Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wisla rulez

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • TAMEUSZ
    Gość
    • 12-2002
    • 32

    wisla rulez

    po obejrzeniu wczorajszego meczu wisla vs lacio, wrocila mi wiara w polska pilke. po tylu latach slabych wystepow polskich druzyn w europejskich pucharach wisla nawiazala rowna walke z tak powazna druzyna. malo tego pograzyla uprzednio dwoch pilkarskich potentatow. Czy to znak ze w polskiej pilce zaczyna sie dziac cos dobrego? a nuz zdobedziemy ten puchar.
  • pieczarek
    zwykle cham i prostak
    • 06-2001
    • 5011

    #2
    Na razie jest tylko "do przerwy O:1". Nic więcej.

    I zlituj się nad nami, zacznij pisać po polsku, używaj ogonków.
    Przyzwyczailiśmy się na forum do tego i dobrze nam z tym. Bądź tak dobry i dostosuj się do tych zasad. Dla Ciebie to nie kłopot (mieszkasz przecież w Warszawie) a dla reszty spore ułatwienie.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #3
      wiślak

      jestem z Krakowa i w dawnych czasach kibiowałem Wiśle, co prawda kobiecej, siatkarskiej i męskiej koszykarskiej, ale od paru lat "mam wiarę" w Wisłę (piłkarską) i nie miałem wątpliwości, że pokażą dobry futbol. to takie wydumane określenie, ale jak nigdy obejrzałem 5 ostatich meczy Wisły w całości, co mi się wogóle żadko zdarza, bo nie przepadam za piłką nożną :0

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        #4
        Gratulacje się należą;ale jest jeszcze rewanż-będzie ostro[mnie interesuje co się dzieje u mnie na podwórku-a jest tragicznie]


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • TAMEUSZ
          Gość
          • 12-2002
          • 32

          #5
          Dobrze już piszę ogonki. Nie uważacie, że na własnym stadionie, przy gorącym dopingu, wisla ma dużą szanse zmieszać lacio z błotem. Wedlug mnie, polskiej piłce nadażyła się okazja pokazania tego na co ją stać. być może w końcu mamy drużynę na miarę panathiunaikosu, czy ajaxu.

          Comment

          • grzech
            Senior
            • 04-2001
            • 4592

            #6
            Biorąc pod uwagę to, jak wygląda boisko, zmieszanie z błotem jest całkiem możliwe. Aktualnie jednak bardziej prawdopodobne jest zmieszanie ze śniegiem.

            A tak poważnie, to zaśpiewamy w czwartek "Jak długo na Wawelu..."

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎