Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Tunelowa 2b, Pub 2 Koła

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • TAMEUSZ
    Gość
    • 12-2002
    • 32

    Tunelowa 2b, Pub 2 Koła

    pub w okolicach dworca zachodniego, dla motocyklistów, muzyka: blues, rock. fajny klimat, pod sufitem popodwieszane części od motocykli i same motocykle. piwo: żywiec i warka po 4 zł. wysoka sala, rzadko bywa duszno, piłkarzyki, strzałki, fajni ludzie, otwierają po 17-tej. niestety często świeci pustkami.
  • misha22
    Senior
    • 12-2008
    • 128

    #2
    PUB motocyklowy2 Kola TUNELOWA

    Z racji tego ze mam blisko i znałem właściciela pozwolę sobie na drobne uaktualnienie:
    Około roku 2005 pub przenosi sie do dzisiejszej lokalizacji, jest oczkiem w głowie swojego własciciela -Griszy. Piwa nigdy innego niż koncernowe nie pamietam ale osoba właściciela wynagradzała te braki.
    Właściciel ginie na swoim motocyklu w połowie wakacji kilka lat temu..Interes przejmuje dziewczyna....nie kończe bo nie jest to post o obrażaniu klientow..
    Piwnie: Żywiec, żadnych rewelacji.

    Comment

    • VanPurRz
      Senior
      • 09-2008
      • 4229

      #3
      Nie rozumiem czemu jest (zamknięte)? Lokal jak najbardziej działa. Bardzo fajny wystrój, trochę dekadencji, trochę pozytywnej speluny, na zewnątrz stoliki. Do picia Brackie za 7 zł.
      Ze względu na przenosiny miejsca pracy będę tu częściej bywał.
      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎