Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

San Miguel, San Miguel Pale Pilsen

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kloss
    Senior
    • 03-2003
    • 2526

    San Miguel, San Miguel Pale Pilsen

    San Miguel Pale Pilsen.320ml alkohol 5%vol.Butelka z nadrukowaną etykietą.Barwa cytrynowa,pianka szybko opada.W smaku lekko kwaskowate ale pozostawia wyrazną gorycz na podniebieniu.Dość bezbarwne,chociaż orzezwiające.Nabyte w Piwach Świata na Polnej.
  • Pierre_Dolchee
    Senior
    • 04-2005
    • 152

    #2
    Butelka: 320ml
    Alkohol: 5%

    Typowe piwo dla turystów na ciepłe dni. Piana szybko opadła, nasycenie na początku jest, pózniej brak. Smak cienki. Jakoś nic nie chce sie przebić. Ot, takie sobie.

    Comment

    • kloss
      Senior
      • 03-2003
      • 2526

      #3
      Załączam archiwalną fotkę
      Attached Files

      Comment

      • sibarh
        PremiumUżytkownik
        • 01-2005
        • 10384

        #4
        Foto:
        Attached Files
        Last edited by sibarh; 15-06-2011, 22:25.
        2800 nowe piwa opisałem na forum
        Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
        Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

        Comment

        • Twilight_Alehouse
          Chmielowisko.pl
          • 06-2004
          • 6310

          #5
          Przywiezione przez kolegę z Filipin.

          Pite 30 marca 2012.

          Kolor: Jaśniutkie złoto.
          Piana: Chmiel, trochę słodowości, nuty pochodzące z fermentacji surowców niesłodowanych. Ot, klasyczne jasne piwo z ciepłych krajów.
          Smak: Spora koncernowa słodowość, przechodząca w jeszcze bardziej koncernową ścierę. Goryczka słabiutka. Bardzo wysokie nagazowanie.
          Opakowanie: Jak na zdjęciu Sibarha.
          Uwagi: Cieszę się, że miałem okazję to wypić, bo dochodzi mi do statystyk nowy kraj, całkiem egzotyczny, ale wartości smakowej tu nie było.

          Comment

          • AaLeX
            Senior
            • 07-2011
            • 569

            #6
            Dostałem od znajomego jako prezent. Puszka 0,33, 5% alkoholu. Nic specjalnego jednak ciekawe doświadczenie. W smaku delikatny słód, zapach też słodowy. Kolor jasna słomka. Brak goryczki. Takie lekkie, na tamtejsze temperatury. Ciekawe doświadczenie. Zdjęcie z internetu, bo akurat nie mam aparatu pod ręką .
            Attached Files

            Comment

            • kloss
              Senior
              • 03-2003
              • 2526

              #7
              Występuje w butelkach 1 l i 0,33 l, oraz puszkach 0,33 l.
              Najpopularniejsze piwo na Filipinach i moim zdaniem najsmaczniejsze z produktów koncernu San Miguel, które dane mi było spożywać. Momentami wydawało się wręcz rewelacyjne, ale należy brać poprawkę na wszechogarniający upał.
              Attached Files

              Comment

              • kloss
                Senior
                • 03-2003
                • 2526

                #8
                A tak się prezentuje w firmowym szkle.
                Attached Files

                Comment

                • grzeber
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 2866

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kloss Wyświetlenie odpowiedzi
                  Najpopularniejsze piwo na Filipinach i moim zdaniem najsmaczniejsze z produktów koncernu San Miguel, które dane mi było spożywać. Momentami wydawało się wręcz rewelacyjne, ale należy brać poprawkę na wszechogarniający upał.
                  Podpisuję się pod tą opinię oburącz.
                  Ponadto bardzo mi się podoba ta malowana buteleczka. Praktycznie nie zmieniła się przez ostatnie minimum 70 lat. Nie wyobrażam sobie tego u nas w Polsce.
                  Poniżej reklama z sierpnia 1948.
                  Attached Files
                  pozdrawiam
                  www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎