Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przyjmuję zamówienia na szwedzkie birofilia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • crizz
    ...
    • 02-2003
    • 1255

    Przyjmuję zamówienia na szwedzkie birofilia

    W czerwcu jadę na wywczas do Szwecji; jeżeli ktoś z Szanownych Kolekcjonerów ma jakieś konkretne potrzeby w zakresie szwedzkich birofiliów, zapraszam!
  • Cyrkonia
    Senior
    • 10-2001
    • 1936

    #2
    taaaak!!!
    Ja od jutra zaczynam zbierać pełne butelki piwa
    Każdy eksponat się przyda
    www.stat-gra.pl

    Comment

    • pieczarek
      zwykle cham i prostak
      • 06-2001
      • 5011

      #3
      Chciałbym prosić o jakiś szwedzki metalowy otwieracz. I może jakąś porcelankę.

      Comment

      • Krzych15
        Senior
        • 10-2002
        • 596

        #4
        Zbieram podstawki i bardzo chętnie sie wymienie lub.......
        krzych
        Dzień bez piwa to stracony dzień.

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          #5
          Jeśli wpadłoby ci w ręce jakieś szwedzkie szkiełko...

          P.S. Jak na razie same KONKRETNE zamówienia.

          Comment

          • marcopolok
            Senior
            • 10-2001
            • 2334

            #6
            żąleną napisał(a)
            Jeśli wpadłoby ci w ręce jakieś szwedzkie szkiełko...
            ach ci młodzi kolekcjonerzy tacy pazerni

            Ja poproszę jakiś kufelek (może być w komplecie ze szklaneczką)
            bez brody...

            Comment

            • crizz
              ...
              • 02-2003
              • 1255

              #7
              Hmmm...

              Miałem na myśli bardziej konkretne zamówienia... Takie nie zawierające słowa "jakieś" , tylko markę czy nazwę. Zobaczę, co się da zrobić. Według kolejności zgłoszeń, oczywiście.

              crizz

              PS. Dodam, że mam małe autko, a w nim żonę, dziecko i wózek

              Comment

              • pieczarek
                zwykle cham i prostak
                • 06-2001
                • 5011

                #8
                crizz napisał(a)
                PS. Dodam, że mam małe autko, a w nim żonę, dziecko i wózek
                Oczyswista wydaje się propozycja aby żonę, dziecko i wózek wystawić z samochodu. Pojemnośc pojazdu przeznaczona na wszelkie birofilia może wówczas wystarczyć na zaspokojenie oczekiwań forumowiczów.

                Comment

                • crizz
                  ...
                  • 02-2003
                  • 1255

                  #9
                  pieczarek napisał(a)
                  Oczyswista wydaje się propozycja aby żonę, dziecko i wózek wystawić z samochodu. Pojemnośc pojazdu przeznaczona na wszelkie birofilia może wówczas wystarczyć na zaspokojenie oczekiwań forumowiczów.

                  Pieczarku, dam Ci telefon mojej żony. Ty jej to powiedz .
                  Ponadto, obawiam się, że pojemność żadnego samochodu nie byłaby wystarczająca w starciu z oczekiwaniami forumowiczów .
                  Last edited by crizz; 09-05-2003, 08:28.

                  Comment

                  • Andi
                    Senior
                    • 07-2001
                    • 1915

                    #10
                    A mi sie wydaje jadac do Szwecji to najlepiej zabrac ze saba troche zapasöw Piwnych i Alkocholowych.Nie wiem czy Kolega juz tam rar byl. Zeby napisac taki post-"prezyjmuje zamöwienia"to trzeba wiedziec o co chodzi i na co kogos stac.Z mojego przekonania to zaden rossadny czlowiek nie nabierze nic z Birofili bazujac tylko na tym co wypije i kupi w Szwecji.
                    To wlasnie Szwedui przyjezdrzaja na 1 dniowe wycieczki do Polski,Niemiec itp zeby sie uchlac i zapomniec o Bozym swiecie.
                    Zycze Ci przyjemnego Urlopu-a bedzie swietny ale o Birofilach zapomnij-chyba ze wygrales w TOTOLOTKA
                    Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                    http://www.andreas-kronkorken.de

                    Comment

                    • Cooper
                      Senior
                      • 11-2002
                      • 6055

                      #11
                      Ja poproszę jakąś Szwedkę - może być z np Pripps'em. Szwedka ma być gorąca a Pripps zimny. Dzięx z góry. Wyślij na skrytkę
                      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23793

                        #12
                        Cooper, nie bądź taki do przodu, crizz zaproponował coś - choć wcale nie musiał tego robić, uszanuj to nawet jeśli Jego propozycja Ciebie nie interesuje.
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • uszok73
                          Senior
                          • 01-2003
                          • 135

                          #13
                          ART napisał(a)
                          Cooper, nie bądź taki do przodu, crizz zaproponował coś - choć wcale nie musiał tego robić, uszanuj to nawet jeśli Jego propozycja Ciebie nie interesuje.
                          Powaga ART-a zniewala...

                          Comment

                          • crizz
                            ...
                            • 02-2003
                            • 1255

                            #14
                            Andi napisał(a)
                            Zeby napisac taki post-"prezyjmuje zamöwienia"to trzeba wiedziec o co chodzi i na co kogos stac.Z mojego przekonania to zaden rossadny czlowiek nie nabierze nic z Birofili bazujac tylko na tym co wypije i kupi w Szwecji.
                            To wlasnie Szwedui przyjezdrzaja na 1 dniowe wycieczki do Polski,Niemiec itp zeby sie uchlac i zapomniec o Bozym swiecie.
                            Zycze Ci przyjemnego Urlopu-a bedzie swietny ale o Birofilach zapomnij-chyba ze wygrales w TOTOLOTKA
                            Andi, spójrz w mój profil. Ja NIE zbieram. Ale jadę tam, więc pomyślałem, że może ktoś na coś KONKRETNEGO poluje i mógłbym pomóc.

                            Nie, nie byłem jeszcze w Szwecji. Wiem, że Skandynawia jest droga (byłem w Norwegii). Ale nie będę z siebie robił idioty i wiózł tam browaru. Jadę tam m.in. po to, by popróbować "ichniej" produkcji.

                            A z tym totolotkiem to nie przesadzaj. Nie siedzisz u mnie w portfelu. Sądzisz, że jechałbym do Szwecji, gdyby nie było mnie na to stać?...

                            Comment

                            • Andi
                              Senior
                              • 07-2001
                              • 1915

                              #15
                              crizz napisał(a)


                              A z tym totolotkiem to nie przesadzaj. Nie siedzisz u mnie w portfelu. Sądzisz, że jechałbym do Szwecji, gdyby nie było mnie na to stać?... [/B]
                              To nie byla zadna zlosliwa uwaga i jak najbardziej nie interesuje mnie zawartosc cudzego portfela.
                              Chcialem tylko dac do zrozumienia ze jezeli sie cos oferuje to chce sie slowa dotrzymac(Przynajmniej tak jest u mnie)a przy zgloszeniu wiecej zyczen i znajac ceny na Alkohol w Szwecji wiem ze to trudne.
                              No cöz ja tez bylem juz w kilku innych panstwach i wszedzie mozna spotkac ludzi z Polski i wiem dobrze ze niktörzy maja ze soba grube portfele i nie zaluja sobie niczego-tak ze ja jako Gosc z Niemiec moge sie schowac i spedzac urlop na jaki mnie stac
                              Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                              http://www.andreas-kronkorken.de

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎