Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nadejszlla wiosna

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Satan
    Member
    • 12-2002
    • 48

    Nadejszlla wiosna

    Hmmm. Wiosna już "nadejszllla"(przynajmniej na ziemiach zachodnich,Ppns się chyba zgodzi). Z tej okazji wypiłem Franka (w domku) oraz Pisnera Urquella (przed kościółkiem w Głogowie). Mam nadzieję , że nie naraziłem sie tym czynem (patrz picie przed kościołem) zagożałym Katolikom. Z okazji wiosny mała sonda jak TY Forumowiczu uczciłeś dzisiejszy dzień ????
    Satan
  • djwasylik
    Junior
    • 12-2002
    • 29

    #2
    Piwko na meczu.

    Widze Satan,że nie obijałeś sie i juz trochę dziś "zjadłeś" browarków. Tak trzymać. Ja spożyje piwko na meczach ligi Mistrzów.

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      #3
      Ja chciałem upolować coś"nowego" i pobiegałem po centrum.W przerwie kufelek i dalszy plan działania.Udało się trafić jedną nową warkę piwa którego nie piłem [mordka]Pogoda dziś idealna do szukania,szkoda ,że efekt mizerny.


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • djwasylik
        Junior
        • 12-2002
        • 29

        #4
        Na myśl przychodzą mi słowa: "szukajcie a znajdziecie".

        Comment

        • Satan
          Member
          • 12-2002
          • 48

          #5
          No tak prawde mowiąc to jeszcze się mały tyskacz podwinął pod rękę , ale to w domciu
          Satan

          Comment

          • Piwofil
            Senior
            • 01-2002
            • 907

            #6
            Z tego co wiem to pierwszy dzień wiosny wypada w piątek, 21 marca, jest to tażke tzw. "dzień wagarowicza". Ja zakupiłem na ten dzień już pare piwem, m.in. Belfast z Jabłonowa ( miał być wypity na św. Patryka, ale coś nie wyszło ) a także jakis specyfik z Kielc nazwany Ginger Beer - piwo imbirowe. Tak się składa że nie piję od soboty więc w piątek trzeba będzie sobie powetować stracone dni .
            www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

            Comment

            • ppns
              Senior
              • 10-2002
              • 1737

              #7
              Odp: Nadejszlla wiosna

              Satan napisał(a)
              Hmmm. Wiosna już "nadejszllla"(przynajmniej na ziemiach zachodnich,Ppns się chyba zgodzi). [..]
              Zgodzi się , zgodzi. Ja powitałem piękną wiosenną pogodę Kaiserem (jest już nowa etykieta na butelce 0.5l , kapsel jest poprzedniej edycji). Wraz z wiosną wchodzą nowe wzorce etykiet i kapsli =>Tyskie Gronie ,Tatra.
              Ja nie wypiłem piwa pod kościołem , bo mnie by zagorzali (miała być mordka , ale mi się nie udało jej
              wklepać ) obrońcy obyczajności publicznej przegonili.
              piwoppns@wp.pl

              Comment

              • dziku
                Senior
                • 12-2002
                • 1992

                #8
                A ja odejście zimy uczciłem żywieckim porterkiem...
                Ale też nie przed kościołem. Tam często zagorzali obrońcy czystości obyczajów poza gorzałą świata nie widzą...
                Dziku


                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  #9
                  A ja biegałem i sam już nie wiem, czy lepiej biegać po śniegu, czy po błocie.

                  A propos Dnia Wagarowicza - ostatnio widziałem w jakimś liceum oficjalne ulotki z imprezami zaplanowanymi na ten dzień. Za moich czasów były ostrzeżenia, że jak ktoś się tego dnia zerwie, to poniesie ciężkie konsekwencje. Za zrywanie się w pozostałe dni roku specjalnie nie grożono, co skrzętnie wykorzystywałem przez całe liceum.

                  Comment

                  • adam16
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 9865

                    #10
                    żąleną napisał(a)
                    ...A propos Dnia Wagarowicza - ostatnio widziałem w jakimś liceum oficjalne ulotki z imprezami zaplanowanymi na ten dzień. Za moich czasów były ostrzeżenia, że jak ktoś się tego dnia zerwie, to poniesie ciężkie konsekwencje...
                    Bo teraz obowiązuje model bezstresowego wychowania. Czekam, kiedy to uczniowie, tak zupełnie serio, będą wystawiać nauczycielom oceny. W jednym katowickim gimnazjum początek już został zrobiony.
                    Browar Hajduki.
                    adam16@browar.biz
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                    Comment

                    • adam16
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 9865

                      #11
                      Zresztą teraz obowiązuje model stresowania dorosłych. Na wiosnę np. można zafundować zwolnienia z pracy.
                      Browar Hajduki.
                      adam16@browar.biz
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                      Comment

                      • Ahumba
                        Senior
                        • 05-2001
                        • 8962

                        #12
                        adam16 napisał(a)
                        Zresztą teraz obowiązuje model stresowania dorosłych.
                        ... bo bezstresowe wychowywanie dzieci to oooolllbbbrrrzzzyyymmmiii stres dla jego rodziców .....
                        ....bo nie ma to jak stresować podwładnych możliwością zwolnień...

                        ALE to zdaje się nie ten temat. PARDON.

                        ja od około miesiąca na zmianę witam i żegnam zimę i wiosnę waflomanią.
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                        Comment

                        • Satan
                          Member
                          • 12-2002
                          • 48

                          #13
                          Dziś już nie było tak przyjemnie popijać piwko w tzw. plenerze. Dosyć niska temperatura, brak słońca oraz zimny wiaterek sprawiły, że tylko jeden Żywczyk został skonsumowany na świeżym powietrzu.
                          BTW. Dlaczego zakazuje się picia piwa na np. ławeczce w parku?????? Rozumiem ograniczenie spożycia napojów wysokoprocentowych (wino typu "wino" , albo jakaś nalewka), ale czemu piwo?????.
                          Trzeba napisać jakąś petycję do miłościwie panującego Leszka M.
                          Satan

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            #14
                            adam16 napisał(a)
                            Czekam, kiedy to uczniowie, tak zupełnie serio, będą wystawiać nauczycielom oceny. W jednym katowickim gimnazjum początek już został zrobiony.
                            Na studiach już tak bywa. Na naszym wydziale kilka razy wypełnialiśmy anonimowe ankiety oceniające prowadzących zajęcia. To jest dobry pomysł, tylko trzeba stosować zasady podobne do tych w skokach, czyli odrzucanie ocen skrajnych. Taka ocena powinna być dla nauczyciela materiałem do przemyśleń, jeśli traktuje on swoją pracę poważnie.

                            Comment

                            • ouzo
                              Gość
                              • 10-2002
                              • 24

                              #15
                              1 dzień wiosny kojarzy mi się z jednym - WAXY

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎