Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Vestfyen, Vestfyen Pilsner

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kloss
    Senior
    • 03-2003
    • 2526

    Vestfyen, Vestfyen Pilsner

    Butelka 0,33.Zawartość alkoholu 4,6%.Barwa jasna,cytrynowa.Piana niewielka i błyskawicznie znika,co dość powszechne w duńskich piwach.Mocno zgazowane.Goryczka ledwie zauważalna,pojawia się w końcówce.Piwo ma ciekawy,podpiwkowy smaczek obecny dopiero przy przełykaniu-bardzo subtelny i nienarzucający się.Ogólnie bardzo łagodne i orzeżwiające.Mam sentyment do tego piwa bo piłem je 15 lat temu kiedy zbierałem truskawki w Danii/było najtańsze/,chociaż nie porównam smaku ówczesnego i obecnego piwa.
  • belze
    Senior
    • 02-2004
    • 301

    #2
    Mi zupelnie nie smakuje. Faktycznie smak dostyc subtelny, jednak za malo goryczki. Piwo wydawalo mi sie prawie bez smaku, jedynie lekki posmak typowy dla dunskich piw.

    Comment

    • sibarh
      PremiumUżytkownik
      • 01-2005
      • 10384

      #3
      Aktualna fotka:
      Attached Files
      2800 nowe piwa opisałem na forum
      Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
      Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

      Comment

      • zgroza
        Senior
        • 03-2008
        • 3597

        #4
        Piwo rzeczywiście bardzo słabe, coś jak chmielona woda. Zero słodu, trochę chlebowych nut. Wypijalne, ale zdecydowanie nudne!
        Lotna ekspozytura browaru

        Też Was kocham.

        Comment

        • sibarh
          PremiumUżytkownik
          • 01-2005
          • 10384

          #5
          Foto:
          Attached Files
          2800 nowe piwa opisałem na forum
          Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
          Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎