Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

szukam wzorów z dojlid

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ADRIANZAL
    Member
    • 01-2003
    • 46

    szukam wzorów z dojlid

    Poszukuję wersji eksportowych classica,herbowego,magnata,portera z dojlid z sygnaturami J. Na pewno zaproponuję coś ciekawego w zamian.
    Czekam na dobre wieści.
    Pozdrawiam.
  • kangurpl
    Senior
    • 03-2002
    • 2660

    #2
    Z profilu domyślam się że chodzi Ci o etykiety?
    Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
    "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

    "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

    Comment

    • ADRIANZAL
      Member
      • 01-2003
      • 46

      #3
      Tak,jak najbardziej chodzi mi o etykiety,gdyż tylko tymi się zajmuję.

      Comment

      • ppns
        Senior
        • 10-2002
        • 1737

        #4
        Browar Dojlidy wysyła kolekcjonerom i etykiety i podstawki , kapsle też. Nie prościej byłoby udać się bezpośrednio do Dojlid , by wizyta w dziale marketingu wzbogaciła kolekcję ? Jako swoją lokalizację podałeś przecież Białystok ? Wersje eksportowe będą raczej niedostępne na rodzimym rynku , więc nie można uzyskać etykiety przez odlepienie z butelki.
        piwoppns@wp.pl

        Comment

        • Piecia
          Senior
          • 02-2002
          • 3307

          #5
          w sklepie firmowym na ul Wiewiórczej (dojazd autobusem nr 4 trzeba wysiąść na przystanku "starostwo") są dostępne piwa na Export jednak wymienione przez Ciebie ADRIANZAL są piwami na rynek krajowy (poza Żubrem który jest w ofercie LOT-u)
          Koniec i bomba,
          Kto nie pije ten trąba !!!
          __________________________
          piję bo lubię!

          Comment

          • ADRIANZAL
            Member
            • 01-2003
            • 46

            #6
            Moi drodzy. W dziale marketingu byłem kilkakrotnie. Sklepik z piwkiem na Wiewiórczej znam doskonale.Rzecz w tym,że wersje z j-ką były bardzo krótko na rynku,a co się z tym wiąże przeoczyłem je. Obecnie nie ma szans na to by liczyć na browar. Po prostu nie ma tych wzorów i nie będzie. W związku z powyższym licze na pomoc kolekcjonerską.
            Nie wiem Piecia,czy etykiety te były na rynek polski,czy nie. Wiem,że wszystkie były w wersji anglojęzycznej.To tyle.
            Czekam na odzew.
            Adam

            Comment

            • baklazanek
              † 2014 Piwosz w Raju
              • 08-2001
              • 3562

              #7
              Odp: szukam wzorów z dojlid

              ADRIANZAL napisał(a)
              Poszukuję wersji eksportowych classica,herbowego,magnata,portera z dojlid z sygnaturami J. Na pewno zaproponuję coś ciekawego w zamian.
              Czekam na dobre wieści.
              Pozdrawiam.

              Posiadam takie etykiety z sygnaturą J tyle że napisy na etykietach są po polsku jedynie na Żubrze występują angielskie. A te polskojęzyczne to chyba nie na eksport?

              Comment

              • ADRIANZAL
                Member
                • 01-2003
                • 46

                #8
                Chodzi mi o etykiety z anglojęzycznym opisem w jednym wierszu na dole.
                Wiem o istnieniu tych wzorów,gdyż widziałem je osobiście. Te bez J-ki mam wszystkie:classic,herbowe,porter,magnat. Co do żubra,to mam obie odmiany.Ostatnio trafiły do mnie też małe formaty eksportowe mocnego,classica i magnata. Czy są wam znane inne ?
                Pozdrawiam.
                Adam Z.

                Comment

                • Cooper
                  Senior
                  • 11-2002
                  • 6055

                  #9
                  Sygnaturka "J" to zapewnie dobrze znana Ci drukarnia JDA Jankowski w Łomży. Może jeszcze tam mają ?
                  Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                  1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                  Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                  Comment

                  • ADRIANZAL
                    Member
                    • 01-2003
                    • 46

                    #10
                    Tam jeszce nie sprawdzałem,a faktycznie może jakims dziwnym trafem coś sie ostało.
                    Dzięki.
                    adam z.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎