Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje na Słowacji

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • celt_birofil
    † 2017 Piwosz w Raju
    • 09-2001
    • 4469

    Promocje na Słowacji

    Wczoraj wszedłem w posiadanie 5-paka KELT'a z dołączonym pucharkiem. Promocja obejmuje 3 pucharki. "Merytorycznie" wzornictwo bez zarzutu: 3 wersje kolorystyczne celtyckiej plecionki na obrzeżu (zielona, czerwona i brązowa, dno nieco szersze. Dodatkowo logo Kelta. Zestaw kosztuje od 164 do 200 SK + 40 SK kaucji. Pucharki wyglądają bardzo egektownie. Podobno zestawy pojawiły się jakieś dwa lata wcześniej, ale w sklepach widziałem ich sporo.
    Polecam
    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)
  • StaryKocur
    Senior
    • 01-2002
    • 1521

    #2
    Nabyłem rzeczony zestaw będąc na Słowacji.
    Wybrałem pucharek w kolorze czwrwonym.
    Szkło ma dość rzadko spotykany kształt wklęsłego walca.
    Piwo pite z umiarem
    nie szkodzi w żadnych ilościach.

    Comment

    • celt_birofil
      † 2017 Piwosz w Raju
      • 09-2001
      • 4469

      #3
      A już się ucieszyłem, że masz dwa pozostałe na zbyciu
      Nie pomyslałeś o znajomym Celcie...
      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

      Comment

      • marcopolok
        Senior
        • 10-2001
        • 2334

        #4
        co, jak, gdzie??!!!

        Ja też chcę!!

        Staszku ty masz bliżej, kiedy się znowu wybierasz?

        bez brody...

        Comment

        • Cyrkonia
          Senior
          • 10-2001
          • 1936

          #5
          celt_birofil napisał(a)
          A już się ucieszyłem, że masz dwa pozostałe na zbyciu
          Nie pomyslałeś o znajomym Celcie...
          Przykro mi bardzo Celciku, ale myślę że Bar Bischofsburg miałby wtedy pierwszeństwo
          www.stat-gra.pl

          Comment

          • celt_birofil
            † 2017 Piwosz w Raju
            • 09-2001
            • 4469

            #6
            Cyrkonia napisał(a)


            Przykro mi bardzo Celciku, ale myślę że Bar Bischofsburg miałby wtedy pierwszeństwo
            Widzę inne rozwiązanie - kupić 5 zestawów, pifko a szklanki przewiźć przez granicę - bo z 25 butelkami na jednego byłby problem
            Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

            Comment

            • marcopolok
              Senior
              • 10-2001
              • 2334

              #7
              celt_birofil napisał(a)

              Widzę inne rozwiązanie - kupić 5 zestawów, pifko a szklanki przewiźć przez granicę - bo z 25 butelkami na jednego byłby problem
              hmm może to jakieś wyjście jest?
              Mam miejsce w autku i zieloną kartę
              bez brody...

              Comment

              • celt_birofil
                † 2017 Piwosz w Raju
                • 09-2001
                • 4469

                #8
                Rozumiem - ja wypiję a ty weźmiesz szkło? :-D Cwaniaczek ;-)
                Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                Comment

                • marcopolok
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 2334

                  #9
                  nie to nie, pokombinuję tak że i szkło i piwo będzie dla mnie
                  bez brody...

                  Comment

                  • celt_birofil
                    † 2017 Piwosz w Raju
                    • 09-2001
                    • 4469

                    #10
                    W sklepie firmowym obok browaru TATRAN dostepny 3-pak ze szklaneczką 0,5. Niestety na razie mogę podać jedynie, ze wzór na szklance jak i na etykiecie; kontrze i krawatce jest świeży "prosto z drukarni". Szkła z tym wzorem nie ma jeszcze w lokalach. Ceny zestawu nabywca tegoż mi nie podał, ale z pewnością nie była wygórowana
                    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                    Comment

                    • celt_birofil
                      † 2017 Piwosz w Raju
                      • 09-2001
                      • 4469

                      #11
                      logo na szklance
                      Attached Files
                      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎