Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bath Ales, Barnstormer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lzkamil
    kierowca bombowca
    • 01-2003
    • 3611

    Bath Ales, Barnstormer

    Ciag dalszy serialu Bath Ales. Sprostowanie - ten mikrobrowar nie jest w samym Bath tylko w Bridge Yate pomiedzy Bath i Bristolem.
    Bath Ales – offering welcoming pubs and hotels in Bath and Bristol, a brewing experience tour and award winning ales available nationwide.

    W samym Bath jedynym browarem z tego co wiem jest Abbey Ales, stamtad tez co nieco degustowalem
    Ale do konkretow...
    Barnstormer. Rich in Malt and Fruit
    alk. 4.5%, ekstr. ???
    opakowanie - z kija
    kolor - jasnobrazowy
    piana - niewielka, szybko znikajaca
    zapach - slodowo-owocowy, niezbyt wyrazny
    smak - dobrze zrownowazony slodowo-chmielowy, z przewaga tego pierwszego, posmak jakby lekko orzechowy
    Piwo z kategorii bitter/ale, najwieksza zaleta to dosc bogaty smak. Cos jakby posredniego miedzy opisanymi juz Gem i Festivity, ktore mi jednak bardziej podpasowaly.
    Moja ocena: mocna 4
    PS. Od dzis przestaje byc upierdliwy i juz nie obnizam wyspiarskim piwom oceny za slaba piane/nasycenie, po prostu tutaj maja takie gatunki i mozna to lubic albo nie, ja sie juz przyzwyczailem Jakbym sie tu chcial napic dobrze nagazowanego piwa to (nie liczac Guinnessa, szacuneczek ) by mi pozostaly Carlsberg, Heineken, Fosters i rozcienczona specjalnie dla wyspiarzy wersja Stelli i Kronenbourga
    Lepszy jabol pod okapem
    niż GŻ, CP i KP !


    Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

    Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

    Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎