Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

No w końcu trzeba :)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rolek
    Senior
    • 08-2001
    • 1038

    No w końcu trzeba :)

    Witam serdeczniasto wszystkich.. tfu tfu***** WSZYSTKIE Piwoszki i Piwoszy Browarowych.
    Co prawda zapisałem się do Browaru hoho w sierpniu 2001, ale dopiero teraz mam możliwość w miarę częstego (dorobiłem się stałego łącza )czytania / pisania na Forum. Myślę, że wybaczycie, ale jeszcze przed tym wpisem musiałem skreslic kilka słów na forum o spotkaniach. Jako Gdańszczanin nie mogłem odpuścić odpowiedzi na post Marusi, w końcu planowany zlot jest w mojej okolicy.
    Ze swojej strony dodać mogę, że najczęściej podczytuję forum o domowym piwowarstwie - niedawno nastawiłem pierwszą warkę, zobaczymy tfutfu co z tego wyniknie. Za niedługo, jeszcze w marcu planuję wyprawę wywiadowczą do Bielkówka - browar Amber. Ponoć tam "gryka jak śnieg biała...", no i browaru nigdy na oczy nie widziałem. Z TAKIEGO bliska, jasna (nomen omen) rzecz
    O wizycie tam nie omieszkam wspomnieć (jeśli można), w przygotowaniach do spotkania wspomóc mogę naturalnie

    Uff, jak na początek to chyba wystarczy... Chyba nabije mi od razu 50 wypitych )

    pozdrowienia chmielove

    Rolek vel. Adam
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    #2
    No kolego kawał dobrej roboty, kolejny Forumowicz z Gdańska,życzę udanych postów i łącza stałego forever.
    Last edited by Pogoniarz; 16-03-2003, 22:13.


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎