze jedna różnica. Na którejś z tych etykiet (2000-2001 albo 2001-2002 - nie pamiętam na której, bo pisząc te słowa nie mam przed sobą zbioru) w jednej wersji napisy podające zawartość ekstraktu, procent alkoholu, itp. są zrobione srebrną farbą, a w drugiej białą. Sprawdzę to w domu i dam znać.
          Sprawdziłem - chodzi o Milenijną Rozkosz 2000-2001.

          Comment

          • baklazanek
            † 2014 Piwosz w Raju
            • 08-2001
            • 3562

            #6
            Dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi i podpowiedzi

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎