Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bremen, Am Deich 18/1, Brauerei Beck & Co

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Center
    Senior
    • 03-2003
    • 133

    Bremen, Am Deich 18/1, Brauerei Beck & Co

    W zasadzie to co napiszę poniżej nie pasuje do nazwy tematu, ale chyba nie ma sensu tworzyć czegoś nowego.

    Jeżeli będziecie kiedyś w Bremie (D-Bremen) polecam do zwiedzenia miejscowy Bowar Beck's & Co. - naprawdę warto! Jest tam specjalnie stworzony przed paroma laty Besuch Zentrum - profesjonalna oprawa!
    Wstęp nie jest drogi - obecnie w granicach 3 EUR (na pewno nie więcej niż 5 EUR, bo kiedy były jeszcze marki kosztował 5 DM). W cenie zaliczone oczywiście zwiedzanie z przewodnikiem, tj. oprowadzanie po wyznaczonej części browaru, w tym do zobaczenia stajnia i powozy którymi rozwożony jest browarek po mieście i rozlewany ze drewnianych beczek, historia piwowarstwa, film instruktarzowy a na koniec najlepsze - DEGUSTACJA
    Świeżutkie, zimniutkie piwko, prawie zaraz po uwarzeniu w fantastycznie użądzonej (jak na mój gust) knajpce. Przewodnik twierdził, że stylizowana jest na messę (czy jakoś tam) okrętową. Dla mnie bomba! A zaraz przy knajpce jest sklepik dla kolekcjonerów.
    A w samym browarzej najciekawsza oczywiście była warzelnia - co za cudowny zapach!!!
    Cudowne były także te powozy i konie które je ciągną po mieście (specjalna rasa - niestety nie pamiętam jaka). Z tych "pojazdów" leją regionalne piwo o nazwie Hake Beck. Moim zdaniem świetne piwo - szkoda, że rozprowadzane tylko w okolicach Bremy!
  • Ryszard
    Gość
    • 03-2003
    • 10

    #2

    dodane do wypowiedzi centera,
    ja rowniez wybieram sie do bremen aby zwiedzic i degustowac sie browarkiem produkcji dolnej saksoni.
    zacytuje reklame wyczytana z gazetki Freizeit Journal
    Bierbrauen live
    Das Besucherzentrum der Brauerei Beck&Co gehort zu den touristischen Attraktionen Bremens....itd.
    otwarte:
    od wtorku do soboty:10-17:00
    niedziela 10-15:00
    Co godzine powtorka programu
    informacja%rezerwacja
    Brauerei Beck&Co
    Am Deich 18/19 28199 Bremen
    tel.0421-5094-5555
    fax 0421-5094-4060
    besucherzentrum@becks.de
    Cena biletow:3 Euro dzieci ponizej 12 lat gratis
    o 13 i 13:30 wersja angielska

    siemanko rychu

    Comment

    • filipgun
      Member
      • 03-2012
      • 99

      #3
      Byłem w zeszłym roku (pod koniec marca). Bardzo fajna wycieczka pokazująca historię browaru i jak obecnie wygląda ich działalność.
      Cena w okolicach 10 euro od osoby, na końcu degustacja 3 małych piw (beck's, haake beck i jedno do wyboru z ich oferty) i duża taca precelków Całość trwa chyba ok 1,5 godziny.
      Przy recepcji znajduje się jeszcze sklep z piwnymi pamiątkami (kufle, otwieracze, kurtki itp.)

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎