Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bofferding (Nationale), Bofferding Lager Pils

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kloss
    Senior
    • 03-2003
    • 2526

    Bofferding (Nationale), Bofferding Lager Pils

    Butelka 0,33.Zawartość alkoholu 4,8%.Bardzo ładna gęsta piana.Barwa cytrynowa.Delikatne w smaku z niewielką goryczką.W pierwszym łyku wyczułem subtelną nutę jakby podpiwku ale było to ulotne wrażenie,które niemal natychmiast zniknęło.Bardzo orzeżwiające,dobre na upał.Ogólnie przeciętne.
  • lzkamil
    kierowca bombowca
    • 01-2003
    • 3611

    #2
    Tez niedawno mi wpadlo w rece i do gardla. Na stacji benzynowej gdzies w Luksemburgu chcialem kupic flaszke ale sie okazalo ze butelkowe sprzedawali tylko na cale skrzynki. Az tak zdesperowany nie bylem wiec pozostalo mi kupic w wersji puszkowej.
    alk. 4.8%, ekstr. ???
    opakowanie: zielono-biala puszka 0.5 l z logo browaru
    kolor: jasnozloty
    piana: dziurawa, szybko znikajaca - widac Kloss trafil na lepszy egzemplarz...
    nasycenie: srednie
    zapach: przyjemny chmielowy
    smak: przyjemna goryczka, lekko kwaskowata, ale w sumie dosc plaski bez wyraznego posmaku
    ocena: 3+
    Lepszy jabol pod okapem
    niż GŻ, CP i KP !


    Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

    Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

    Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

    Comment

    • piastdp
      Junior
      • 03-2004
      • 10

      #3
      miałem okazje skosztowac bofferding w wersji limitowanej na MS w Niemczech w sumie nic dodac nic ując w stosynku do tego co napislai poprzenicy, tylko pianka była bardzo ładna i nie dziurawa , ogólnie piwo takie sobie, jak dla mnie za słabe 4,8 % ale pewnie i tak tyle nie ma. Jednkaże piwompasuje do atmosfery w knajpach i restauracjach w Luksemburgu

      Comment

      • sibarh
        PremiumUżytkownik
        • 01-2005
        • 10384

        #4
        Aktualna fotka:
        Attached Files
        2800 nowe piwa opisałem na forum
        Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
        Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

        Comment

        • Gringo
          Senior
          • 07-2007
          • 2151

          #5
          Zakupione na wycieczce w kiosku w Luxembourg City. 4,95 Euro za 6-paka 0,33l.
          Bardzo dobre piwko na letnie upały. Delikatne, wyważone w sam raz do gaszenia pragnienia. Zapach słodowy cytrynowy.
          Smak delikatnie słodowy, z nutami cytrynowymi i goryczkowej końcówce.
          W Luksemburgu to najpopularniejsze piwo, wszechobecne w puszkach i z kija, których to wersji już nie próbowałem.

          Comment

          • sibarh
            PremiumUżytkownik
            • 01-2005
            • 10384

            #6
            Lekkie piwo do gaszenia pragnienia.
            Wersja w aluminium:
            Attached Files
            2800 nowe piwa opisałem na forum
            Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
            Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎