Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Amazon.com-sprzedarz wysylkowa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sulfur
    Member
    • 12-2002
    • 95

    Amazon.com-sprzedarz wysylkowa

    Mam zapytanie do forumowiczow, czy ktos z was korzystal juz z uslug reklamowanej na stronach Browaru firmy Amazon.com?
    Spodobaly mi sie niektore pozycje dotyczace browarnictwa i z checia bym cos zakupil, ale wolalbym wiedziec czy ktos z Was juz ten szlak przecieral.
  • crizz
    ...
    • 02-2003
    • 1255

    #2
    Korzystałem, płaciłem kartą, zdecydowanie polecam. Koszty wysyłki są dość wysokie, więc warto dobrze przeszukać ich ofertę i może złożyć więsze zamówienie. Czas oczekiwania odwrotnie proporcjonalny do kosztów wysyłki .

    Comment

    • sulfur
      Member
      • 12-2002
      • 95

      #3
      Co to znaczy dosc wysokie koszty przesylki. Chce kupic ksiazke za ok. 20$ wiec chcialbym wiedziec na ile sie nastawic

      Comment

      • crizz
        ...
        • 02-2003
        • 1255

        #4
        Wszelkie informacje są tutaj.

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23798

          #5
          proponowałbym umawiać się w kilka osób na zakup książek by zaoszczędzić na przesyłce. Piwowar twierdzi że w Amazon nie jest zbytnio tanio, ale gdy nie ma alternatywy to dobre i to (a może jest alternatywa?).
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎