Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

otwieracz z Grybowa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Samanta
    Member
    • 10-2002
    • 50

    otwieracz z Grybowa

    Może jest ktoś chętny na taki gadżecik, prosto z browaru. Sama zbieram tylko polskie podstawki i szklaneczki 0,3l.

    pozdrawiam ciepło
    Samanta
    Attached Files
    brutusik@pro.onet.pl
  • decio
    Senior
    • 10-2002
    • 165

    #2
    Polskie wafle

    Witaj. Nie jestem pewien ale chyba juz wczesniej mialem okazje z Toba korespondowac. Ja podobnie jak Ty zbieram tylko polskie podstawki i chciałbym zaproponowac wymiane. Co Ty na to? Na mojej swierzo otwartej stronce www.decio.friko.pl mozesz obejrzec wafle na wymiane. Nie ma tam zbyt ciekawych wzorow. Narazie raczej same obyte Moze jednak cos znajdziesz dla siebie. Oprocz tych wafli na wymiane ktore tam znajdziesz mam jeszcze dwa nowe na wymiane dzisiaj zdobyte. Chodzi o Kuntersztyna podobnego do tego jaki mam w kolekcji ale z innym rewersem i Lomza w ksztalcie kapsla (czerwona). Jak moglbym obejrzec Twoje dublety? Opisywanie po numerach katalogowych nie jest dla mnie zbyt wygodne bo niestety nie mam jeszcze katalogu. Ostatecznie jezeli nie bedziesz miala skanow to moge sie skonsultowac z kolega ktory katalog ma i najwyzej on przesle mi skany tych wafli ktore bys wypisala. Czekam na odpowiedz.
    Pozdrawiam. Tomasz Deć (decio)

    P.S. A co chciałabyś w zamian za ten fajny otwieracz Grybowski?
    www.decio.friko.pl

    Comment

    • pieczarek
      zwykle cham i prostak
      • 06-2001
      • 5011

      #3
      Ja też nie zbieram plastików. Ale gdybyś trafiła na coś metalowego z mniejszych browarów to pamiętaj o mnie.
      Chociaż interesy na forum robi się niespecjalne. Powszechna obsesja rozdawnictwa pozwala śmiało wycenić wartość dodolnego egzemplarza szkła, podstawki itp. na zero złotych. Ale jakoś wszyscy łatwo się z tym godzą.

      Comment

      • marcopolok
        Senior
        • 10-2001
        • 2334

        #4
        A dlaczego akurat szkło o tej pojemności jest przedmiotem twoich poszukiwań? (Czy kolekcja obejmuje też goblety,fify,kielichy) A może wyłącznie proste szklaneczki o tej właśnie pojemności?
        Pytam z czystej ciekawości bo z taką selekcją zbioru jeszcze sie nie spotkałem
        -----------------------------------------------------
        Wiem wiem, młody jeszcze jestem i mało widziałem
        bez brody...

        Comment

        • decio
          Senior
          • 10-2002
          • 165

          #5
          Kurcze, a miało to pójść na PW upss. Z góry przepraszam obrońców języka polskiego za pisanie bez polskich liter, ale na PW nie staram się tego przestrzegać

          Ehhh. Jakiś takie "niedociumrany" dzisiaj jestem
          www.decio.friko.pl

          Comment

          • marcopolok
            Senior
            • 10-2001
            • 2334

            #6
            Polskie znaki to tam pal licho........ Ale tego świerzo to nie odpuścimy FCJP
            bez brody...

            Comment

            • decio
              Senior
              • 10-2002
              • 165

              #7
              Odpuścicie odpuścicie, albo przynajmniej szybko zapomnicie Bez odbioru
              www.decio.friko.pl

              Comment

              • Samanta
                Member
                • 10-2002
                • 50

                #8
                marcopolok napisał(a)
                A dlaczego akurat szkło o tej pojemności jest przedmiotem twoich poszukiwań? (Czy kolekcja obejmuje też goblety,fify,kielichy) A może wyłącznie proste szklaneczki o tej właśnie pojemności?
                Pytam z czystej ciekawości bo z taką selekcją zbioru jeszcze sie nie spotkałem
                -----------------------------------------------------
                Wiem wiem, młody jeszcze jestem i mało widziałem
                Tylko zwykłe szklaneczki polskich browarów. A dlaczego - zagospodarowuję sobie kuchnię półeczkami a na nich takie właśnie szklaneczki, jakbym jeszcze dodała kielichy itd. to nigdy by się tam nie zmieściły. Ale właściwie to lubię pić piwo właśnie z takich szklaneczek i to pewnie dlatego taka segregacja...
                brutusik@pro.onet.pl

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎