Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Bosman,3 kufle

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    Bosman,3 kufle

    Piast już wypuścił akcję promocyjną(pisał o tym Robox),teraz czas na Bosmana.Nowa ładniejsza etykieta( na razie widziałem tylko na fullu,ale ma być lub jest też na specjalu)Do wygrania do wyboru trzy kufle z wizerunkiem ciekawszych miejsc miasta i można też wygrawerować imię lub przezwisko.Trzeba zebrać 10 etykiet i kapsli.No to czas brać się do roboty


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN
  • arzy
    Senior
    • 06-2002
    • 2814

    #2
    pytanie nr 1
    należy zebrać 10 etykiet i 10 kapsli czyli razem 20 sztuk czy wystarczy zebrać 10 etykiet lub 10 kapsli ?

    pytanie nr 2
    jest to promocja lokalna czy ogólnopolska ?

    pozdrawiam
    "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    Bractwo Piwne
    Skład Piwa
    Piszę poprawnie po polsku!

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #3
      pytanie nr 3
      czy podobnie jak u Piasta - są nowe konkursowe kapsle ?

      Moim skromnym zdaniem obie promocje są regionalne. Mimo iż np w warszawskich sklepach można czasami dorwać oba piwa (i to w butli) , to nie widzi mi się promocja pod hasłem "Najpiekniejsze miejscówki Dolnego Śląska" na stołecznym rynku (a szkoda )
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        #4
        arzy napisał(a)
        pytanie nr 1
        należy zebrać 10 etykiet i 10 kapsli czyli razem 20 sztuk czy wystarczy zebrać 10 etykiet lub 10 kapsli ?

        Chyba tak samo jak u Piasta, promocyjne etykiety + kapsle.

        Comment

        • arzy
          Senior
          • 06-2002
          • 2814

          #5
          robox napisał(a)
          Chyba tak samo jak u Piasta, promocyjne etykiety + kapsle.
          raczej nie mam co liczyć na tą promocje
          Piasta u mnie nie było to i promocji Bosmana nie bedzie
          Last edited by arzy; 23-04-2003, 20:04.
          "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          Bractwo Piwne
          Skład Piwa
          Piszę poprawnie po polsku!

          Comment

          • robox
            = kapslarz =
            • 11-2002
            • 8188

            #6
            Swoją drogą, to się nam grupa C-O rozszalała z promocjami (3 kufle Piasta, 3 kufle Bosmana, Kasztelańska skrzynka na piwo, szklanki, otwieracze).
            Po prostu raj dla kolekcjonerów

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              #7
              Ad.1-po 10 sztuk etykiet i kapsli
              Ad.2-jeszcze nie wiem(choć powinna być na cały kraj-tylko ,że już poza Pomorzem Zachodnim ciężko Bosmana dostać w sklepach-chociaż można tu przyjechać).Etykiety wysyła się do Warszawy,a pełen regulamin promocji dostępny jest w siedzibie Calsberga w W-wie.
              Ad-3-jest nowy,ale nie widnieje na nim nic prócz loga i nazwy browaru

              Postaram się dowiedzieć czegoś więcej jak najszybciej(konkurs trwa do 30 czerwca-ale znając życie zapasy wyczerpią się szybciej)


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23782

                #8
                nie wiem skąd ten nawyk aby CaRlsberga zwać Calsbergiem.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • djot
                  Senior
                  • 05-2001
                  • 621

                  #9
                  OT

                  ART napisał(a)
                  nie wiem skąd ten nawyk aby CaRlsberga zwać Calsbergiem.
                  Chyba wpływ naszego młodego kolegi z Lublina - on niemal zawsze tak pisze

                  Comment

                  • kangurpl
                    Senior
                    • 03-2002
                    • 2660

                    #10
                    Pogoniarz napisał(a)
                    Ad-3-jest nowy,ale nie widnieje na nim nic prócz loga i nazwy browaru
                    No co ty, a róża wiatrów w tle, cały kapsel ma na obwodzie "plecionkę" z wzorem liny okretowej.
                    Nareszcie kapsel jakoś wygląda, standardowe kapsle to było dno kompletne.
                    Moje etykiety już się suszą, a flaszki przekapslowałem
                    Jutro wysyłam.
                    Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                    "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                    "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      #11
                      kangurpl napisał(a)
                      No co ty, a róża wiatrów w tle, cały kapsel ma na obwodzie "plecionkę" z wzorem liny okretowej.
                      Nareszcie kapsel jakoś wygląda, standardowe kapsle to było dno kompletne.
                      Moje etykiety już się suszą, a flaszki przekapslowałem
                      Jutro wysyłam.
                      Masz rację i to jedyną słuszną!Sugerowałem się tą promocją która nie widnieje na kapslu.Ja wyślę w poniedziałek i to może podwójnie


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • robox
                        = kapslarz =
                        • 11-2002
                        • 8188

                        #12
                        Może Wam jakieś kapsle i etykiety ocaleją przed wysyłką ?
                        Na najbliższe giełdy towar jak znalazł. Dzisiaj pochodziłem po sklepach, ale Bosman full bez promocji .
                        Ten lokalny zasięg promocji (Bosman, Piast), to może być prawda.

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          #13
                          robox napisał(a)
                          Może Wam jakieś kapsle i etykiety ocaleją przed wysyłką ?
                          Na najbliższe giełdy towar jak znalazł. Dzisiaj pochodziłem po sklepach, ale Bosman full bez promocji .
                          Ten lokalny zasięg promocji (Bosman, Piast), to może być prawda.
                          Niestety w samym Szczecinie też jest sporo sklepów z Bosmanem bez promocji;sporo hurtowni i sklepów ma zapas.Z pewnością ocaleją te gadżety-bądź pewien.Podaj adres na PW to Ci wyślę(ale za jakiś czas ,gdyż teraz zbieram dla siebie w wiadomym celu)

                          Jeszcze a propsik Carlsberga(Calsberga)-nie ma się co tłumaczyć babol jak ...


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • Cooper
                            Senior
                            • 11-2002
                            • 6055

                            #14
                            Potwierdziły się moje przypuszczenia o regionalizacji tych konkursów. Wczoraj wykonałem patrol piwny w warszawskim Wola Park i obie marki były tylko z etykietami i kapslami niekonkursowymi , choć na pocieszenie dorwałem Harnasia w szkliwie.
                            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              #15
                              Wygląda na to ,że Cooper ma rację.Mam informację że:
                              10 maja ruszają imprezy w związku z promocją"Przystań na Bosmana"
                              Kołobrzeg 10.05
                              Świdwin 17.05
                              Strzelce/Drezdenko 23.05 Lubuskie

                              Gorzów 25.05
                              Stargard Szcz. 30.05
                              Gryfice 21.06
                              Goleniów 12.07
                              Zagrają Formacja N.S,Piasek,Czarno-Czarni,Łzy.
                              Mają też być występy iluzjonistów,hipnotyczne show,konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji.

                              Kufle na zdjęciu wyglądają sympatycznie
                              U mnie imprezy niet-


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎