Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Koszalin, Zwycięstwa 32, Pizzeria Buongiorno

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    Koszalin, Zwycięstwa 32, Pizzeria Buongiorno

    Jeżeli komuś nie podoba się klimat restauracji "Rycerska" powinien udać się na ul. Zwycięstwa 32. A tam mieszczą sie dwa lokale, w których podają również Broka niefiltrowanego w cenie 5zł. Pierwszy to pizzeria "Buongiorno", która chwali się zdobyciem tytułu "Najlepsza Pizza w Polsce". Cenny placków kształtują się od 11zł do 25zł za rozmiar XL a drugi to pub "Kpt. Nemo".
    Piwna turystyka według abernackiego
  • Kudłaty
    Senior
    • 09-2001
    • 1972

    #2
    Mozna jakąs mapkę?? Bo nieznam Koszalina, a będę tam kilka dni i chchiałbym conieco skosztowąc)) Jak macie jakies fajne pole namiotowe to tez dajcie znac.

    Comment

    • slavoy
      Senior
      • 10-2001
      • 5052

      #3
      Dick Laurent is dead.

      Comment

      • yendras
        Senior
        • 12-2001
        • 2052

        #4
        Kudłaty, dasz radę bez mapki. Zwycięstwa to główna ulica w mieście. Idąc (jadąc) od skrzyżowania przy dworcu kolejowym po lewej stronie masz McDonalda. W zasadzie vis a vis tego przybytku jest rzeczona pizzeria. W okolicy tegoż McDonalda masz schodki w dół do ulicy Grunwaldzkiej, przy której po lewej stronie znajduje się Rycerska. Nie da rady zabłądzić

        Comment

        • darko
          Senior
          • 06-2003
          • 2078

          #5
          Byłem w czwartek. Pizza świetna, niefiltrowany Brok jeszcze lepszy.

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10837

            #6
            Niefiltr nadal w ofercie w cenie 6zł za pół litra.
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
              pizzeria "Buongiorno", która chwali się zdobyciem tytułu "Najlepsza Pizza w Polsce".
              No i chyba odwaliło im od tego tytułu, bo:
              po zajęciu miejsc przy zbyt małym stoliku i bezowocnej chwili czekania na zainteresowanie ze strony kelnera zapytałam chłopaka przy sąsiednim stoliku, czy mogę wziąć jego kartę (od dłuższej chwili leżała zamknięta z brzegu stołu, zapewne klient już wybrał sobie danie) - oczywiście mi ją podał.

              Na to kelner przez całą salę tekst do mnie: "w restauracji kartę podaje kelner, a nie zabiera się ją innym klientom"


              Trochę apetyt straciłam i wyszliśmy
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • unkel
                Senior
                • 08-2008
                • 244

                #8
                A nas (wczoraj przed 12) kelner wręcz zaatakował żeby nas gdzieś usadzić i wręczyć karty. Stwierdziliśmy jednak, że niefiltrowanego BROKa napijemy się gdzieś gdzie nie śmierdzi jedzeniem Tutaj cena 6zł/0,5l

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika unkel Wyświetlenie odpowiedzi
                  A nas (wczoraj przed 12) kelner wręcz zaatakował żeby nas gdzieś usadzić i wręczyć karty.
                  Widocznie mu się nie spodobaliśmy, może nie lubi długowłosych facetów (Slavoy), bo nas nie dość, że wyraźnie zlekceważył, to potem jeszcze taki tekst Pierwszy raz w życiu mi się taki numer trafił, mam nadzieję, że ostatni.

                  P.S. Nie byliśmy ubrani w dresy i nie śmierdzieliśmy
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • docent
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 5205

                    #10
                    Według słów kelnera z Buongiorno, pub Kpt. Nemo nie funkcjonuje już od około pół roku. Widząc że jesteśmy zainteresowani głównie piwem powiedział, że niefiltrowany Brok się skończył i polecił niesprecyzowany pub naprzeciwko. Brawo za szczerość.
                    Strona w necie: http://www.buongiorno.pl/
                    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                    Comment

                    • sandacz
                      Senior
                      • 01-2007
                      • 345

                      #11
                      Zupa rybna wg mnie mało rybna, bo z ziemniakami i groszkiem, mało zaś ryby i jej smaku. Pizza za to wyśmienita, o ile nie najlepsza jedzona przeze mnie. Mam na myśli przede wszystkim ciasto: cienkie, ale nie grubości papieru, chrupkie, ale nie spieczone. Do tego moje kochane morskie robaczki w solidnej ilości.
                      Piwa tu nie piłem, ale ze względu na pizzę polecam jako przystanek między Pubem Bumerang a Browarem Kowal (lub na odwrót).

                      Comment

                      • roro
                        Junior
                        • 05-2013
                        • 2

                        #12
                        Całkiem przyjemna restauracja
                        (chyba trafiłem na innego kelnera) jak na tak małe miasteczko.

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎