Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brau Union- Warszawa ,święta???.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darek99
    Senior
    • 04-2002
    • 2147

    Brau Union- Warszawa ,święta???.

    Proszę o pomoc!!!, Święta Wielkanocne za tydzień a ja jeszcz nie znalazłem chodząć po warszawskich sklepach piwa z browaru warszawskiego z etykietami świątecznymi, chodzi mi o piwo z Grzybowskiej które mają etykiety świąteczne- zając(królik), pisanki itp. jeśli ktoś widział w sklepie piwo z takimi etykietami to prosze dać znać , będę wdzięczny.
    Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
    Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
    skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
    Epikur z Samos.
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #2
    Drogi kolekcjonerze Darku99 - w tym roku , podobnie jak w 2 lub trzech ostatnich latach - etykiet świątecznych nie będzie. Rozumiem że zbierasz etykiety od niedawna i możesz być nie zorientowany w obecnej sytuacji geopolitycznej.Amerykański imperialista burzy swoim 50-tonowym "Abramsem" irackie lepianki biednych wyznawców Allacha , z krajów "zlotego trójkąta" atakuje niewinnych dewizowych turystów-koneserów ciał nastoletnich Tajek,wirus SARS (czy jak mu tam) a w naszym kraju wiadome siły chcą wpłynąć brudnymi pieniędzmi na ostatnie bastiony gazetowej demokracji. Rozumiesz więc iż przy takim obrocie sytuacji , etykieta z wielkanocnym zającem jest kwestią marginalną zważywszy iż przeciętny pracownik punktu skupu opakowań szklanych i tak nabędzie eliksir ze stołecznej bawaryi podśpiewując pod nosem "Przygoda , przygoda , każdej chwili szkoda ..."
    Last edited by Cooper; 13-04-2003, 18:54.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • ppns
      Senior
      • 10-2002
      • 1737

      #3
      Znajomy mi piwosz , pracujący w sztolycy , i regularnie ściągający co dwa tygodnie w rodzinne pielesze , też nie widział piwa w szacie świątecznej. Szkoda , bo można by wzbogacić zbiór ( mam już kilka egzemplarzy starszych wzorów piwa Królewskiego w edycjach świątecznych ).
      Jesli Darek99 dotąd nic nowego nie spostrzegł , to chyba nie będzie nowych wzorów.

      A Panom Cooperowi i Darkowi99 proponuję opróżnić wspólnie beczkę
      piwa i sobie już wzajemnie nie docinać.
      piwoppns@wp.pl

      Comment

      • darek99
        Senior
        • 04-2002
        • 2147

        #4
        NIe będzie zająca na etykietach?

        No i Cooper i ppns mają rację, zająca lub pisanek na etykietach browaru Warszawskiego znowu nie będzie.
        Wierzyć mi się nie chce że browar który wydaje tyle kasy na reklamę nie wypuści na rynek piwa ze świątecznymi etykietami, koszty takiej inwestycji to groszowa sprawa przy kasie jaka idzie na marketing w Brau Union, mam nadzieję że to się zmieni i powrócą czasy kiedy ktoś w browarze zauważał coś takiego jak święta Wielkanocne i Boże Narodzenie.
        Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
        Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
        skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
        Epikur z Samos.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎