Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

3 kufle Piasta

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    3 kufle Piasta

    Trzeba zebrać 12 promocyjnych kapsli wraz z tylnymi promocyjnymi etykietami lub 12 promocyjnych bordowych zawleczek od puszek.
    Do wygrania limitowana seria 3 kufli z wizerunkami najpiękniejszych miejsc Dolnego Śląska (Hala Ludowa, Ratusz Wrocławski, Zamek Książ).
    Na życzenie grawerują na kuflu jedno słowo: imię, nazwisko, przydomek...
    Ładny kapsel z kuflem Piasta, u mnie na Piaście Mocnym.
  • celt_birofil
    † 2017 Piwosz w Raju
    • 09-2001
    • 4469

    #2
    Odp: 3 kufle Piasta

    robox napisał(a)
    Do wygrania limitowana seria 3 kufli z wizerunkami najpiękniejszych miejsc Dolnego Śląska (Hala Ludowa, ....
    HALA?? najpiekniejsza?? hmmm
    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      #3
      Odp: Odp: 3 kufle Piasta

      celt_birofil napisał(a)
      HALA?? najpiekniejsza?? hmmm
      Cytat z kontretykiety

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        #4
        Dadam jeszcze, że promocja trwa do 30 czerwca 2003 i kufel jest gwarantowany na 100%. Zapewnia nas o tym Carlsberg.

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          #5
          Łod Tyskich browarów ja (nie)dostał łobiecane kufle ze swoim logo. Nie ma nic pewnego,nie ma nic doskonałego,wszystko cieszy tylko przez chwilę nowe zabawki,nowa MIŁOŚĆ!Proszę traktować z przymrużeniem oka!(kufelka nie było)
          Last edited by Pogoniarz; 21-04-2003, 10:24.


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • Cooper
            Senior
            • 11-2002
            • 6055

            #6
            Odp: 3 kufle Piasta

            robox napisał(a)
            Trzeba zebrać 12 promocyjnych kapsli (...) Ładny kapsel z kuflem Piasta, u mnie na Piaście Mocnym.
            Rozumiem że te kapsle różnią się od wcześniejszych? Jeśli tak i jeśli je masz to podepnij skan.
            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              #7
              Nie mam możliwości zeskanowania kapsla, ale jest on inny od tego, który obowiązywał na wszystkich Piastach (złoty z czarnym napisem Piast). Ten jest złoty, ma napis promocja, no i jest kufel z logo Piasta.

              Comment

              • breslauer
                Senior
                • 05-2002
                • 2690

                #8
                Czy ktoś z Wrocławian widział promocyjne etykiety na piwie innym niż Piast Mocny?

                Comment

                • BAJ
                  Senior
                  • 02-2002
                  • 201

                  #9
                  breslauer napisał(a)
                  Czy ktoś z Wrocławian widział promocyjne etykiety na piwie innym niż Piast Mocny?
                  Owszem Piast Jasne Pełne.
                  gdzie się piwo warzy
                  tam się dobrze darzy

                  Comment

                  • robox
                    = kapslarz =
                    • 11-2002
                    • 8188

                    #10
                    Nieoficjalnie dowiedziałem się od znajomego, że pewna partia tych promocyjnych kufli trafiła do knajp (narazie wiem o jednej), gdzie leją Piasta.
                    Trzeba zamówić kilka piw, nie pamiętam ile, żeby otrzymać taki kufelek.

                    Comment

                    • Kudłaty
                      Senior
                      • 09-2001
                      • 1972

                      #11
                      Coś nie mogę znaleśc tych promocyjnych piwek

                      Comment

                      • BAJ
                        Senior
                        • 02-2002
                        • 201

                        #12
                        Promocyjny kapsel Piasta powędrował do działu "Kolekcjonerstwo".
                        gdzie się piwo warzy
                        tam się dobrze darzy

                        Comment

                        • breslauer
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 2690

                          #13
                          robox napisał(a)
                          Nieoficjalnie dowiedziałem się od znajomego, że pewna partia tych promocyjnych kufli trafiła do knajp (narazie wiem o jednej), gdzie leją Piasta.
                          Trzeba zamówić kilka piw, nie pamiętam ile, żeby otrzymać taki kufelek.
                          Dostaje się kartę z miejscami na pieczątki i za każdego wypitego kuflowego Piasta dostaje się pieczątkę. Trzeba mieć 8 pieczątek, by móc wysłać taki kupon po kufel. Sam nie widziałem osobiście czegoś takiego, ale mój ojciec dostał to coś w knajpie, dostał pieczątki i wysłał. No i na razie czekamy ...

                          Comment

                          • kangurpl
                            Senior
                            • 03-2002
                            • 2660

                            #14
                            Promocja w Szczecinie

                            W Szczecinie promocyjne flaszki widziałem w supermarkecie Hypernova.
                            Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                            "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                            "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                            Comment

                            • Andi
                              Senior
                              • 07-2001
                              • 1915

                              #15
                              BAJ napisał(a)
                              Promocyjny kapsel Piasta powędrował do działu "Kolekcjonerstwo".
                              No i chyba do mojej kolekcji
                              Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                              http://www.andreas-kronkorken.de

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎