Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Carlsberg, Hvede

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sulfur
    Member
    • 12-2002
    • 95

    Carlsberg, Hvede

    Mimo ze Carlsberg i Tuborg to teraz jedna "szczesliwa" rodzinka, musze przyznac ze w pszenicznych Carlsberg robi tyly.
    Buteleczka 33 cl, zawartosc alk. 5.8% obj. Pianka mniej obfita niz u Tuborga znika szybko, a kozuszek pozostajacy jest niemalze sladowy. Smak mniej kwaskowy i mniej goryczkowy co w sumie daje bardzo male wrazenia smakowe.
    Osobiscie nie bede do niego wracal.
  • kloss
    Senior
    • 03-2003
    • 2526

    #2
    Pianka nawet ładna ale nietrwała.Jak na weissa raczej nietypowe bo pozbawione kwaskowatości.Moim zdaniem dosyć goryczkowe,z wyrażnym drożdżowym,dość delikatnym posmakiem.Z kija w browarze smakuje zdecydowanie lepiej tym bardziej,że leją gratis.

    Comment

    • sulfur
      Member
      • 12-2002
      • 95

      #3
      Rozumiem, że byłeś w muzeum
      Musialeś mieć szczęście bo gdy ja tam byłem w zeszłym miesiącu to z patyka go nie lali, można było dostać tylko w butelce.

      Comment

      • kloss
        Senior
        • 03-2003
        • 2526

        #4
        Faktycznie zwiedziłem muzeum w browarze.Miłe wrażenie robi informator po polsku.Z kija leją teraz chyba 6 gatunków.Szczęśliwie nie byłem sam bo dają po dwa kupony na degustację,więc musiałbym zwiedzać browar 3 razy,żeby spróbować wszystkiego.

        Comment

        • maslak
          Member
          • 01-2002
          • 41

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kloss
          Faktycznie zwiedziłem muzeum w browarze.Miłe wrażenie robi informator po polsku.Z kija leją teraz chyba 6 gatunków.Szczęśliwie nie byłem sam bo dają po dwa kupony na degustację,więc musiałbym zwiedzać browar 3 razy,żeby spróbować wszystkiego.

          Hehe, rzeczywiście motyw z kartkami na piwo jest bardzo fajny. Trzeba uściślić, że aktualnie są 2 muzea, to o którym mówicie, ze stajnią z końmi pociągowymi i możliwością degustacji oraz Carlsberg visitors center, aktualnie nieczynne, otwarte chyba jakoś od począku czerwca. Jeśli ktoś ma ochotę na wycieczkę do Danii lub nawet lepiej do Kopenhagi to zapraszam serdecznie i służe pomocę w dobraniu ciekawych piwnych miejsc do odwiedzenia :]

          pozdrawiam!
          Pozdrowienia od Maslaka

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎