Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jadę do Krakowa. Gdzie mają piwo relaksopol?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Dudlik
    Senior
    • 11-2002
    • 269

    Jadę do Krakowa. Gdzie mają piwo relaksopol?

    Hej!
    Drogie koleżanki i drodzy koledzy! Zwracam się z prośbą o pomoc!
    Otóż wybieram się w kwietniu do Krakowa na uniwersytet ale tylko na jeden dzień i chciałbym go dobrze spożytkować to znaczy zebrać jak najwięcej ciekawych podstawek i kupić jak najwięcej ciekawych piwek i przy okazji trochę wypić na miejscu Chodzi abyście mi napisali jeśli to możliwe gdzie dostanę piwko relaksopol i czy w Krakowie mają żywieckiego krakusa we flaszce? Od której jest otwarty Bąbelstein na Kazimierzu i co tam serwują? Jakie są fajne knajpki oprócz ck i piwersów, gdzie można trochę pogulać birka i przy okazji złowić trochę wafelków? Dziękuję i mam nadzieję, że spotkam się ze zrozumieniem szanownego grona piwoszek i piwoszy birofilii!
    Pozdrawiam!
    Dudlik
    Piana jak śmietana smak szesnastoletniej dziewczyny! To jest piwko!
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    #2
    Krakus to już historia
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19159

      #3
      tyle co wiem, to to, że Relakspola można się napić w firmowej piwiarni na ul. Kalwaryjskiej (numeru nie znam, bo też tam jeszcze nie byłem). w butelkowe wersje piwa można zaopatrzyć się w którymś ze sklepów hurtowni Frajda2, czyli w sklepach "Świat Piwa" (na Długiej, Wielopolu, Starowiślnej). wafli sam nie mam, a dostanie czegoś z samego browaru graniczy z cudem.
      knajpy z dobrym klimatem i dobrym piwem w Krakowie nie ma

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎